Harriette کول: من کور شده به سفید من دوستان احساسات واقعی?

عزیز HARRIETTE: سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بزرگترین موضوع امروز گذشته از COVID-19. جهان در حال تغییر است و این حقیقت در مورد مردم در اطراف ما شده است از آمدن به نور است.

Harriette کول

من سفید دوستان حمایت “تمام زندگی ماده” و من اشتباه در مورد آنچه به فکر و احساس است. چرا آنها نمی بینم چرا BLM مهم است? من کور شده به احساسات واقعی خود را در مورد سیاه و سفید مردم این همه وقت ؟ آنها کور شده به احساسات خود را در مورد سیاه و سفید مردم ؟ چگونه می توانم ادامه این دوستی? من باید?

من در شوک به دلیل وجود مقدار زیادی از عشق در اینجا, اما من احساس می کنم برای اولین بار است که ما خیلی متفاوت است ، من می خواهم به پل مسابقات ما به عنوان من فکر کردم که ما انجام این کار تمام وقت است. شد آن همه جعلی است ؟

از دست داد در این جهان

عزیز از دست رفته در این جهان: صادق قوی مکالمات ابتدا در میان افرادی که به طور معمول انجام نمی بحث در مورد مسابقه. تحقیقات آشکار است برای بسیاری از مردم تفاوت های ظریف در مورد نژادی عدالت مبارزه است که امیدوارم باز خواهد شد بیشتر در چشم است.

مبارزه بین زندگی مهم نیست و همه زندگی است بر اساس چشم انداز. به این دلیل است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده شد از چیزی است که زندگی به نظر نمی رسد مهم برای بسیاری از مردم است. مردان و زنان سیاه شد در حال اجرا به طور منظم با هیچ واکنش — آیا قاتل یک شهروند و یا یک افسر پلیس است.

مفهوم “تمام زندگی” موضوع ظهور به عنوان یک واکنش به پل نشان می دهد که زندگی آبی (پلیس) زندگی می کند و همه مردم مهم هستند. که هرگز این مسئله است. این اشخاص دیگر نمی شد و تحت حمله در راه است که مردم سیاه و سفید هستند.

هنگامی که شما آموزش دوستان خود را در مورد چرا حفظ ارزش زندگی لازم است این ممکن است کمک به آنها برای درک بهتر. قصد سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که سفید زندگی می کند — و یا هر گونه دیگر زندگی — ماده کمتر است. جای آن است که به اشاره است که سیاه و سفید زندگی می کند نباید یکبار مصرف.

آیا نمی دهد تا خود را سفید دوستان است. شروع به صحبت کردن و خواندن با هم به اشتراک گذاشتن اطلاعات و نگه داشتن dialogue رفتن. آموزش و پرورش کلیدی است برای آزادی.

عزیز HARRIETTE: من واقعا یک کار بزرگ است که مزایای خوب. این کار به خودی خود چیزی نیست که من فکر می کنم من می خواهم برای انجام, برای همیشه, اما من راحت است. به تازگی وجود دارد طرح های پیشنهادی برای کاهش مزایای ما. برخی از این طرح تصویب شد که منجر به از دست دادن آن منافع. در حال حاضر من نگران که من می تواند به طور بالقوه از دست دادن بیش از آنچه که من حاضر به زندگی با.

در این نقطه در زندگی من من در چهار راه. من باید همچنان در مسیر جاری چون من راحت یا باید من شروع به جستجو برای یک حرفه ای است که سرگرم واقعی من, منافع, به خصوص از مزایای اینجا تضمین شده نیست به هر حال ؟

چهارراه هزاره

عزیز چهارراه هزاره: اگر شما در حال کار نسبت به آنچه شما می خواهید حرفه ای خود را به برنامه ریزی برای رسیدن به کار از رویاهای خود. این بدان معنی نیست که شما باید و ترک شغل خود را در حال حاضر. به جای انجام تحقیقات خود را.

کشف کردن آنچه که واقعا علاقه شما. سپس به دنبال ثبات شرکت های که ارائه این فرصت ها. اگر آن را ممکن است برای دیدن آنچه که منافع این شرکت ها ارائه شکل که به عنوان خوبی. در برخی موارد افراد مکمل خود را بیمه و مزایای دیگر خود را به منظور به دنبال رویاهای خود. وجود دارد راه های بسیاری برای رسیدن به هدف خود را.

Harriette کول یک lifestylist و بنیانگذار DREAMLEAPERS ابتکار برای کمک به مردم دسترسی و فعال کردن رویاهای خود. شما می توانید با ارسال سوالات به askharriette@harriettecole.com و یا c/o اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme