دست نوشته ‘Hey Jude متن ترانه بهانه $910,000 در حراج

توسط شیلا دنگ | ایسنا

نیویورک – هنرمند پل مک کارتنی نوشته شعر به بیتلز آهنگ “هی جود” به فروش می رسد برای $910,000 در جمعه نه بار اصلی آن برآورد خانه حراج جولین مزایده را گفت.

یک باس drumhead با بیتلز آرم که در طول فارسی گروه اولین تور آمریکای شمالی در سال 1964 بود که یکی دیگر از مورد بالا فروش برای $200,000.

این موارد در میان بیش از 250 آیتم های بیتلز خاطرات ارائه شده در Julien مزایده را “Beatlemania” حراج آنلاین به مناسبت سالگرد 50 از گروه فروپاشی است.

یک زیرسیگاری استفاده شده توسط فاب چهار درامر رینگو استار در جاده ابی استودیو های ضبط صدا در لندن به فروش می رسد برای $32,500.

قبل از فروش Julien مزایده را music متخصص Jason Watkins توصیف کرده بود مک کارتنی با عجله و با شتاب یادداشت برای یک سال 1968 استودیو ضبط “هی جود” را به عنوان بسیار نادر و با ارزش است.

“این بدیهی است که بسیار یاد ترانه ای که همه با آن آشنا” گفت: Watkins. “این دست نوشته, شعر بودند در استودیو استفاده می شود به عنوان یک راهنمای زمانی که آنها آن را ضبط کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>