Hamlin هل هم تیمی جونز را به نفع خود در Busch برخورد

نزدیک به کل نهایی دامان در تلاش سوم در وقت اضافه, Hamlin تحت فشار قرار دادند لت و پار تویوتا اریک جونز تمام راه را به خط پایان در یک مسابقه که دیدم تنها شش نفر از 18 اتومبیل در حال اجرا و در پایان.

با بینی خود ماشین مجوف برگزار شد و همراه با نوار جونز رهبری تنها دامان نهایی — در 88 مسابقه و 13 اضافه کاری — در خود جمع آوری اولین پیروزی در فصل افتتاحیه جام نسکار سری نمایشگاه مسابقه.

جونز’ No. 20 تویوتا کمری پایدار آسیب های سنگین در طول موجی از wrecks آغاز شده است که در دامان 66 از یک برنامه ریزی 75 و ادامه داد: به مدارهای اضافی. Hamlin که شماره 11 تویوتا آسیب دیده بود در دامان 66 و چرخید و با پنچر را در اول وقت اضافه تلاش از دست داده و دو دور در جاده گودال پس از حادثه.

اما Hamlin ماشین شد و هنوز هم در حال اجرا در پایان برسد و او وجود دارد به فشار جونز گذشته منجر دامان اتومبیل آستین, Dillon, Ryan Newman and Clint Bowyer در آخرین مدار.

“من می دانستم که او قرار بود به در برای سوار” Hamlin گفت. “این فقط یک ماده از اینکه او می تواند آن را اداره کند … من می دانستم که آخرین دامان او نیاز به بند در چون من که قرار بود به او فشار. من اهمیتی نمی دهند اگر من تحت فشار قرار دادند و او را به خراب کردن-من که قرار بود به او فشار.”

که دقیقا همان چیزی است که جونز انجام داد حتی اگر خود را به ضرب و شتم ماشین بیشتر شبیه یک پناهنده از یک حیاط نجات از براق ماشین مسابقه آغاز شده است که در این مسابقه است.

“این یک مسابقه بسیار جذاب” جونز گفت. “من به یک تشکر بزرگ به دنی. او به ما فشار بزرگ است که در گذشته اجرا شود. آن را سریع ترین ماشین در مسابقه اما ما آن را به خانه آورد.

“من فکر می کنم آن را به طوری draggy آن را بیش از حد برای او به قفل و فشار ما را به نفع خود. امیدوارم یکشنبه آینده (در دیتونا 500) ما می توانیم کلاه کردن یکی دیگر.”

پنج رانندگان را به اتمام Clash/دیتونا 500 ، Hamlin انجام feat اخیرا در سال 2016.

زمان دیلون رهبری این زمینه به رنگ سبز شروع به سوم اضافه کاری در دامان 87, 11 خودرو در حال حاضر رفته بود به گاراژ در مراحل مختلف از خرابی. این ضرب وشتم آغاز شد و در دامان 66 زمانی که جوی afton wagner تلاش برای جلوگیری Kyle Busch در نوبت 4 و تماس بین دو اتومبیل باعث شش تصادف ماشین که حذف Busch و Brad Keselowski, afton wagner تیم Penske تیمی است.

شش دور بعد اکثر زمینه غرق در یک راه اندازی مجدد هنگامی که “اثر آکاردئون” تولید یک واکنش زنجیره حادثه در نزدیکی شروع/پایان خط.

دو وقت اضافه تلاش مقایسه این زمینه به شش اتومبیل در مسیر با دیلون آمدن به خانه دوم .697 ثانیه پشت جونز. Bowyer سوم شد و به دنبال آن توسط Kyle Larson برگزار شد که منجر به طور خلاصه در آخر اضافه کاری اما زمین را از دست داد و در دامان نهایی.

نیومن آمد خانه پنجم به دنبال Hamlin که به پایان رسید یک دامان پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر