ویزای H-1B و coronavirus: نرم افزار پردازش تاخیر

Coronavirus را به تاخیر پردازش ویزای H-1B برنامه های کاربردی که به موضوع کلاه سالانه فدرال و مقامات گفت.

اگر چه دوره نرم افزار برای کلاه-موضوع ویزای H-1B افتتاح شد مارس 1, ایالات متحده شهروندی و مهاجرت گفت: آن را نمی خواهد شروع به وارد کردن اطلاعات نرم افزار به سیستم های خود حداقل تا مارس 1 “با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

این اولین بار است که در سال جدید روند درخواست برای H-1B که بر اساس آن شرکت های خارجی به دنبال کارگران به صورت الکترونیکی ثبت نام با اداره مهاجرت و شهروندی برای هر ویزا آنها را دنبال. در آوریل 1, آژانس گفت: شرکت هایی که ثبت نام پذیرفته شدند تا به حال “حداقل 90 روز” به ارائه برنامه های کاربردی برای ویزا. شرکت داده شدند “پر کردن ویندوز” تعیین مهلت برای درخواست ارسالی به آژانس گفت.

H-1B در نظر گرفته شده برای مشاغل نیاز به مهارت های تخصصی است که به شدت متکی بر دره سیلیکون فن آوری های غول که فشار به گسترش سالانه 85,000 کلاه جدید ویزا با این استدلال که آنها نیاز به ویزا بیشتر برای به دست آوردن جهان استعداد بالا. منتقدان می گویند این شرکت های نیروی انسانی و تکنولوژی غول های استفاده از H-1B برای جایگزین کارگران ایالات متحده درایو پایین دستمزد و حرکت شغل در خارج از کشور.

تابعیت و مهاجرت گفت که پس از آن شروع به وارد کردن H-1B نرم افزار داده ها را به سیستم های خود آن را پردازش برنامه های کاربردی در جهت دریافت کرد. “ما فکر دادخواست حساس انقضا و تاریخ شروع” آژانس گفت این هفته توجه به ذینفعان ارسال شده آنلاین توسط شرکت قانون مهاجرت بری Appleman & لیدن “و تلاش خواهد شد تا روند این دادخواست به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.”

اداره مهاجرت و شهروندی در این سال به حالت تعلیق $1,440 شتاب “پردازش حق بیمه” خدمات برای H-1B برنامه های کاربردی به عنوان آن را انجام داده است و هر سال پس از 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>