گویان را در سال 2020 به طور کلی نتایج انتخابات فرو رفته در بحث

رئیس جمهور کنونی دیوید گرنجر لبخند و پس از رای گیری در طول گویان کلی انتخابات در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. تصویر گرفته شده از یک ویدیو یوتیوب پست شده توسط Guyane لا 1ère.

بدون اعتماد به نفس حرکت در برابر گویان حاکم ائتلاف همکاری برای وحدت ملی/اتحاد برای تغییر( APNU+AFC) با مخالفت مردم مترقی حزب (PPP) در پارلمان این کشور در تاریخ 21 دسامبر سال 2018 در نهایت منجر به یک انتخابات عمومی که در تاریخ 2 مارس سال 2020 یک سال پس از آن بود که قانون اساسی به علت.

فقط به اختلاف گرفتار رأی عدم اعتماد به نفس, بنابراین بیش از حد آن مبتلا راه نتایج انتخابات به کار گرفته. تقریبا یک هفته پس از رای یک برنده روشن است و نه ظهور با 6 مارس سرمقاله در ستبروئک اخبار به طور گسترده ای در نظر گرفته شده کاغذ کشور از رکورد متهم گویان کمیسیون انتخابات (GECOM) “کار در بهره” از دولت فعلی و “تقلب 2020 انتخابات درست قبل از چشم ما”.

جنگ بود و همیشه برای رفتن به شدید به دلیل وجود مقدار زیادی در خطر است. گویان را به تازگی کشف ذخایر نفت و گاز را به طور موثر کنترل می شود توسط کدام حزب سیاسی پدیدار پیروز در انتخابات و هجوم سرمایه گذاری خارجی از این کشور نوپای انرژی بخش می ایستد برای تبدیل آن پتانسیل های اقتصادی است. صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است که Guyanese اقتصاد رشد خواهد کرد 85 درصد در این سال با اکونومیست گزارش داد که تا سال 2024 در این کشور جدید پیدا ثروت “می تواند در بلند درآمد هر فرد از $5,000 $19,000 تقریبا همان است که در لهستان است.”

مخالفان PPP بنا به گزارش مشتاق به بازگشت به کار است که عمدتا در شرق هند پشتیبانی پایه متشکل از حدود 44 درصد از جمعیت; افریقایی-Guyanese که عمدتا برای رای دادن وقت تعداد حدود 30 درصد است. نیز وجود دارد نصب عمومی نارضایتی APNU رهبر دیوید گرنجر دولت به انتخابات و اختلاف نظر در میان شرکای ائتلاف که APNU می تواند بیمار توانیم از این حزب تنها دارای تنها اندکی اکثریت مجلس.

گویان مشترک به یک سیستم نمایندگی تناسبی با 65 کرسی در مجلس ملی اختصاص داده شده با استفاده از خرگوش سهمیه فرمول.

پس از این نظرسنجی بسته شده در 6 p. m. روز شنبه, مارس 2, ناظران انتخابات خواست GECOM به اعلام نتایج در یک مد به موقع. اما در یک نسبتا وسیع کشور که آرا هنوز در حال شمارش دستی این روند را می توان آهسته; نتایج قسمی نمی شد انتظار می رود تا روز چهارشنبه در اولین.

توسط پنجشنبه, مارس 5, نه از گویان ده مناطق اعلام کرده بود نتایج خود را: PPP را با بیش از 50,000 رای. تنها در منطقه چپ به اعلام نتایج آن بود APNU دژ منطقه 4 که شامل سرمایه جورج تاون در ادامه به جنوب به Timehri همراه بانک شرق از Demerara رودخانه و از جمله کشور دومین شهر لیندن.

یک تصویر از گوگل ارث نشان دادن برخی از مناطق از جمله در ستیز منطقه 4.

در گزارش مشکلات را با یک صفحه گسترده (قانون نتایج باید تایید شد با توجه به بیانیه های رسمی از نظرسنجی) و یک کارمند ورود اطلاعات یافت شده با یک غیرمجاز لپ تاپ و فلش درایو PPP اعطا شد دادگاه حکم محرومیت منطقه 4 افسر بازگشت از اعلام نتایج تا زمانی که آنها می تواند به درستی تایید نشده است.

که در همان روز سفیر آمریکا به همراه انگلیس و کانادا بالا در کمیسیون و سفیر اتحادیه اروپا به این کشور منتشر شد بیانیه مشترک بازجویی اعتبار منطقه 4 که نتایج GECOM منتشر شده و خواسته است که مناسب تعداد انجام شده بر اساس بیانیه ای از نظر سنجی.

به احترام کارتر مرکز که دارای سابقه ای طولانی در گویان همچنین گفت که “عمیقا نگران اتفاقاتی که صورت گرفت […] در بازگشت افسر منطقه 4 و تصمیم به اعلام نتایج که تا به حال تایید شده است”. در مقدماتی بیانیه ای در مورد انتخابات, مرکز کارتر اشاره کرد که “نتیجه انتخابات سیستم پیچیده است رای” و خواست این کشور رهبران سیاسی “متعهد به اصلاحات ‘برنده طول می کشد تمام انتخابات سیستم در حال حاضر در حال استفاده از”.

در ضمن با وجود موشکافی بین المللی و رسمی و قانونی چالش منطقه 4 نتایج هر دو طرف ادعا کرده اند ،

وجود دارد همچنین گزارش می دهد که بر خلاف معمول پروتکل GECOM محروم بود روزنامه نگاران محلی از آن مرکز فرماندهی از مارس 5, زمانی که منطقه 4 افتضاح شروع شد. از آن زمان به بعد اعتراضات شکسته بیش از نتایج انتخابات دامن زدن به شایعات و ترس از بعد از انتخابات در یک کشور با سابقه سیاسی رقابت ریشه در مسابقه.

در 8 مارس یک قاضی را قانون در مورد اینکه آیا یا نه دادگاه عالی دارای صلاحیت برای شنیدن یک برنامه خواسته است تا منطقه 4 رای بود در جدول با توجه به قانون قبل از اعلام نتیجه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>