گویان: جدول زمانی انتخابات بن بست

گویان دولت خانه و ساختمان پارلمان. عکس هانس بازی birger Nilsen در فلیکر CC BY-NC-ND 2.0.

مارس 2, 2020 علائم یک ماه پس از گویان برگزار شد انتخابات عمومی. این کشور در انتخابات کمیسیون GECOM را دوباره تایید رای در منازعات منطقه 4, اما آن را نیز اعلام برنده ترک های آینده دولت بعدی در برزخ است.

حقوقی تاب و چرخش در طول این سفر شده اند متعدد و پیچیده است. مرکز کارتر به نام گویان را 2020 انتخابات یک “ریسک بالا” یک کشور در آستانه یک رونق اقتصادی به لطف اخیر کشف عظیم ذخایر نفت. در تلاش برای روشن شدن وضعیت در اینجا یک گاهشمار رویدادهای مهم در طول ماه گذشته:

2 مارس: انتخابات برگزار می شود با رای دهندگان تبدیل در مراکز رای گیری در سراسر 10 انتخاباتی شناخته شده به عنوان مناطق.

مارس 5: نه از این کشور به 10 منطقه اعلام نتایج, که در آن نقطه مخالفت مردم مترقی حزب (PPP) آگهی توسط بیش از 50 ، 000 رای. هنگامی که افسر بازگشت (RO) برای منطقه 4, Clairmont Mingo, اعلام برجسته منطقه و نتایج بعد از آن روز به نظر می رسد که ائتلاف حاکم در یک همکاری برای وحدت ملی/اتحاد برای تغییر (APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا) به اندازه کافی از یک حاشیه در منطقه 4 به نفع خود تمام کرد.

وجود دارد بحث, اما, بیش از روش مناسب. اتهامات فراوان بر استفاده نادرست از یک صفحه گسترده: قانون نتایج باید تایید شد با توجه به بیانیه های رسمی از نظرسنجی. نیز وجود دارد که گزارش از یک کارمند ورود اطلاعات دسترسی داشتن به یک غیرمجاز لپ تاپ و فلش مموری. PPP داده است دادگاه حکم محرومیت منطقه 4 RO از اعلام نتایج تا زمانی که آنها می تواند به درستی تایید نشده است.

در همین حال گزارشها حاکی از کارکنان رسانه ها و ناظران انتخاباتی حذف شدن از GECOM ستاد. وضعیت دهید اظهارات نگرانی از ناظران انتخابات.

6 مارس: GECOM دریافت حکم دادگاه مربوط به PPP را دستور.

8 مارس: گویان اقدام رئیس دادگستری (CJ), Roxane جورج-Wiltshire, قوانین که دادگاه دارای صلاحیت برای شنیدن منطقه 4 تایید کت و شلوار.

آوریل 10: استدلال مربوط به کت و شلوار شنیده می شود.

مارس 11: CJ جورج-Wiltshire قوانین که منطقه 4 نتایج “غیر قانونی” را به عنوان آنها سقوط نمی کند در خط با الزامات گذاشته در بخش 84 از گویان به نمایندگی از مردم عمل می کنند که اشاره به شمارش آرا نظرسنجی.

او ابطال منطقه 4 اعلامیه همراه با سفارش برای GECOM به مطابقت با قانون به این معنی است که نتایج نهایی انتخابات عمومی کشور آویزان در تعادل تا زمانی که شمارش آرا به درستی انجام شده است.

همان روز جامعه کارائیب (CARICOM) سر می رسند در گویان و اصرار رئیس جمهور گرنجر و خود را حاکم بر APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا ائتلاف به رعایت قانون است.

آوریل 12: GECOM نیاز به ناظران به تازگی معتبر و محدودیت تعداد ناظران مجاز برای هر تیم به عنوان منطقه 4 re-فرآیند تأیید زده برای شروع. این روند متوقف شده است اما زمانی که نتایج در ادامه به جزئیات از ستیز گسترده در تضاد CJ حاکم.

PPP فایل های تحقیر اقدامات علیه منطقه 4 افسر بازگشت. CJ روشن می سازد که این رو باید به عنوان خوانده شده نتایج بر اساس بیانیه ای از نظرسنجی.

مارس 13: منطقه 4 تایید recommences هر چند این روش این است که هنوز مشخص نیست. این GECOM درخواست یک محل حرکت به امکانات بهتر در مرکز شهر جورج تاون پایتخت.

تایید طول می کشد محل در ریخته در حیاط GECOM در جورج تاون در آن RO نمایش فتوکپی از اظهارات نظرسنجی — گفته 19 با علائم قابل مشاهده تغییرات — و یک بار دیگر اعلام منطقه 4 برای APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا با وجود تظاهرات از مردم در آن حضور داشتند.

OAS ناظر ماموریت می کشد از گویان بیش از “ناقص” روند و ناظران بین المللی ابراز نگرانی در مورد عدم شفافیت است.

14 مارس: رئیس جمهور گرنجر می پرسد به صورت مستقل در سطح بالا CARICOM تیم به رهبری توسط باربادوس نخست وزیر و CARICOM صندلی میا Mottley برای نظارت بر بازشماری منطقه 4 رای مطابق با CJ مارس 11 حاکم; PPP موافق است. در واقع دولت و مخالفان هر دو رفتن یک گام بیشتر, موافقت با بازشماری در تمام مناطق 10 گانه.

مارس 15: این CARICOM تیم در دیدار با GECOM و توافق بر شرایط و پارامترهای بازشماری که برای برنامه ریزی مارس 16. ظروف با صندوق های رای در حال نقل مکان به آرتور چانگ مرکز کنفرانس که در آن بازشماری است به جای.

مارس 16: این CARICOM تیم, همراه با دیگر ناظران و ذینفعان می رسند در مرکز کنفرانس اما GECOM ادعا می کند هنوز هم در حال کار کردن روش های از مراحل و رد آنها دسترسی داشته باشید.

در حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر GECOM مقامات موضوع در یک مصاحبه مطبوعاتی بیان کرد که آنها نیاز به امضا مجوز توسط رئیس جمهور Granger, رهبر مخالفان Jagdeo و CARICOM تیم قبل از آنها می تواند جای. آنها همچنین توصیه می کنند که ساختمان نیاز به sanitised در برابر COVID-19 قبل از آنها می توانند اجازه ورود.

پلیس حذف همه ناظران سیاسی و نمایندگان حزب از محل هر چند GECOM اعطا مجوز برای نمایندگان احزاب سیاسی مختلف برای اقامت یک شبه به محافظت از ظروف.

مارس 17: Ulita فضل مور که زد به عنوان نامزد ائتلاف حاکم در گویان را 2018 انتخابات دولت با موفقیت فایل های سابق-parte دستور برای جلوگیری GECOM از اقدام به بازشماری توافق شده با CARICOM.

GECOM متهم است که عمدا به تأخیر انداختن بازشماری به منظور تسهیل در دستور. پس از بازشماری هرگز شروع به حمایت از این دستور می دهد GECOM آزادی به اعلام نتیجه انتخابات در دولت به نفع چیزی آن را هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.

دستور جلسه این است که میله میله برای 20 مارس. در ضمن دو طرف امضا CARICOM توافق به عنوان درخواست شده توسط GECOM.

آوریل 20: عدالت فرانکلین دارنده قاضی نظارت بر دستور می شنود استدلال برای هر دو طرف. تنها چهار خانه رسانه ها اجازه ورود به شنیدن این مجموعه مقالات که گزارش را در مجلس.

در حالی که های مختلف منطقه ای صدای تماس برای رئیس جمهور گرنجر به رعایت وعده های خود را از داشتن بازشماری انجام APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا حامیان متهم PPP از بازی “بازی خطرناک است.”

آوریل 27: عدالت دارنده قوانین برابر GECOM نیاز به تولید این اظهارات نظرسنجی در دادگاه, داشتن مشخص شد که او دارای صلاحیت برای شنیدن این موضوع.

مارس 30: PPP تجدید نظر تصمیم گیری و برنده است. با وجود حاکم APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا adamance که آن را برنده انتخابات AFC دست از همکاری نشان می دهد قدرت های آرایش با PPP.

مارس 31: CJ جورج-Wiltshire ترشحات مور دستور و سفارش او را به پرداخت PPP هزینه های قانونی. GECOM در حال حاضر رایگان برای انجام بازشماری.

1 آوریل: یک GECOM جلسه برای تصمیم گیری راه رو به جلو است به تعویق افتاد, بر این اساس است که GECOM نیاز به “مطالعه” به حکم دادگاه.

معلوم نیست که آیا GECOM ادامه خواهد با توافق بازشماری و یا اعلام برنده بر اساس نتایج تایید نشده و آنچه در اثر مور تصمیم به تجدید نظر کامل دادگاه تخلیه از او حکم خواهد شد. درخواست تجدید نظر است که با توجه به شنیده می شود امروز 2 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>