تفنگ های اجازه افزایش در میان نگرانی های ایمنی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در طول هفته مارس 16, عنوان مدارس بسته و تجمعات محدود, شهرستان, پلیس دریافت 153 برنامه های کاربردی برای خرید یک تفنگ دستی. که تقریبا شش برابر میانگین هفتگی از دو ماه از سال است.

یوسف اولسون, رزویل اقامت رئيس جمهور است که از تفنگ صاحبان حقوق مدنی, داد, گفت که او معتقد است مردم در حال گرفتن اسلحه برای حفاظت در خانه های خود.

“من فکر می کنم مردم نگران کمبود” اولسون گفت: پنج شنبه, مارس 25. “آنها نگران امریکا در حال اجرا از مواد غذایی آنها نگران افرادی که نیست در آینده برنامه ریزی شده در آینده و آسیب رساندن به آنها به ویژه هنگامی که پلیس اعلام کرده اند که آنها در حال رفتن به ساخت دستگیری به جرایم جزئی.”

برای کاهش خطر عفونت رمزی شهرستان به ریاست قاضی امضا منظور گفت: همه زندانیان در workhouse خدمت جملات برای کم سطح بدون خشونت جرائم و همچنین کسانی که به عنوان طبقه بندی شده پزشکی آسیب پذیر هستند واجد شرایط منتشر می شود به خانه های الکترونیکی نظارت است. مردم با مشابه غیر خشونت آمیز موارد نیز منتشر شده است از Ramsey County Jail.

در Hennepin County, زندان جمعیت کاهش یافته بود با 26 درصد در طول هفته گذشته مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

حرکت آن را نیز رهبری مردم را به “کاملا به درستی احساس می کنید که آنها در کل خیلی کمتر امن امروز از آنها دو هفته پیش” اولسون گفت.

هر چند Walz صادر “در خانه ماندن” منظور چهارشنبه شروع می شود که روز شنبه در نیمه شب, دولت قانون می گوید که اسلحه فروشان را نمی توان تعطیل در طول یک وضعیت اضطراری به گفته اولسون و جان مونسون صاحب بیل فروشگاه اسلحه و محدوده. مغازه اسلحه را مجاز به باز بماند اما نه تفنگ محدوده سخنگوی Walz گفت.

لایحه فروشگاه تفنگ است که دارای پنج مکان بود “بسیار شلوغ” هفته گذشته هر چند آنها پیش بینی تقاضا و تا به حال به شدت مواجه نگردند قفسه اما آنها در حال حاضر حدود یک هفته پشت در تهیه, مونسون گفت.

بیل محدود است 9mm مهمات به یک زن و شوهر از جعبه در هر مشتری با توجه به مونسون.

“ما در حال گرفتار شدن و انجام بهترین ما می توانیم برای مردم آنچه را که آنها نیاز به,” او گفت:.

بیشتر برنامه اجازه در شهرهای دوقلو

مختلف شهرهای دوقلو سازمان های اجرای قانون دیده می شود بیشتر مردم برای استفاده از اجازه.

وودبری پلیس دریافت کرده اند 133 برنامه های کاربردی برای مجوز برای خرید در ماه مارس در مقایسه با 85 برنامه در ژانویه و فوریه ترکیب شده است.

شده اند وجود دارد 901 برنامه های کاربردی به دفتر داکوتای شهرستان کلانتر برای یک مجوز برای حمل و یا تجدید این سال است که نزدیک به 15 درصد از مدت مشابه در سال 2019.

چهل و شش جنگل دریاچه ساکنان کاربردی برای خرید یک تفنگ دستی این ماه به طور متوسط ماهانه از ژانویه و فوریه.

وست سنت پل پلیس دریافت کرده اند 29 مجوز برای خرید برنامه های کاربردی که تا کنون در ماه مارس در مقایسه با 13 ماه گذشته و 17 در ماه ژانویه است.

از جمعه, 363 نفر تا به حال برای اعمال مجوزها به حمل این ماه در Anoka County Sheriff ، دفتر تا به حال 367 برنامه در ماه فوریه و 419 در ماه ژانویه است.

در بیپرت چهار تا پنج نفر را برای اعمال مجوزها به خرید در هر هفته به تازگی است که دو هنجار.

ساوت سنت پاول است که در پردازش برنامه های کاربردی از طریق پست را دیده است افزایش قابل توجه — وجود داشته است و 48 سال جاری توسط سه نفر از همان زمان در سال 2019.

جاش Verges, مریم الهی و نیک فرارو کمک به این گزارش.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>