GroupM شروع می شود نشانی آگهی های تلویزیونی شرکت در کانادا


Finecast راه اندازی به شرح زیر rollouts در انگلستان و استرالیا

خرید رسانه های غول پیکر GroupM کرد و گفت: آن را راه اندازی Finecast آن نشانی تلویزیون شرکت در کانادا.

Finecast را قادر می سازد که تبلیغ را به مخاطبان از طریق تلویزیون متصل قبلا راه اندازی شده و در حال اجرا مبارزات انتخاباتی در انگلستان و استرالیا.

در کانادا Finecast در حال همکاری با توزیع کنندگان از جمله بل راجرز CBC و کوروس و جریان سیستم عامل از جمله Tubi, آمازون, Roku و سامسونگ.

“به عنوان بزرگترین رسانه شرکت تبلیغاتی در جهان GroupM است که قادر به ایجاد مقیاس مشارکت مورد نیاز برای پیدا کردن مربوط به مخاطبان در تکه تکه تلویزیون چشم انداز” GroupM کانادا مدیر عامل استوارت Garvie گفت. “با Finecast ما همکاری با ارائه دهندگان محتوا, پخش, سیستم عامل و داده ها و ارائه دهندگان خدمات در کانادا برای ساخت این بازار که به ناچار اضافه کردن مقدار بیشتری به مصرف کنندگان و تبلیغ.”

GroupM بخشی از WPP گفت: Finecast اجازه می دهد تا تبلیغ برای ارائه تبلیغات هدفمند در سراسر چندین کانال های تلویزیون پرداخت-TV سیستم عامل و مجموعه بالا جعبه VOD services بیش از حد بالا ارائه دهندگان و کنسول های بازی در مقیاس بزرگ.

Fincast اهداف کمپین با استفاده از داده ها از Envronics تجزیه و تحلیل مسترکارت و چندین شخص ثالث تامین کنندگان.

“شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای تماشای تلویزیون به عنوان سرمایه گذاری در محتوای اصلی همچنان به صورت تصاعدی افزایش” Finecast جهانی مدیر عامل Jakob Nielsen گفت. “با پیشرفت در داده ها و فن آوری های پیشرفته تبلیغات تلویزیونی فرصت های موجود برای برندها است که واقعا هیجان انگیز است. ما می دانیم خطی بینندگان تلویزیون کاهش پیدا کرد اما این مخاطب است که هنوز هم وجود دارد; آنها فقط تغییر راه آنها مصرف محتوا. Finecast می دهد GroupM مشتریان جامع مشاهده و دسترسی به مخاطبان خود بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در حال تماشای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>