“یک صد نفر در هر روز” می خواند این تصویر از vlogger یوری ورزشها یوتیوب فیلم مستند در مورد روسیه اپیدمی اچ آی وی. این بود که میانگین تعداد قربانیان به صورت روزانه در سال 2018 است.

یکی از محبوب ترین روسیه vloggers یا تصویری وبلاگ نویسان یوری ورزشها منتشر کرده است یک فیلم مستند در توصیف HIV/AIDS وضعیت در روسیه است. پس از آن راه اندازی در فوریه 11, ورزشها فیلم دریافت کرده است نزدیک به 13 میلیون بازدید.

که باعث می شود منفجر نشده را مستند به یکی از پربیننده ترین فیلم های یوتیوب در روسیه امروز است. و آن را می تواند در یک مطلب فوری زمان.

روسیه چهره یک اپیدمی اچ آی وی. تا پایان 2019, روسیه, وزارت بهداشت و درمان برآورد تعداد HIV مثبت شهروندان روسیه در یک میلیونمعنی که سندرم بیماری در حدود یک درصد از روسیه و جمعیت. در همین حال دولت روسیه خاموش باقی می ماند. به عنوان جامعه شناس اسکندر Yasaveyev نوشت: در ماه نوامبر گذشته به صورت مستقل روزنامه نوایا گازتا:

Из миллиона четырехсот тысяч случаев ВИЧ-инфекции, зарегистрированных в нашей стране с 1987 года, более половины — около 750 тысяч — зарегистрировано с 2012 года, когда начался третий путинский срок.

از 1,400,000 موارد عفونت HIV ثبت شده در کشور ما از سال 1987 بیش از نیمی از حدود 750 هزار ثبت شد پس از سال 2012 شروع سال از پوتین سوم ریاست جمهوری دستور.

خوشبختانه روسیه پررونق vlogosphere وجود دارد به آنچه می رود ناگفته در جای دیگر. Vloggers مانند ورزشها باید زیر قابل توجه به عنوان آنها ارائه نادر جایگزین در کشوری که رسانه ها به شدت سانسور و کنترل شده توسط دولت است. تلویزیون غالب منبع اطلاعات در روسیه به این معنی است که اکثر رسانه های جایگزین, به غیر از آنلاین شبکه های تلویزیونی Dozhd (Дождь) و روزنامه ها و ایستگاه های رادیویی. این به این معنی است که vloggers’ محبوب یوتیوب کانال های واقعی فقط مستقل رقابت برای دولتی کانال های تلویزیونی.

ورزشها سابق روزنامه نگار ورزشی, یکی از روسیه را پیشرو vloggers با بیش از شش میلیون نفر از پیروان خود را در کانال یوتیوب. او اغلب مصاحبه های روسی زبان مشهور است اما همچنین تولید چند حرفه ای مستند در مسائل بحث برانگیز در جامعه است.

او با ملاحظه و رویکرد اندیشمندانه به برخی از واقعا از روی حیله و تزویر موضوعات ساخته شده است که من هیچ چیز کمتر از یک ستاره در RuNet. Global Voices به فارسی پرسید Zhenya Snezhkina یک پراگ مبتنی بر روسیه روزنامه نگار و کارشناس در vloggers به توضیح محبوبیت تصویری وبلاگ نویسان در روسیه امروز و ورزشها را با موفقیت و به طور خاص:

Быстрая обратная связь дала создателям контента возможность наиболее точно попадать в свою аудиторию. По мере наступления цензуры в России, все больше людей старались уйти из-под ее влияния и переходили на площадку, которая в силу ее устройства не дает российским властям цензурировать контент. Также как и несколько десятков миллионов пользователей предпочитают неподцензурное медиа.

С самого начала своей карьеры на یوتیوب Дудь говорил о себе как о человеке, который задает неудобные вопросы и старается докопаться до реального положения дел. Без осуждения, но с пониманием. Фактически он переоткрыл жанр интервью, отменив “приличия” поведения героев. По мере развития канала количество вопросов росло, как и количество тем, о которых Дудь рисковал говорить. Рекордами прошлого года стали фильмы “Колыма” и “Беслан” (у обоих по 19 миллионов просмотров). Оба фильма вызвали ярость российских пропагандистов. Логично, что одной из тем для следующих фильмов должна была стать ситуация с ВИЧ в России, потому что положение дел тут трагическое.

بازخورد سریع است که به سازندگان محتوا توانایی ارزیابی بهتر مخاطبان خود را’ نیازهای و انتظارات. به عنوان سانسور تشدید کرده است در روسیه بیشتر و بیشتر مردم تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از این انتقال به سیستم عامل که ساختار اجازه نمی دهد که مقامات روسیه را به سانسور آنها را به راحتی. تا امروز چند ده میلیون ها نفر از کاربران در حال حاضر ترجیح می دهند بدون سانسور رسانه ها.

از همان ابتدا از یوتیوب حرفه ای منفجر نشده صحبت در مورد خود را به عنوان یک کسی که می پرسد ناخوشایند سوالات و حفاری تا از موقعیت های مختلف. بدون قضاوت اما با درک. او اساسا ابداع قالب مصاحبه در حال حرکت فراتر از نیاز به “خوش رفتار” مصاحبه شوندگان. خود را به عنوان کانال توسعه دامنه آن گسترش یافت و از جمله موضوعاتی که خطرناک هستند به بحث در مورد. در سال 2019 خود رکورد شکن شد فیلم های خود را در مورد Kolyma [بخشی از گولاگ] و بسلان [یک حمله تروریستی در مدرسه ای در روسیه و قفقاز]. هر دو فیلم بیش از 19 میلیون بازدید در هر. هر دو خشم طرفدار کرملین مبلغان. آن منطقی که وضعیت اچ آی وی در روسیه باید تبدیل به یکی از خود را در کنار موضوعات به دلیل آن است که یک وضعیت غم انگیز.

عنوان منفجر نشده را مستند به عنوان ترجمه “اچ آی وی در روسیه این بیماری همه گیر است که هیچ کس مذاکرات در مورد” (“ВИЧ в России — эпидемия, про которую не говорят”) اجرا می شود و برای نزدیک به دو ساعت. این شروع می شود با استناد به آمار کلیدی از جمله این واقعیت است که به طور متوسط در سال 2018, 100 نفر از ویروس ها در هر روز است. این فیلم شامل چندین شهادت توسط افراد اچ آی وی مثبت و شرکای خود دست بر موضوعات متنوع: زوج است که در آن یک شریک است که HIV مثبت و دیگری نیست HIV مثبت کودکان HIV و مواد مخدر مصرف اسطوره ها در مورد انتقال اچ آی وی, HIV, فعالیت نیاز به آموزش های جنسی در مدارس و مقامات’ سکوت. این فیلم حول محور داستان زندگی واقعی و انجام شده است به عنوان دیگر ورزشها ویدئوها در یک محاوره ای سبک است که به طور قابل توجهی متفاوت از تنور رسمی رسانه ای در روسیه است.

آن سخت است برای مبالغه تاثیر این فیلم در روسیه — نمایش ها در حال افزایش است روز به روز. اما تاثیر آن را نمی توان به سادگی اندازه گیری در رقم. یکی netizen نوشته زیر را در یوتیوب نظر تحت تصویری:

من کار در یک کلینیک و اولین بیمار من امروز یک مرد جوان که برای یک آزمایش HIV و او گفت که او تا آنجا که او را دیدم این فیلم. این شگفت انگیز است.

آناستازیا Botushan یوتیوب, فوریه 13 سال 2020

پس از انتشار منفجر نشده را مستند شده است وجود دارد یک انفجار در تست HIV — یک واقعیت است که نشان دهنده عدم موثر دولتی مبارزات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. یک مقاله نشان می دهد که تقاضا برای تست اچ آی وی در روسیه افزایش یافته 5,500 درصد از فوریه 11.

ظاهرا موفقیت این فیلم نیز ساخته شده و مقامات نشستن و گرفتن اخطار. دوما روسیه, پارلمان سازماندهی اکران این فیلم در 14 فوریه:

و برای روز ولنتاین, ما ساخته شده یک انتخاب غیر معمول در دومای دولتی. ما نشان داده یوری ورزشها فیلم.

در فوریه 16, حساب های مجلسی روسیه که نظارت بر کنترل مالی از بودجه دولت اعلام کرد که بررسی اثربخشی اقدامات با هدف حمایت از HIV مثبت روس ها. سر آن آلکسی Kudrin ستایش ورزشها فیلم در توییتر

یوری ورزشها ساخته شده است که بسیار مورد نیاز فیلم در مورد اچ آی وی در روسیه است. بیش از یک میلیون نفر آلوده می شوند. در 2018, 37,000 درگذشت ایدز که به طور متوسط 100 نفر در روز است. مقایسه کنید که با کوروناویروس. #HIV در کشور ما هنوز یک مقدار بیشتر تهدید واقعی است.

Snezhkina پراگ روزنامه نگار مبتنی بر باور ندارد که مقامات رویکرد را تغییر دهید به مدت یک شب. با این وجود او این است که خوش بینانه در مورد چشم انداز گسترده تر اجتماعی آگاهی در مورد اچ آی وی در روسیه:

Условно говоря “власти” услышали слова Дудя и его героев – фильм был показан в Госдуме и Министерстве здравоохранения России. Я не думаю, что сам фильм приведет к каким-то радикальным результатам. А вот то, что гораздо больше людей открыли для себя, что доступное тестирование на ВИЧ и доступные лекарства, это может иметь гораздо более широкие последствия.

اساسا “مقامات” شنیده ام کلمات ورزشها و قهرمانان خود را این فیلم نشان داده شد در دومای دولتی و در وزارت بهداشت ، من فکر نمی کنم این فیلم را هر گونه تغییرات رادیکال. اما واقعیت این است که بسیاری از مردم پیدا کرده اند در مورد HIV تست و وجود مواد مخدر [برای بیماری] باید خیلی بیشتر عواقب قابل توجهی است.

یکی از تلخ ترین لحظات در ورزشها را فیلم مصاحبه با Katya سابق مواد مخدر کاربر که درگذشت در حالی که این فیلم به ضرب گلوله کشته شد. در طول مکالمه Katya اصرار چندین بار است که:

Мы не прокаженные. Я надеюсь, что пойдет поток информаций

ما نمی lepers. من امیدوارم که وجود خواهد داشت یک جریان آزاد اطلاعات [درباره ما].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im