آجا Ki Pro Ultra, HELO, FS1 و مینی مبدل کمک به تسهیل HD تولید گردش

سبز هکتار کلیسای باپتیست در تایلر, استفاده, تلویزیون, کابل, آنلاین و OTT پخش عبادت, برنامه نویسی, برای رسیدن به مخاطبان جهانی. دامنه هکتار سبز’ پخش تیم شامل 11 تمام وقت و پاره وقت کارمند در سراسر تصویری, صوتی و نورپردازی علاوه بر ده ها تن از وفادار داوطلبان برای ارائه high fidelity تصویری به مخاطبان جهانی. مدیر تصویری مهندسی و IMAG عملیات کیسی Hawkins 30 سال صنعت پخش veteran به تازگی با کمک یک تعمیرات اساسی هکتار سبز’ پخش زیرساخت است که به روز رسانی همه عبادت مرکز تلویزیون و کانال کابل تولید از SD به HD.

مرکزی به هکتار سبز’ قوی گردش کار تولید یک طیف وسیعی از آجا دنده حمایت از پخش محتوای ویدئویی با کیفیت بالا را برای مخاطبان خود در سطح ملی و جهانی به مرحله. به عنوان بخشی از های اخیر HD ارتقا صبح روز یکشنبه جشن خدمات در مرکز عبادت دستگیر شده با هشت Sony HD دوربین های متصل شده از طریق فیبر به یک جفت راس Carbonite سیستمهای (یکی برای IMAG و یکی برای پخش) در تولید مجموعه. فیلم از سرویس های ثبت شده بر روی طیف وسیعی از آجا کی نرم افزار فوق العاده دستگاه های Apple ProRes codec. “زمانی که من پیوست و ما تا به حال 6 اصلی کی نرم افزار مدل و ما شده ایم ارتقا به کی نرم افزار فوق العاده به دلیل سرعت رعد و برق اندازه جمع و جور و با دوام است. آنها قطعا ارزش سرمایه گذاری” اشاره کرد هاوکینز. FOH خوراک های صوتی به طور متوسط 90 آهنگ های صوتی ضبط شده از خدمات روز یکشنبه که دوباره مخلوط و دوباره تسلط و سپس ویرایش و همراه با فایل های تصویری در نرم افزار Adobe Premiere Pro. زیر, شرح, پروژه نهایی صادر می شود به عنوان یک فایل MPEG2 و تحویل به کانال کابل و محلی وابسته به ABC KLTV برای پخش.

بیشتر گسترش رسیدن از سبز هکتار’ پخش وزارت هاوکینز ایجاد یک کانال Roku در ماه مارس سال 2017 به توزیع کشف تلویزیون زندگی, نام کلیسای هفتگی برنامه تلویزیونی. این امکانات پخش زنده کانال کابل برنامه نویسی و محبوب بر روی تقاضا محتوا از جمله شبکه های مطالعه کتاب مقدس جلسات ویژه موعظه هفتگی اطلاعیه ها و اخبار خود را مانند کریسمس سالانه برنامه سالانه چهارم جولای جشن “من عاشق امریکا” که در طول تاریخ به تساوی 15,000 شرکت کنندگان. کابل خوراک کانال زندگی می کنند جریان با استفاده از یک آجا HELO برای رمزگذاری به Roku CDN. “HELO سنگ جامد است” اشاره کرد هاوکینز. “ما تکیه بر HELO به صورت 24/7/365 live streaming ما کابل کارشناسی ارشد کنترل خروجی به ما کانال Roku. اگر تا کنون از یک CDN خطا و یا مشکل با ما در محلی به اینترنت HELO خواهد reinitiate جریان خود را در آن, بنابراین من لازم نیست برای بازگشت به پخش ما مرکز و راه اندازی مجدد آن. این یک بازی واقعی تعویض!” آمازون نخست تصویری مستقیم ارائه شده است در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان به خوبی.

طول کانال کابل ارتقا به HD سبز هکتار خریداری آجا FS1 قاب synchronizer و مبدل به پاکسازی و همگام کارشناسی ارشد کنترل خروجی از استاد کنترل سوئیچ. FS1 دارای دو خروجی مختلف برای پوسته پوسته شدن و قطعنامه با اولین روت کابل headend از طریق فیبر و دوم فرستاده شده به HELO برای رمزگذاری برای کانال Roku. “در حال حاضر من HELO پایین-تبدیل ما 1080i سیگنال 720p برای یک فندک جریان حمل بار اما من به راحتی می تواند کاهش دهد که حجم کار در HELO و FS1 تبدیل به 720p” گفت: Hawkins. “FS1 فراهم می کند و با گردش کار انعطاف پذیری و به من اجازه می دهد برای همگام سازی همه چیز را با هم با ما خانه سیاه و پاک کردن تمام سیگنال های دریافتی از منابع مختلف در سراسر محوطه دانشگاه.”

فیبر قابل اجرا در سراسر هکتار سبز’ پردیس و-و-از کابل headend ساده انتقال پهنای باند بالا سیگنال در سراسر مسافت های طولانی است. بی شماری آجا Mini-مبدل برای انتقال فیبر تعبیه/د-تعبیه صوتی و HDMI به SDI/SDI به HDMI تبدیل کمک به تیم تولید حفظ مداوم زیرساخت در سراسر محوطه دانشگاه. “آنها یک نجات دهنده زندگانی! به خصوص در ما عبور مرکز همایش های که در آن ما یک مقدار زیادی از مجریان در آمده گفت:” هاوکینز. “آنها را به یک کامپیوتر یا آی پد و نیاز به تبدیل HDMI به کامپوزیت و یا HD-SDI و آجا Mini-مبدل فوت و فن انجام دهد. آنها ابزار و ما با استفاده از آنها در همه جا!”

در پایان هاوکینز اظهار داشت: “کار کردن در یک پخش زنده و محیط زیست این مهم ما در حال بالا و در حال اجرا 24/7 بدون خرابی و من اعتماد که من می توانید بستگی دارد آجا دنده. شرکت غرفه محصولات خود را فراهم می کند قابل توجه خدمات به مشتریان و پشتیبانی فنی زمانی که من به آن نیاز دارید و آنها همچنان به بهبود عملکرد به طور منظم با نرم افزار و ارتقاء سیستم عامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im