در یک تلفنی روز شنبه, فوریه. 6 نمایندگان صحبت کرد و به روزنامه نگاران در اولویت های ائتلاف در هدف قرار دادن طول آتی مجلس آغاز جلسه Feb. 11. در میان این نمایندگان بودند گرگ Zylka شهردار کمی می افتد و ائتلاف معاون رئیس جمهور; سارا Buchberg, فولی, شهرستان, مدیر,; همین Hickman, معاون رئیس جمهور برای جامعه و توسعه نیروی کار به ابتکار بنیاد در لیتل فالز; به عنوان به خوبی به عنوان Bradley پترسون مدیر اجرایی ائتلاف.

از شروع پترسون گفت: در یک سال معمولی تمرکز اصلی ائتلاف برای حمایت محلی دولتی کمک مالی قابل مقایسه با نیازهای جوامع در سراسر مینه سوتا بیشتر. با این حال او اشاره کرد 2019 دیدم قانونی که مطرح شده LGA بودجه به بالاترین نرخ از سال 2002 و تعداد بیشتر در خط با سالم و قوی بودجه قبل از رکود بزرگ.

آن پترسون گفت: همراه با مازاد قابل توجهی و بیش از 2 میلیارد دلار در دولت صندوق “روز بارانی” به معنی ائتلاف می تواند به تغییر تمرکز خود را به مناطق دیگر از جمله پروژه های زیربنایی — به ویژه فاضلاب و آب آشامیدنی بهبود — برای حدود 300 جوامع روستایی.

ائتلاف بیشتر مینه سوتا شهرستانها مدیران همچنین با اشاره به بودجه برای گسترش خدمات مراقبت از کودکان بود که ذکر شده به عنوان یکی از موانع اصلی برای اشتغال درآمدزا برای بسیاری از خانواده ها به عنوان یک هدف اصلی.

“در طول چند ماه گذشته شده اند آوازی مورد نیاز برای پیوند لایحه حداقل 1.5 میلیارد دلار. رژیم صهیونیستی. Walz بود خوب معیار با 2 میلیارد دلار مطابق با لایحه” Zylka گفت. “در حال حاضر ما نیاز به قانونگذاری به دنبال کت و شلوار. از منظر ما سنگ بنای هر پیوند لایحه باید حداقل 200 میلیون دلار بودجه برای زیرساخت های آب در گرنت و وام برنامه ها توسط امکانات عمومی باشند.”

در حالی که Zylka مشاهده Walz پیشنهاد کاهش بیشتر در خط با کسانی که از این ائتلاف باید توجه داشت این است که به مراتب بالاتر از پیشنهاد بازگشایی پسماندها در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا که در آن رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: در اوایل این ماه آنها هدف در $750 میلیون تا 1 میلیارد دلار در محدوده از نظر وجود آمدن اربتاط.

علاوه بر این نمایندگان گفت: اولویت های دیگر بیشتر مینه سوتا جوامع — از جمله اجرای سختگیرانه تر voter ID قوانین و یا قانونی کردن ماری جوانا تفریحی — بعید است به تصویب این سال است و ممکن است کنار گذاشته تا یک بعد زمان.

با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت هزینه به آدرس فاضلاب و آب آشامیدنی زیرساخت نیاز دارد بیش از 20 سال آینده تخمین زده می شود بین 11 میلیارد دلار به 12 میلیارد دلار در بیشتر مینه سوتا است.

“من می دانم که از تجربه دست اول از کمی می افتد که این پروژه ها بسیار مهم هستند اما همه آنها نیز بسیار گران قیمت” گفت: Zylka که همراه با Buchberg اشاره به برخی از پروژه ها می تواند صعود به دهها میلیون نفر بدون کمک های دولت است. “جوامع ما به دولت نیاز به یک شریک قوی و کمک به شهرستانها پرداخت برای این چند میلیون دلار ارتقاء.”

علاوه بر نمایندگان گفت: این ائتلاف بیشتر مینه سوتا شهرستانها است فشار برای مقابله با عمیق تر شدن مراقبت از کودک دسترسی بحران برای 40,000 کودکان در سراسر بیشتر مینه سوتا که در آن موضوع از بسته شدن روز مراقبت است که بارها ذکر شده دلیلی برای کمبود نیروی کار.

“این است که تاثیر بسیار زیادی بر روی سد به کار برای نامزدی” Hickman گفت. “با 40,000 گم شده مراقبت از کودک اسلات ما ضربه نقطه در بیشتر ایالت مینه سوتا که در آن یکی از عوامل بالا اگر نه عامل از اینکه یک خانواده تصمیم می گیرد به حرکت و یا اقامت در یکی از جوامع ما. آن را نیز یک موضوع کلیدی و اینکه آیا کسب و کار در حال حاضر به کردهاید و یا گسترش به بیشتر مینه سوتا است.”

Hickman اشاره کرد در سال گذشته دولت سرمایه گذاری 1.5 میلیون دلار در توسعه اقتصادی, مراقبت از کودک, کمک های مالی, با بیش از 70 درصد از آن را به بیشتر مینه سوتا است. در این سال گفت: این طرح پایه مشغول به کار هستند با این ائتلاف بیشتر مینه سوتا شهرستانها و دیگر همکاران برای حمایت 15 میلیون دلار بودجه اضافی برای این هدف است.

Hickman گفت: DFL-led مینه سوتا خانه اختصاص قوی 500 میلیون دلار در بودجه پیشنهادی خود را برای تقویت مراقبت از کودک در سراسر کشور.

“کسانی که کمک های مالی بسیار مهم است اگر ما در حال رفتن به هر گونه پیشرفت در همه پرداختن به مراقبت از مسائل در جوامع ما” گفت: Hickman که اضافه ائتلاف خواهد تمرکز منابع خود را در مسائل مربوط به اعضای این باور هستند آماده به “حرکت شماره گیری.”

گابریل لاگارد ممکن است در رسید gabe.lagarde@brainerddispatch.com یا 218-855-5859. به دنبال در www.twitter.com/glbrddispatch.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de