دیواره بزرگ مرجانی جرم سفید را تهدید میراث جهانی آیکون

Coral bleaching severity survey on Orpheus Island 2017

مرجان سفید شدت بررسی ارفیوس موسیقی دادن و شاعر جزیره 2017 – حسن نیت ارائه میدهد عکس ARC مرکز تعالی برای صخره های مرجانی مطالعات حساب فلیکر (CC BY-ND 2.0)

به عنوان رسانه های جهان تمرکز تقریبا به طور انحصاری در COVID-19 بحران استرالیا دیواره بزرگ مرجانی است و با تجربه فاجعه بار جرم سفید رویداد برای سومین بار در پنج سال. گرمتر دریا در تابستان درجه حرارت در حال سرزنش برای اثرات مخربی بر مناطق وسیعی از مرجان.

شدید سفید بوده و بر روی صخره های نزدیک به ساحل. اگر چه مقصور مرجان لزوما مرگ آنها کشته می شود اگر درجه حرارت بالا باقی می ماند. سفید همچنین دارای اثرات منفی بر زیستگاه دریایی دیگر زندگی است.

نیازی به گفتن نیست, این آخرین خبر بد دریافت نکرده دقیق آنلاین توجه آن را سزاوار; اما گروه های زیست محیطی مانند صلح سبز مشتاق بودند به برجسته کردن مفاهیم و تجمع آب و هوا سربازان:

برخی از استرالیا زمان به نظر. میکروبیولوژیست پروفسور دیوید Osborn از دانشگاه RMIT ملبورن در توئیتر خود نوشت:

استاد تری هیوز مدیر ARC مرکز تعالی برای صخره های مرجانی مطالعات در کوئینزلند دانشگاه جیمز کوک مشترک منحصر به فرد این نمای هوایی:

وجود دارد برخی از خارج از کشور پاسخ در رسانه های اجتماعی. خارج از کشور علمی به وضوح احساس سوخته توسط اخبار:

پیشرو آب و هوا و انرژی پاک مفسر از سنگاپور, Gulf News, مشترک یک ویدئو کلیپ:

اجتناب ناپذیر اشاره به همه گیر به نظر می رسد و همچنین:

وجود دارد تعداد کمی از حد معمول منتقدان سوال نقش تغییرات آب و هوایی از جمله Reiver:

در حال حاضر گردشگری در استرالیا به پایین است که مانند بسیاری از اقتصاد است. بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال امیدوار است که بازدید کنندگان را یک فرصت برای دیدن این شگفتی از صخره در هنگام coronavirus اضطراری به پایان می رسد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>