خاکستری تلویزیون پرس AT&T به ضایعات پتو مجوز تاخیر تلاش

خاکستری تلویزیونی رئیس جمهور D. پاتریک LaPlatney است اصرار AT&T به کار با ایستگاه های تلویزیون برای شروع ارائه سیگنال های محلی و رها کردن تلاش برای به تاخیر انداختن پتو مجوز غروب آفتاب.

در نامه ای به AT&T مدیر عامل Randall Stephenson, LaPlatney گفت خاکستری است که در ایستگاه هفت نفر از کسانی که در بازارهای گفت که آماده ارائه رایگان اجاره برای AT&T/DirecTV محلی دریافت تسهیلات در این بازار.

با توجه به قانون جدید تصویب شده در اواخر سال گذشته AT&T خود را از دست بدهند پتو مجوز برای واردات از راه دور شبکه وابسته به تلویزیون سیگنال های از جمله به كانون و RV کاربران مارس 31 مگر اینکه آن را آغاز کرده است در خدمت آن نهایی 12 بازار.

اما AT&T به جای مذاکره شده است به صورت جداگانه برای ادامه مهم از کسانی که از راه دور شبکه تلویزیونی سیگنال و در همان زمان به دنبال یک فرمت است که ممکن است 31 پتو مجوز غروب آفتاب.

مرتبط با: AT&T به دنبال تاخیر در غروب ستارگان

LaPlatney با اشاره به نامه AT&T دریافت کرده است از اعضای کنگره درخواست آن برای راه اندازی خدمات محلی. او همچنین با استناد COVID-19 همه گیر و گفت که “[a]s ملت ما دعوا از طریق این بی سابقه ای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی آن مهم تر از همیشه است که شرکت هایی مانند ماست و آنچه که بهترین است برای کسانی که به ما خدمت می کنند.”

او گفت: آن را در آن روح که از او خواسته AT&T به قراضه تلاش برای گسترش و در عوض به خدمت آن گذشته 12 بازار. “عدم دسترسی به ایستگاه های محلی یک وضعیت ناگوار در زمان عادی. در طول یک بیماری همه گیر از آن غیر قابل تحمل است.”

“هیچ چیز مانع از پخش از موافقت با اجازه ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای برای حمل و دور سیگنال به صورت موقت برای اطمینان از بدون وقفه از بحرانی اخبار و اطلاعات و اجازه می دهد زمان برای انتقال نرم و صاف برای در حال حاضر از اضطراب و مصرف کنندگان” AT&T هیل گفت: در نامه هفته گذشته به دنبال مهلت فرمت. “به تاریخ آنها شده اند و تمایلی به انجام این کار است.”

LaPlatney گفت استفنسون که حداقل در شرایط خاکستری بازارهای “AT&T/DIRECTV و خاکستری تلویزیون در حال حاضر در محل retransmission توافقنامه رضایت است که اجازه می دهد تا شرکت خود را برای شروع ارائه خاکستری را در ایستگاه هفت از غفلت بازار بلافاصله و بدون هر گونه نیاز به مذاکره بیشتر است.”

“ما در حال حاضر در بحث با هر یک از عمده پخش شبکه های به دست آوردن دسترسی به ملی, برنامه نویسی, برای بسیاری از این نهفته مشتریان” گفت: AT&T, در بیانیه ای. “ایستگاه های محلی منحصر به فرد کنترل که می تواند محتوای خود را در جوامع خود. هدف ما این است که به ادامه ارائه محتوای شبکه به عنوان بسیاری از خانه ها به عنوان امکان پذیر است و نهفته مشتریان واجد شرایط برای اعتبار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>