خاکستری ایستگاه های راه اندازی دایرکتوری رایگان برای کسب و کارهای محلی


کمپین پشتیبانی از شرکت های محلی است که هنوز باز است

خاکستری تلویزیونی راه اندازی یک کمپین برای ترویج کسب و کارهای محلی که باقی می ماند باز در coronavirus بحران است.

کمپین ساخته شده در اطراف یک فهرست آنلاین رایگان کسب و کار فراهم می کند که ساعت و دیگر اطلاعات حیاتی برای مصرف کنندگان است.

حدود چهار ده خاکستری ایستگاه های راه اندازی خود را تعاملی دایرکتوری ها در دو هفته گذشته است که ویژگی های مورد 4,500 کسب و کار. پخش و انتظار دارد که به بیش از 10 ، 000 کسب و کار در دایرکتوری پایان ماه آوریل است.

مرتبط با: TV Station بازاریابان به کروناویروس چالش

دیگر ایستگاه های راه اندازی وب سایت هایی که شناسایی و باز کردن کسب و کار. کسب و کارهای محلی می تواند منحصر به فرد صفحات وب با نقشه های تعاملی و لینک از جمله “ما در حال استخدام” دکمه.

یک نقطه از WMC-تلویزیون در ممفیس ترویج این برنامه اشاره می کند که “کسب و کار کوچک در اواسط جنوبی روبرو هستند چالش مانند قبل از هرگز.” آن گفت که WMC Action News 5 می خواهد برای کمک به شما در رسیدن به مشتریان خود را. . . .بهترین از همه, آن را نمی خواهد به شما هزینه یک چیز است. این یک سرویس رایگان ارائه شده توسط شما توسط WMC Action News 5 . . . ما از این طریق دریافت کنید با هم.”

مبارزات انتخاباتی در یک زمان می آید زمانی که مشاهده شده است در ایستگاه های محلی اما تبلیغات و تقاضا پایین است به دلیل محدودیت های اطراف ویروس. برخی از ایستگاه ها به دنبال متقاعد کردن مشتریان به ادامه تبلیغ به طبل کسب و کار در حال حاضر برای حمایت از جوامع خود در طول بحران.

مربوط به: ویروس, بحران آوردن بینندگان جوان به محلی پخش

“اولیه پاسخ از کسب و کار شرکت و از بینندگان شده اند فوق العاده ای اظهار داشت:” باب اسمیت خاکستری اهسته بازمزمه ادا کردن “ما هیجان زده به اهرم منابع ما برای کمک به حمایت از جوامع محلی ما نه فقط با بحرانی اخبار و اطلاعات نیست بلکه با حمایت از کسب و کار در ادامه به نگه داشتن جوامع محلی عملکرد در این زمان دشوار است.”

کسب و کار دایرکتوری ها برای همه 93 بازار را می توان در www.graytvlocal.com. خاکستری پیش بینی ادامه رشد در دایرکتوری ها به عنوان بازارهای اضافی راه اندازی و به تمام ایستگاه های سطح شیب دار تا تبلیغات. خاکستری در نظر دارد برای ادامه حفظ و ترویج کسب و کار محلی و دایرکتوری ها تا زمانی که آنها به نفع کسب و کار شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>