Tegna در حال حاضر تحت آتش از استاندارد عمومی

در تحکیم ایستگاه بازار خاکستری تلویزیون ساخته شده است یک پیشنهاد برای Tegna به ارزش $8.5 میلیارد, با توجه به گزارش منتشر شده.

خاکستری است که کوچکتر از Tegna ارائه شده است حدود 20 دلار در هر سهم به صورت نقد و سهام با توجه به رویترز که یادداشت های خاکستری در حال حاضر 3.8 میلیارد دلار در بدهی در آن کتاب است.

ماه گذشته Tegna یک معامله با خاکستری به خاکستری سهام در آن Premion بیش از حد بالا واحد تبلیغات.

Tegna است که در حال حاضر تحت فشار از فعال سرمایه گذار استاندارد کلی که انتقاد Tegna عملکرد و ادغام و اکتساب استراتژی است. استاندارد کلی 9 درصد سهام در Tegna است و به دنبال انتخاب پنج مدیران جدید به Tegna مدیره.

مربوط Tegna انفجار استاندارد کلی در نامه ای به سهامداران

Tegna که قبلا گزارش با نزدیک شدن توسط آپولو مدیریت جهانی.

مرتبط با: Tegna گزارش کاهش درآمد برای سه ماهه 4

گزارش زیر از پیشنهاد Tegna به اشتراک گذاری شدند تا بیش از 20 ٪ به $16.16 هر سهم در معاملات صبح جمعه.

Tegna گفت: سیاست این است که به اظهار نظر در مورد شایعات بازار.

“فوری سوال خواهد بود bidders دیگر آمده است از جمله آپولو که خریداری ایستگاه از جمله شمال غرب و کاکس” گفت: استیون Cahall تحلیلگر در ولز فارگو در یک توجه داشته باشید جمعه. “ما فکر می کنیم براده در اطراف Cox معامله پیشنهاد دیگر وجود دارد مالی مناقصه برای کسانی که در ایستگاه.”

Cahall اشاره می کند که با توجه به رویترز Tegna حال بررسی همه گزینه ها و فراخوان فعال سرمایه گذاران تحت فشار قرار دادند به کشف یک فروش یا ادغام.

“پخش تحکیم حس می کند به دلیل آن رایگان جریان وجوه نقد accretive و از همه مهمتر بیشتر را فراهم می کند مقیاس ناخالص/خالص retrans مذاکرات و آگهی های خرید و فروش” Cahall گفت. “سوال بزرگ این است که آیا حامیان مالی را ببینید بازده نقدی به عنوان جذاب به اندازه کافی برای دریافت بیشتر درگیر آن می تواند خوب برای بخش تقسیم عددی بر مضرب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de