چمن دره GV Alyve است برنده روشن برای دست آلمان رقابت


مونترال – 27 فوریه سال 2020 – چمن دره ابر مبتنی بر تولید و توزیع راه حل های مرکزی به AKK تلویزیون زندگی می کنند جریان از دست آلمان 2020 رقابت برگزار شد و در 15 فوریه در اروپا-پارک آرنا در نزدیکی فرایبورگ. GV Alyve, اجازه, آلمانی, OB شرکت به اهرم با یک کلیک توزیع live HD رویداد جریان به Facebook و اختصاصی دست آلمان کانال یوتیوب.

با استفاده از GV Alyve این AKK تلویزیون, تولید, تیم قادر بود تا به سرعت و به آسانی ایجاد دیجیتال پخش از درون یک مرورگر وب سوئیچینگ یکپارچه بین جریان زندگی می کنند برای ایجاد نهایی خوراک. ادغام یکپارچه با AKK تلویزیون موجود چمن دره گردش GV Alyve همچنین اجازه می دهد تا گرافیک به آن اضافه شود و به جریان زندگی و فراهم می کند یک رابط کاربری ساده برای مدیریت تعاملات اجتماعی در سراسر سیستم عامل های مختلف. این سیستم عرضه شده توسط چمن دره, آلمانی, نمایندگی فروش, منطق رسانه ای راه حل است.

جان استورم, مدیر عامل AKK تلویزیون اظهار داشت: “ما در تعدادی از راه حل های مختلف در بازار و GV Alyve بیش از انتظارات ما هر دو در عملکرد و سهولت استفاده. ما کار کرده ام با چمن دره و منطق تیم در گذشته و آنها واقعا درک نیازهای ما. اضافه شده قابلیت GV Alyve به ارمغان می آورد به ما گردش کار اجازه می دهد تا ما را به رشد live streaming منطقه از کسب و کار ما بدون اضافه کردن پیچیدگی به ما OB تنظیم کردن.”

پیت Semerak چمن دره معاون رئیس جمهور و تولید و افزود: “ما بسیار خوشحال برای دیدن اولین بار موفق استقرار برای GV Alyve با AKK تلویزیون. در امروز زندگی می کنند productions محیط سریع و هوشمند راه کار مرکزی به نیازهای مشتریان ما. GV Alyve می دهد و پخش و شرکت های تولید یک راه ساده برای یکپارچه سازی آنلاین و اجتماعی تحویل اجازه می دهد کارکنان تولید به توزیع رسانه ها به بینندگان تنها با یک کلیک و در نهایت رضایت مصرف کننده تقاضا برای همیشه در محتوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>