چمن دره تبدیل می شود تا قدرت از ابر تولید با GV AMPP


اعلام اکتیویژن بلیزارد Esports به عنوان راه اندازی مشتری

مونترال – مارس 23 سال 2020 – در آن GV زنده Presents – نوآوری 2020 رویداد در مارس 23, Grass Valley راه اندازی جدید خود را مبتنی بر ابر نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) چالاک رسانه های پردازش پلت فرم (GV AMPP). این بازی در حال تغییر راه حل آنلاک قدرت الاستیک محاسبه برای زنده ورزشی, اخبار و تبریز انتقال دهنده گردش کمک به مشتریان به راحتی انتقال به آینده-آماده عمومی مرکز داده و یا ترکیبی زیرساخت.

اولین نرم افزار موجود برای پلت فرم AMPP کارشناسی ارشد کنترل شده در هوا با بلیزارد پس از افتتاح سرپرستی لیگ 2020 فصل در اوایل فوریه. در پاسخ به COVID-19 بحران و ساختمان این راه حل مجموعه, AMPP شده است ضروری سیستم را قادر می سازد esports رهبر خود را به سرپرستی لیگ و Call of Duty مسابقات لیگ برتر فوتبال زنده از مارس 28 قادر می سازد واقعا توزیع از راه دور تولید با تمام اپراتورها و استعداد کار از خانه های خود.

“ما لیگ را با تکیه بر ابر زیرساخت های تولید زنده, چند زبان, پخش برنامه برای مخاطبان جهانی” گفت: Pete Emminger, معاون رئیس جمهور, جهانی پخش در بلیزارد سرگرمی. “به عنوان یک مشتری برای راه اندازی چمن دره سرپرستی لیگ شده است و با استفاده از AMPP پس از شروع سال 2020 فصل است. AMPP فراهم می کند یک ارزش باور نکردنی آن را به عنوان جمع ما ابر توانایی و قدرت ما از راه دور, پخش, راه اندازی, ما اجازه می دهد برای انعطاف پذیر باقی می ماند حتی در مواجهه با جهانی بهداشت بیماری همه گیر.”

با AMPP استاد کنترل اکتیویژن بلیزارد Esports’ تیم تولید را ایجاد می تواند بسیار قابل تنظیم “مجازی” کارشناسی ارشد اتاق کنترل قابل دسترس از هر نقطه در جهان و از بین بردن نیاز برای تجهیزات معمولی اتاق. چندین توزیع جریان با گرافیک جداگانه و زبان برای هر یک از مخاطبان منطقه تولید می شود توسط یک اپراتور تنها – همه از یک رابط کاربری مبتنی بر وب و مجهز به تنها عدد صفحه نمایش و اتصال به ابر. همه نظارت و محلی برنامه توزیع پروسه را به طور کامل در ابر.

GV AMPP اجازه می دهد تا تیم تولید به انعطاف پذیری ایجاد برنامه ریزی گردش کار با انواع برنامه های مانند multiviewers روتر پانل تست سیگنال ژنراتور, سیستمهای, گرافیک, ارائه دهندگان, کلیپ بازیکنان و دستگاه های ضبط – همه از آن می تواند به سرعت مستقر شود برای حمایت از طیف گسترده ای از گردش کار. ساخته شده در یک منحصر به فرد microservices معماری مبتنی بر پنج فن آوری هسته ای – پارچه, زمان, اتصال, هویت, و, جریان, GV AMPP واقعا قادر می سازد الاستیک خدمات رسانه ای و به طور مستقیم آدرس بسیاری از مسائل پیچیده است که مشترک IP و ابر استقرار ارائه بدون درز اتصال به شبکه بندی و فوق العاده کم پوشیدگی.

GV AMPP است که فن آوری هسته ای تأمین تازگی اعلام کرد GV رسانه های جهان, جامع اکوسیستم از ابر مبتنی بر ابزار و خدمات است که دگرگون راه زنده رسانه ای تولید شده است. GV AMPP پلت فرم ابر بومی و ابر-agnostic در حالی که حمایت از پردازش های صوتی و تصویری هر دو در ابر عمومی در خصوصی در قضیه مرکز داده و یا در ترکیبی توپولوژی. این انعطاف پذیری و قدرت را مورد قابل توجهی تغییر پارادایم در زنده توليد محتوا اجازه می دهد نشان می دهد تولید می شود از هر مکان.

تیم شانه چمن دره جمهور اظهار داشت: “”توانایی خود را برای انطباق محتوا و ارائه مدل برای تغییر عادات مصرف حیاتی برای موفقیت کسب و کار مشتریان ما. با GV AMPP ما در حال ارائه یک راه ساده برای باز تولید انعطاف پذیر گردش که در آن هزینه و ویژگی های مقیاس بالا یا پایین به عنوان مورد نیاز است. کار ما با اکتیویژن بلیزارد Esports یک مثال کامل از چگونگی این تکنولوژی اجازه می دهد تا زنده تولید محتوا به اهرم یک سطح جدید از چابکی و انعطاف پذیری; ما خوشحال هستیم که آنها را انتخاب کرده اند GV AMPP به تولید و مسابقات خود را. ما نیز هیجان زده است که آنها با تکیه بر چمن دره به عنوان آنها خود را گسترش قابلیت تولید در سراسر افسانه ای خود را نمونه کارها از خواص در طول این زمان به چالش کشیدن.”

GV AMPP شد مورد استفاده برای تولید چمن دره GV زنده Presents – نوآوری 2020 رویداد در مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>