چمن دره به ارائه اطلاعات مفید و بهار به روز رسانی برای صفحه نمایش در سراسر جهان از طریق GV زنده ارائه


مونترال – مارس 27, 2020 – چمن دره تنظیم شده است برای تعامل با مشتریان و چشم انداز تقریبا در یک سری از حوادث مارک GV زنده ارائه. حوادث متعدد در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای ارائه اطلاعات مفید به چمن دره مشتریان و چشم انداز آنها به عنوان مقابله با ما بی سابقه بحران جهانی و برای فعال کردن یک نوع منحصر به فرد از تعامل با Grass Valley راه حل در شرایطی که سالانه بهار جمع آوری در لاس وگاس.

سری شروع می شود با یک وبینار زنده در مارس 3 در ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا تحت عنوان GV زنده Presents – را قادر می سازد کسب و کار به طور معمول هنگامی که کسب و کار معمول نیست. این وبینار رایگان خواهد تمرکز بر چگونه شما می توانید بیشتر از چمن دره راه حل برای پشتیبانی از راه دور گردش و بهبود نمایشگر تجربه یک توزیع حتی خانه محدود نیروی کار.

در آوریل 23, چمن دره پرده بلند پروازانه ترین تعامل مشتری رویداد در تاریخ خود با GV زنده Presents – نوآوری 2020. در طول این یک ساعت برنامه این شرکت را اعلام آخرین نوآوری محصول استراتژیک و به روز رسانی از طریق زندگی می کنند خبر خواهد شد که جریان را به مشتریان و همکاران در سراسر جهان در ساعت 11 صبح و 9 شب به وقت شرق آمریکا. توسط لنگر زنده استودیو میزبان از ویژگی های چمن دره جمهور تیم شانه همراه با تعدادی از این شرکت کارشناسان صنعت ساعته نشان می دهد تولید خواهد شد و تحویل داده زندگی می کنند با استفاده از چمن دره زمین شکستن فن آوری های جدید که معرفی خواهد شد در طول برنامه.

نوآوری 2020 میزبانی می شود در یک استودیو واقع در چمن دره مونترال HQ خواهد شد و با استفاده از زنده شرکت راه حل های تولید و فناوری را در فید از سایت ها در سراسر جهان از جمله OR و Grass Valley, CA در ما; Newbury, UK; و بردا هلند. شرکت کنندگان دریافت خواهد شد این فرصت را به شنیدن در مورد آخرین نوآوری ها و نرم افزار مورد استفاده است که در حال حل بزرگترین چالش رسانههای امروز با آن مواجه است. عظیم بازده و انعطاف پذیری از راه حل هایی که مهار IP خواهد بود برجسته با تمرکز ویژه بر کاربرد آنها در تولید زنده حالات. علاوه بر این مطابق با تعهد این شرکت در اوایل سال جاری یک نور افکن خواهد درخشید در ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی و محاسبات ابری به عنوان Grass Valley آگهی صنعت اتهام به سوی یک نرم افزار تعریف شده در آینده.

تیم شانه چمن دره جمهور اظهار داشت: “در این زمان به چالش کشیدن ما عمیقا متعهد به نگه داشتن نزدیک به مشتریان و شرکای تجاری و کمک به آنها را به حرکت از طریق بازی uncharted waters. با یک مشتری اول اخلاق در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم ما GV زنده ارائه برنامه ما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن واقعا بازی در حال تغییر راه ما برنامه ریزی شده این بهار تازه و هیجان انگیز راه و تحویل مهم است, اطلاعات مفید است که می تواند در کوتاه مدت. ما خواهد بود با اعلام راه حل هایی که به طور مستقیم آدرس کلید نگرانی های مشتریان خود را مطرح کرده اند با ما – ارائه دقیق تر و انعطاف پذیر راه کار است که آنها خواسته ایم در حالی که بنای ما راه حل های جدید با قابلیت اطمینان بالا و عملکرد است که مشخصههای چمن دره برند.”

برای ثبت نام در هر کدام از این دو رویدادهای آینده با مراجعه به GV زنده ارائه, صفحه فرود, در https://grass-valley.brand.live/gv-live-presents.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>