زده Grand شاهزاده خانم کروز کشتی عازم بندر اوکلند پس از دریافت مجوز از فرماندار گاوین Newsom به حوض وجود دارد و برای آن هزاران نفر از مسافران و خدمه به پیاده یک اوکلند, عضو شورای گفت.

عضو شورای لری رید گفت: به او گفته شد توسط یک مقام رسمی در بندر اوکلند که کشتی کروز خواهد حوض در یک ترمینال است که دیگر در عملیات. رید گفت: او نمی دانست که آیا این کشتی می رسند شنبه شب یا یکشنبه یا مقصد نهایی برای مسافران و خدمه.

برای بسیاری از شنبه به رگ شده بود گردان چند کیلومتری ساحل سان فرانسیسکو با 21 سرنشین که آزمایش مثبت برای coronavirus. اما در اواخر بعد از ظهر شنبه از آن شروع به ساخت راه خود را به خلیج سان فرانسیسکو.

اوکلند مسئولان شهرستان دعوت شده بودند برای شرکت در یک کنفرانس تلفنی شنبه شب رید گفت. در حالی که رید گفت که او آموخته است که خیلی دیر در مورد کنفرانس تلفنی برای عضویت در او به صورت جداگانه و بر اساس گفته یک پورت رسمی که کشتی خواهد بارانداز در PortsAmerica ترمینال.

دولت فدرال نیز در حال راه اندازی یک مرکز فرماندهی در ماریوت مرکز کنوانسیون و پرواز در ایالات متحده مارشال برای کمک به عملیات رید گفت. مسافران و خدمه پس از آن هیئت مدیره شاتل اتوبوس و به یک مقصد نامعلوم. مقصد خود را نمی خواهد ماریوت رید تاکید کرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im