بزرگ شاهزاده خانم coronavirus قرنطینه به پایان رسید اوایل برای برخی از CDC حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از

مقامات فدرال را پذیرفته و به آنها اجازه دهید برخی از بزرگ شاهزاده خانم مسافران کشتی کروز از coronavirus قرنطینه اولیه اما در حال حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از و یا چرا آنها اجازه داده شد به ترک تراویس پایگاه نیروی هوایی خود را قبل از 14 روز بود.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: این سازمان خبری که در 23 مارس در rescinding قرنطینه برای همه مسافران در پایگاه نیروی هوایی تراویس آن تا به حال آزاد برخی از زود است. نزدیک به 1000 مسافر بوده است, حمل و نقل, Fairfield, پایگاه نظامی پس از شیوع ویروس کشنده در میان مسافران و خدمه در گرند شاهزاده خانم در طول یک جزایر هاوایی سفر که در سمت چپ سان فرانسیسکو در مه.

“مسافران انتخاب برای رفتن به خانه قبل از پایان 14 روز در قرنطینه هستند/لازم بود به خانه قرنطینه و به دنبال بهداشت عمومی توصیه هایی برای خود مانیتورینگ یا نظارت به عنوان تحت نظارت خود را محلی بهداشت عمومی سازمان” یک CDC گفت: از طریق ایمیل.

مسافران که تصمیم به ترک قبل از پایان دوره قرنطینه نمی, سفر توسط, تجاری, هواپیما, قطار و یا اتوبوس, اما در عوض رفت و در وسایل نقلیه خصوصی “برداشت شد توسط یک عضو خانواده” و یا در زمان دیگر حالت های سفر مانند یک پرواز اجاره و یا اجاره اتوبوس CDC گفت.

روشن نیست که آیا کسانی که در سمت چپ قبل از پایان قرنطینه شده بود را آزمایش کردند و یا دریافت نتایج آزمون. تصمیم به انتشار برخی از مسافران در اوایل به دنبال یک unkept قول از معاون رئیس جمهور مایک پنس که همه 2,422 مسافران در کشتی خواهد بود تست شده است. در روزهای قبل و بعد از مسافران چپ تراویس آژانس نشان داد که کمتر از نیمی از مسافران شده بود آزمایش نزدیک به 200 مسافر که مورد آزمایش قرار گرفتند و آزاد شدند قبل از نتایج خود را در آمد و 103 مسافر بود که تست شده تایید شد به این ویروس. در آن زمان نتایج آزمون هنوز در انتظار برای 301 دیگران است.

دو مسافر در جزایر هاوایی سفر مردان در 60s فوت کرده اند همراه با یک عضو خدمه. CDC در این هفته خودداری می گویند اگر بیشتر مسافران تست مثبت را. این سازمان گفته است که به اطلاع وزارت امور خارجه بهداشت ادارات که مثبت coronavirus-نتایج آزمون آمده برای بزرگ شاهزاده خانم مسافر زندگی در ایالات متحده انتظار دارد که دولت به دنبال.

کالیفرنیا بخش بهداشت عمومی و دولتی گاوین Newsom دفتر خدمات اورژانس حاضر به پاسخ به سوالات در مورد آزادی های اولیه از مسافران و یا نظارت از آن منتشر شد.

ژاکلین بیکر لس Gatos که صرف کامل 14 روز قرنطینه در تراویس گفت: زمانی که گفت: در مورد آزادی است که آن را “ساخته شده ما وجود دارد یک نوع شوخی است.” اما قرنطینه خود را “بسیار سهل انگار” گفت: بیکر. مسافران برگزار شد تراویس بودند مجاز به معاشرت از نزدیک به سه روز اول او وجود دارد و نیز دلسرد توسط مقامات فدرال از گرفتن آزمایش ویروس, او گفت:.

“هر کسی می تواند بدست آلوده فقط با بودن وجود دارد” بیکر گفت. “هر کسی می تواند رفته اند وجود دارد حمل آن موجب شده تست شده و با داشتن آن و یا داشتن آن و نداشتن علائم و یا وجود دارد و بودن در یک موقعیت که در آن ما قفل شده بودند تا با هر یک از دیگر.”

آیا آزادی از قرنطینه از مردم به طور بالقوه آلوده با کروناویروس به شمار خطر بهداشت عمومی بستگی دارد در چه کسانی منتشر شد گفت: برای انجام گفت UC برکلی اپیدیولوژی هنر reingold می. “اگر ما کسی که ممکن است در معرض و یا آلوده است ما نمی خواهیم آنها را به خود منزوی,” reingold می گفت.

فدرال و مقامات دولتی خودداری از پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا کسانی که اوایل منتشر شده بودند که نظارت برای انطباق با صفحه اصلی-قرنطینه نیاز CDC گفت: آن را بر آنها تحمیل شده.

دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد پزشکی ethicist گلن کوهن گفت: مقامات بهداشتی ممکن است در توجیه خودداری از اطلاعات عمومی در طول یک بیماری همه گیر از نگرانی آن می تواند منجر به وحشت و اما در مورد اطلاعات دولت در گرند شاهزاده مسافران “تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ کس ادعا که این چرا آنها به اشتراک گذاری اطلاعات است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>