Grand Marais می آید با هم به سوگواری از دست دادن 3 مرکز شهر کسب و کار

“من فکر می کنم که بسیاری از ما عزادار اما من فکر می کنم ما نیز احساس … بسیاری از قدردانی برای این جامعه و در راه آن است. در دوران سخت همه ما از یکدیگر حمایت کنند.”

کندی هدیه فروشگاه پیک نیک & کاج دوست نزدیک او هدیه, فروشگاه, سفید کاج شمالی و کج قاشق کافه همه سوخته را در بعد از ظهر دوشنبه آتش سوخت gusting باد. هر سه کسب و کار در ویسکانسین خیابان.

کندی و صاحبان سفید کاج شمالی شد شرکت در یک کنفرانس تلفنی با Grand Marais’ کسب و کار ائتلاف تلاش برای کشف کردن چگونه فروشگاه خود را برای زنده ماندن تابستان هنگامی که آنها اخبار در مورد آتش.

“آنها گفتند که ‘کج قاشق در آتش” و من می دانستم که من در فروشگاه پایین بود چرا که آنها به اشتراک گذاشتن یک دیوار” کندی گفت.

به عنوان دختر Grand Marais صاحبان فروشگاه کندی رشد در پدر و مادر خود را’, مغازه, بث سخن بی معنی وبیهوده و هدیه و Birchbark کتاب و هدیه. پیک نیک & کاج بود که به عنوان چهارم آن تابستان بود و کندی شانس را به چیزی خود را.

“این نوع از من شد کمی کودک به دلیل آن را کمی فروشگاه” کندی گفت. “این واقعا مظهر خانواده من — عکس در خارج, شد, عکس از خانواده من است. آن را مانند آن بود که یک نام تجاری; آن را فقط ما.”

همچنین در روز سه شنبه بعد از ظهر Collete مولر ایستاده بود با دخترش توسط چه استفاده می شود کج قاشق رستوران او خدمت در از روز از افتتاح آن 14 سال پیش.

“من تا به حال هر سه از نوزادان در شکم من در تمام آن سال ها” مولر گفت: پس از پاک کردن اشک است. “همه در وجود تا به حال چنین تاریخچه. همه ما می دانستیم که همه و داستان های خود و خانواده خود را. برای 14 سال ما به تماشای بچه ها رشد می کنند و مردم است. این فقط یک جامعه نزدیک گره از بیش از همه است.”

کج قاشق که معمولا باز می شود برای فصل اطراف روز مادر, حال بخشی از افتتاح بیش از آخر هفته عید پاک به ارائه منظقه خدمات.

در مجاورت نوار از ساختمان های که سوخته در دوشنبه سون & اوله پیتزا نخورده باقی مانده است با شعله های آتش, اما نه بدون آسیب دود.

در حالی که خدمه مبارزه, آتش, پیتزا صاحب مغازه Sid Backlund غرق در نگرانی برای بسیاری از روز نامشخص اگر شعله های آتش را به فروشگاه خود را بیش از حد. هر چند او سپاسگزار مغازه اش جان سالم به در Backlund ابراز ندامت برای چه جوان صاحبان کسب و کار که از دست مغازه های خود را در حال رفتن را از طریق.

“شما نمی دانند ممکن است کسی واقعا هست — من نوع عاطفی — اما آن را فقط غمگین. آن را فقط غمگین به” Backlund گفت.

او گفت: جامعه انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای کمک به آسیب دیده صاحبان بازگشت به کسب و کار.

Backlund که باز پیتزا فروشی با برادر خود در سال 1981 گفت: صاحبان کسب و کار قرار داده و آتش در حال تمام افراد جوان که آورده اند در ایده های تازه او آموخته است.

“همه این بچه ها کار بسیار سخت است. من فکر می کنم آنها خواهید بود — ما خواهید بود به عقب” Backlund گفت. “این امر می تواند خوب اگر نبود با این همه چیزهای دیگر در جریان است.”

Backlund گفت که او امیدوار است به سون و اوله باز برای منظقه وانت دوباره پنج شنبه پس از, فروشگاه قدرت ترمیم و دود درمان کامل شده است.

Jan Sivertson از Sivertson گالری در سراسر خیابان را از نابود کسب و کار نیز داشتن دود آسیب مورد بررسی در فروشگاه شنبه.

نگاه به آینده برای تابستان — گردشگری شهر شلوغ فصل — Sivertson گفت: این وضعیت به نظر می رسد تلخ برای جامعه کسب و کار نیز در تلاش برای زنده ماندن COVID-19 بیماری همه گیر.

“این سه نفر جوان خانواده کسب و کار. که واقعا ویران مرکز شهر فرهنگ” Sivertson گفت. “من واقعا غمگین و بیمار در مورد آن است.”

در پاسخ به آتش Grand Marais بانک دولتی راه اندازی امداد حساب برای کسب و کار از دست در آتش است. هر کسی می تواند کمک به حساب.

حداقل دو GoFundMe مبارزات در حال جمع آوری پول برای تحت تاثیر قرار کسب و کار. همانطور که از شنبه شب Grand Marais آتش صندوق امداد مطرح کرده بود بیش از 5000 $و کج قاشق کافه آتش بازیابی صندوق مطرح کرده بود نزدیک به $8,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>