رژیم صهیونیستی. Walz: بهار ورزش های نجومی ‘بعید’ اتفاق می افتد

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است و نه خوش بینانه در مورد چشم انداز بهار ورزش بازگشت این دبیرستان فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Walz گفت: “من فکر می کنم بعید است” هنگامی که درباره امکان بازگشایی مدارس و دبیرستان از سرگیری فعالیت های این بهار در روزانه خود را در کنفرانس خبری جمعه, مارس 20.

“و به نظر من کسی که در اطراف یک دبیرستان مربی برای تمام آن سال ها آن را فقط شکسته قلب من” گفت: Walz سابق منکیتو غرب دستیار مربی تیم فوتبال. “و من فکر می کنم دانش آموزان از دست دادن تماس با همکلاسی های خود و از دست دادن تماس با معلمان و مربیان آن را یک اثر مضر.”

دولت مدارس بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 4. در نتیجه دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ برتر به حالت تعلیق در بهار ورزش از طریق همان تاریخ.

در حالی که نه سال و نه بهار ورزش های نجومی در مینه سوتا هنوز لغو شده حداقل 34 متحده-از جمله کشورهای همسایه از آیووا و ویسکانسین — بسته اند در مدارس خود را برای بقیه سال تحصیلی. علاوه بر این حداقل 31 دولت انجمن ها از جمله آیووا و داکوتای جنوبی را لغو بهار خود را ورزش فصل است.

دانشگاه مینه سوتا نیز گفت: MSHSL امکانات آن بسته خواهد شد از طریق مه و ژوئن استار تریبیون گزارش خروج از سوالات را که در آن دولت مسابقات برگزار می شود.

“من دوباره به این ایده است که من فکر می کنم چیزهایی که ما از دست رفته ترین در حال رفتن به برخی از سخت ترین چیز برای شروع دوباره و آن را دشوار است برای من” Walz گفت. “بنابراین در این نقطه در زمان من فوق العاده خوش بینانه در مورد آن. … احتمالا مدتی این هفته من می تواند در هوا به شما و ما خواهد بود با ساخت یک تماس در اطراف مدارس و این نوع از چیزهایی که به مردم سر تا.”

Walz دلسوز بود برای کسانی که بر روی برگزاری امیدوارم که فصل بهار می تواند سالم.

“کسانی که دبیرستان ورزشکاران در خانواده خود می دانم که خیلی تلاش و هیجان را به این قرار داده و سپس شما را در یک نقطه که در آن شما در اوج فصل و شما در حال رفتن به برنده مسابقات قهرمانی کشور و تمام که شد دور گرفته شده,” او گفت:. “… من نمی خواهم به راه اندازی هر گونه غلط انتظارات. من فکر می کنم هر چیزی که شما بازی نزدیک به هم که در آن شما در حال دست زدن به توپ همان و یا شما را در گروه های بزرگ که به سخت خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>