رژیم صهیونیستی. تیم Walz از خود-قرنطینه … و او با پوشیدن یک ماسک خارج

ST. پل — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است از خود شده است.

در حالی که او را به ادامه کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی در میان COVID-19 بحران Walz فرصتی برای رفتن به خارج در شب دوشنبه.

او سگ خود را طلایه دار به پارک سگ و بنابراین در حالی که با پوشیدن ماسک های پارچه ای.

برای محافظت از دیگران است. نه خودش.

“من تا به حال یک ماسک پارچه” گفت: Walz که در اصل قرنطینه خود را پس از یک عضو امنیتی جزئیات آزمایش مثبت برای COVID-19. “من متوجه شدم که تنها وجود دارد یک زن و شوهر از ما آن را انجام می دهند.”

این مهم است به یاد داشته باشید که با پوشیدن ماسک های پارچه ای به احتمال زیاد نمی جلوگیری از یک فرد از ابتلا به ویروس. این چیزی است که وزارت مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم چکش خانه در اوایل این هفته.

به جای پوشیدن یک ماسک پارچه به سادگی کمک می کند تا فرد جلوگیری از گسترش خود میکروب ها. که می تواند به ویژه مهم است اگر یک فرد بدون علامت است.

تا آنجا که پوشیدن پارچه ماسک, Walz آن را پذیرفته بود و کمی بی دست و پا در ابتدا.

که گفت: Walz روشن ساخته است که او قصد دارد به دنبال این بخشنامه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه می کند برای هر کس به پوشیدن یک ماسک و یا برخی دیگر از پارچه صورت پوشش, اگر, اجتماعی, فاصله دشوار است برای حفظ.

“من فکر می کنم این مهم را به انجام” Walz گفت. “من خواهد شد با پوشیدن آن و درخواست خانواده من به انجام این کار نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>