رژیم صهیونیستی. Newsom می گوید کالیفرنیا نیاز به “بیدار” به گسترش coronavirus

به عنوان coronavirus تونی از طریق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه التماس ساکنان دولت به این بیماری همه گیر به طور جدی به طور متوسط روزانه مرگ و میر ناشی از افزایش 91 در هفته گذشته به 109 با توجه به فرماندار.

“چه شواهد بیشتری نیاز دارید از آن در مورد چگونه مرگبار این بیماری می تواند” Newsom گفت. “لطفا بیایید از خواب بیدار به این واقعیت است که.”

در ضمن کالیفرنیا مقامات بهداشتی دیگر تشویق هر کسی که می خواهد یک آزمایش برای به دست آوردن یکی به دلیل تست کمبود و تاخیر گفت: دکتر گیل چاوز روسای دولت را تست نیروی کار. در حال حاضر می توانید آن را نزدیک به دو هفته برای دریافت نتایج از یک آزمون برای COVID-19.

روز دوشنبه در کالیفرنیا گزارش 6,891 موارد جدید بیش از 24 ساعت گذشته است و به طور متوسط 9,859 موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته.

فرماندار به ارائه یک نشانه مثبت اشاره کرد که پس از چند هفته از افزایش coronavirus بستری نرخ رشد به 3 درصد بیش از دو هفته گذشته. اگر میزان بستری شدن در ادامه به کاهش آهسته در مرگ و میر می تواند به دنبال.

“آن را که در آن ما نیاز به, اما این پیشرفت در واقع” Newsom گفت.

از الماس آجیل تسهیلات در استاکتون Newsom گفت: 37 شهرستانهای اضافه شده به دولت در نظارت بر لیست از جمله به تازگی اضافه شده سانتا کروز.

هشت نفر از کسانی که در شهرستانهای دره مرکزی و Newsom روز دوشنبه اعلام کرد به دولت ارائه خواهد شد $52 میلیون دلار برای کمک به پشتیبانی سخت-آمار منطقه است. این پول بخشی از $199 میلیون فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کمک مالی استفاده می شود به بهبود قرنطینه و تست پروتکل های و استخدام بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی.

نرخ انتقال در دره مرکزی طیف وسیعی از 10.7 به حدود 17.7 معنی هر فرد آلوده انتقال ویروس به 10 به 17 نفر با توجه به دولت داده است.

مقایسه میزان عفونت در سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, کنترا کوستا و سان ماتئو شهرستان باقی می ماند در حدود 1.3 یا 1.4.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید