رژیم صهیونیستی. Newsom: بیش از 2000 COVID-19 بيمار در کالیفرنیا و بیمارستان و 900 در Icu

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بیش از 2000 نفر از بيماران مبتلا به COVID-19 در حال حاضر بستری در ایالت کالیفرنیا از جمله 901 که در واحد مراقبت های ویژه تخت.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در ساکرامنتو Newsom تایید کرد که بیش از 40 درصد از 2,188 افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در ICU تخت.

“که 901 تعداد نشان دهنده 10.4 درصد افزایش از گزارش شماره روز گذشته” Newsom گفت.

طی هفت روز تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان ها تقریبا سه برابر شده در سراسر کشور در حالی که تعداد بیماران در ICU تخت بیش از چهار برابر شده است.

در یک جلسه جمعه گذشته Newsom گفت: وجود 746 COVID-19 بیماران در بیمارستان ها از جمله 200 در Icu.

کالیفرنیا هنوز هم چهره یک تست پرونده به عنوان 59,500 از 94,800 آزمون اداره در دولت در حال بررسی نتایج. با توجه به تست کمبود و جمع شدن در پردازش نتایج آزمون مقامات بهداشتی در سراسر کشور این باور وجود دارد به مراتب بیشتر افراد آلوده به ویروس coronavirus از دولت و استان ها را تایید کرده اند.

Newsom است به طور کلی اجتناب شود اعلام شماره از “مشکوک COVID-19 بيمار” در بیمارستان و ICU تخت اما داده های ارائه شده توسط California Department of Public Health نشان می دهد 3,417 مشکوک بیماران بستری از جمله 584 در ICU تخت.

تعداد بيماران مشکوک در بیمارستان بستری واقع نشان دهنده کاهش اندکی از شماره (3,481 نفر) وزارت بهداشت پنجشنبه منتشر شد. تعداد بيماران مشکوک در تخت ICU نیز کاهش یافته است از 618 به 584.

در روز پنج شنبه Newsom گفت: شماره های او ارائه شده “به خوبی در درون ما مدل سازی” اما نشان داد تعداد موارد مثبت و موارد انتظار می رود برای ادامه افزایش بیشتر آزمون های در حال اجرا و پردازش شده است.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری وجود دارد بیش از 11,000 تایید موارد COVID-19 در کالیفرنیا که نشان می دهد بیش از 30 درصد از آزمون اداره در دولت باید دوباره مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>