رژیم صهیونیستی. Newsom گسترش منطقه خلیج پناهگاه در محل به تمام کالیفرنیا

فقط سه روز پس از هفت منطقه خلیج شهرستانهای نهاد پناهگاه در محل ماموریت به سرعت گسترش COVID-19 بیماری رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک جهت مشابه بیش از کل دولت است.

Newsom گفت جدید ایالت دستور خواهد اثر را شروع جمعه و آینه منطقه خلیج دستور که در زمان اثر در روز سه شنبه.

“این یک لحظه در زمان و آن را به چالش کشیدن لحظه ممکن است بسیاری از لحظات در آینده قابل پیش بینی اما با این وجود ما روند ما با هم از طریق این لحظه از چالش و ما به پیروزی بر ترس و اضطراب و این بیماری” Newsom گفت.

در زیر پناهگاه در محل قیمومیت “غیر ضروری” کسب و کار در سراسر کشور مورد نیاز خواهد بود و ساکنان محدود خواهد شد به ترک خانه های خود را تنها برای “ضروری” دلایل مانند به دست آوردن داروها فروشگاه برای مواد غذایی و تجهیزات برای مراقبت از اعضای خانواده و ورزش در خارج از منزل.

کسب و کار مجاز به کار در این مستند عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و امکانات داروخانه ها, ایستگاه های گاز و فروشگاه رفاه امکانات مراقبت از کودک و بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری و laundromats. رستوران ها مجاز به باز بماند اما تنها برای تحویل و خدمات بایگانی اطلاعات.

غیرضروری تجمعات از هر تعداد از مردم ممنوع است. اما حمل و نقل عمومی و فرودگاه ها ادامه خواهد داد عامل برای سفر ضروری است تا زمانی که مردم حفظ 6 پا از فاصله.

سن خوزه شهردار سام Liccardo ابراز پشتیبانی قوی خود را برای گسترش اختیارات در سطح ایالت.

“به عنوان صندلی از شهرستان های شهرداران من و همکارانم باید به طور فعال حمایت برای ایالت کالیفرنیا به اقدامات تهاجمی برای مبارزه با گسترش COVID-19,” Liccardo در بیانیه ای گفت. “ما درک که فرماندار باید اقدام قاطع برای کاهش آسیب خواهد شد که ساخته شده توسط این بیماری همه گیر.”

فرماندار اطلاعیه آمده همان روز به عنوان او خواسته دولت فدرال برای بیش از 1 میلیارد دلار برای کمک به بیمار ساکنان و شهروندان و افزایش منابع به جای افزایش در بیماران انتظار می رود در دولت است.

در طول کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب Newsom نیز پرده برداری از برخی تلاش ها برای ایجاد ثبات و گسترش بیمارستان ظرفیت در طول بحران از جمله دستیابی به دو امکانات بیمارستان با مجموع 750 تخت.

Newsom گفت: دولت تا به حال امن Seton مرکز پزشکی در شهرستان دالی سیتی — یک 357-تخت تسهیلات تهدید به بسته شدن توسط ورشکستگی صاحب آن — و یک بیمارستان در جنوب کالیفرنیا که از روز جمعه اعلام خواهد شد. او همچنین مطرح شده امکان استفاده از خوابگاه اتاق, که بسیاری از آنها شده اند خالی پناهگاه در محل سفارشات برای coronavirus بیماران.

حدود یک هفته پیش در سان متئو کانتی هیئت ناظران رای به صرف $20 میلیون — 5 میلیون دلار طی چهار سال آینده به کمک یک خریدار برای به دست آوردن و عمل Seton بیمارستان. معلوم نیست با دولت کسب این مرکز که با اختصاص بودجه شهرستان است.

توسط پنجشنبه, تعداد تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا بالغ بر بیش از 800 افزایش 21% یک شبه فرماندار گفت و دولت را coronavirus-مرگ و میر ناشی رسیده بود 16. Newsom و مقامات بهداشتی باید گفت که این تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان تست گسترش می یابد. همانطور که از شنبه شب حدود 17000 آزمایشات انجام شده در دولت به دولت با 10000 نتایج هنوز در انتظار.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>