لاک پشت نقب زن linebacker کمال مارتین عاطفی سوار همچنان به پیش نویس NFL

مینه سوتا ارشد linebacker از Burnsville, Minn. گفت: راست خود را تا زانو که او مجروح دو هفته قبل در برابر راتگرز احساس خوب در warmups قبل از تلویزیونی در سراسر کشور بازی بین 8-0 مینه سوتا و 8-0 پن استیت در TCF بانک ورزشگاه در نوامبر. 9.

“این احتمالا بزرگترین بازی من همیشه می خواستم به بازی در” مارتین گفت.

اما دقیقه قبل از کیکآف ورزشی مربیان گفت: Martin او نمی خواهد اجازه داده می شود به بازی. کالایی مارتین رفت و مستقیما به سر مربی P. J. Fleck در اتاق قفل است.

Fleck به او گفت که بازی در برابر چهارم-رتبه Nittany Lions نبود به تعریف زندگی حرفه ای او و دوم در هفته خاموش خواهد به او زمان بیشتری برای استراحت برای کشش نهایی در ماه نوامبر با رقابت بازی برابر آیووا و ویسکانسین. مارتین آورده بود به اشک.

“من فقط سپاسگزار است که او قرار است که به دیدگاه های مختلف و آن را به من اجازه برای آرام کردن یک کمی” مارتین به یاد می آورد.

پس از Gophers’ 31-26 ناراحت پیروزی مربوط توسط طرفداران جاری شدن سیل در این زمینه برای اوج لحظه در طول یک unchartered 11-2 فصل مارتین دوباره گریه. در این زمان آنها اشک شادی چون مثل Fleck تلاش برای اطمینان بخشیدن به او “قرار بود همه چیز همه حق است.”

مارتین را حفظ کرده است که مثبت طرز فکر رفتن به این هفته NFL draft, جایی که او پیش بینی می شود اواخر دور انتخاب کنید.

اگر او می آید را از هیئت مدیره قبل از پایان روز شنبه هفتم دور او خواهد بود که برای اولین بار Gophers بازیکن از شرق مترو حومه به پیش نویس پس از در حال اجرا بازگشت توماس Tapeh از سنت جانسون رفت و به Philadelphia Eagles در دور پنجم در سال 2004.

پس از بازگشت به فینال سه به طور منظم فصل بازی های 2019 مارتین تا به حال عمل جراحی Dec. 30 و از دست رفته 31-24 برنده بیش از Auburn در جای دور افتاده کاسه در روز سال نو.

او همچنین ناتوانی او را نگه داشته و از انجام خود را دعوت به بازی در ارشد کاسه در ژانویه محدود و دخالت خود را در سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس در ماه فوریه است. Coronavirus ناشی از لغو سوتا Pro روز در ماه مارس سرکوب خود و هم تیمی های خود’ قرار گرفتن در معرض پیشاهنگی و جلو دفتر رهبران.

“من بهبود نسبتا خوب واقعا خوب” مارتین گزارش این هفته است. “من می گویند من 90 درصد است. من شده است در حال حرکت و در حال اجرا و سرعت و برش برای ماه گذشته یا بیشتر. من احساس واقعا خوب واقعا سالم است.”

با وجود از دست رفته پنج کل بازی های فصل گذشته مارتین گره خورده است برای دوم در این تیم با 66 پردازد و در پشت ایمنی آنتوان Winfield جونیور 88.

“من نزدیک به 100 درصد در همه (در ماه نوامبر) اما من می خواستم به خارج وجود دارد با هم تیمی های من” مارتین گفت.

مارتین به حالت تعلیق در آمد برای فصل باز 28-21 پیروزی بر داکوتای جنوبی دولت برای نقض قوانین تیم در ماه دسامبر 2018 و سپس جراحت پا نگه داشته و او را از 35-32 برنده بیش از گرجستان جنوبی در سپتامبر. 14.

“حتی اگر من سالم برای تقریبا کل فصل آن به من کمک کرد در یک جنبه خاصی در صحبت کردن (به تیم NFL) در مورد نحوه مدیریت و فشار خود را از طریق برخی از محدودیت های” مارتین گفت. “من فکر می کنم که نیاز است در سطح بعدی; شما در حال رفتن هرگز به 100 درصد است. شما همیشه به بازی می رویم تا کمی.”

در حالی که مارتین کاهش رادار نسبت به Winfield و تایلر جانسون, Gophers تیمی که انتظار می رود برداشت می شود پیش از آن در پیش نویس Fleck گفت: تیم NFL نیست نابجا مارتین.

“من می دانم این است و نه یک سر مربی و یا یک جنرال موتورز و یا دیده بانی است که فراموش کرده ام در مورد کمال مارتین آنچه در همه” Fleck گفت. “او یکی از بهترین بازیکنان در فوتبال کالج; هیچ کس فراموش در مورد آنها. مردم احتمالا آرام بودن چرا که آنها نگه داشتن کارت های خود را نزدیک به خود جلیقه.”

حال سوال این است که آیا تیم فکر می کنم آنها نیاز به از بین بردن در طول اوایل دور به او و یا می توانید صبر کنید تا دور بعد?

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام در مورد NFL است که شما نمی خواهید برای دریافت اسرار خود را از” Fleck گفت. “این یک جمع آوری اطلاعات لیگ, نه اطلاعات-دادن لیگ هنگامی که شما در حال صحبت کردن در داخل دیوارهای آن تیم NFL.”

در 6 پا 3 و 245 پوند مارتین خود را نشان داد ورزشکاری و disruptiveness در طول دو back-to-back بازی در اواخر ماه سپتامبر و اوایل ماه اکتبر. او تا به حال دو interceptions در 38-31 برنده بیش از پوردو و سپس به دنبال آن است که با دو مجبور گیر میکنه در یک 40-17 پیروزی بر Illinois.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از تیم های است که بهره مندی از کمال مارتین بخشی از سازمان خود را,” Fleck گفت. “من فکر می کنم او یکی از بهترین ورزشکاران در فوتبال کالج و من فکر می کنم وقتی که شما تماشای این فیلم, مردم می دانند.”

در این فصل نه تنها در زمان مارتین بازی صدمه دیده است. در کلاس هفتم او بود کارفرمایی از Burnsville ستاره فروزان در برابر مینیاپولیس’ فلپس شاهین در یک بازی قهرمانی در Metrodome.

به فلپس شاهین’ کارفرمایی و ایمنی آن روز ؟ لاک پشت نقب زن هم تیمی تایلر جانسون.

مارتین که از طریق شکسته چپ مچ دست, ندارد, بزرگ عبور حفاظت و ره دو بار توسط جانسون, که همچنین پرتاب سه touchdowns عبور در فلپس’ 34-12 برنده شوید.

“آنها تا به حال برخی از گلوله سازهایی” مارتین به یاد. “… تایلر همیشه به ارمغان می آورد و تلاش می کند به کوره من در مورد آن. من مانند ” هر چه مرد.’

“افتضاح بود. این وحشتناک بود اما آن را سرگرم کننده به دنبال از پشت در که و داشتن فرصت برای او به عنوان یک هم تیمی” مارتین گفت. “… فقط به دنبال بازگشت در آن بسیار دیوانه به جایی که الان هستیم. به مینه سوتا بازیکنان آینده از طریق صفوف ماندن در منزل و دیدن که پرداخت کردن. ما در حال اثبات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>