خبر خوب برای فیلم-دوستداران: ‘انگل’ در حال حاضر جریان

در حال اجرا از چیزهایی که به تماشای در حالی که پناه در محل در همه گیر? خبر خوب این است که سال را بیشتر صحبت در مورد (و با افتخار) فیلم در نهایت در دسترس برای جریان.

بله “انگل” تاریخ-ساخت فیلم از کره جنوبی مدیر بونگ جون هو, باعث می شود که اولین آن در Hulu امروز (8 مارس). به عنوان یک جایزه اضافه شده چند Ho دیگر فیلم های در حال انداختن در Hulu از جمله “Barking Dogs Never Bite” (2000), “میزبان” (2006) و “مادر” (2009).

اگر شما دیده نمی شود “انگل” در حال حاضر وقت خود را به تجربه چرا کمدی تاریک درباره ثروت بی عدالتی شد اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود بهترین تصویر افتخارات در جوایز اسکار. در این فیلم اسیر اسکار برای بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه اصلی.

و رای دهندگان اسکار را ندارد و تنها کسانی که سقوط در عشق با “انگل.” آن را برنده این جشنواره معتبر نخل طلا از سال گذشته است. همچنین مجموعه خود را از ناآشنا هنرمندان به دست آورده SAG award برای بهترین عملکرد توسط یک گروه از بازیگران در یک فیلم است.

“انگل” به شرح زیر داستانی از اعضای خانواده که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در حالی که زندگی در یک, کوچک, تنگ نیمه زیرزمین آپارتمان. (و شما فکر پناهگاه خود را در محل شرایط ملال انگیز شد). بخت و اقبال خود را شروع به تغییر زمانی که پسر Ki-woo زمین یک کار به عنوان یک معلم انگلیسی به, دختر فوق العاده ثروتمند پارک خانواده.

به زودی تمام چهار نفر از اعضای کیم نوزادان comically باهم راه خود را به زندگی از پارک و به نظر می رسد خیلی نشسته. اما داستان طول می کشد چند تعجب آور و تاریک — تاب در طول راه.

“انگل” است چنان مسحور است که شما نمی خواهد ذهن زیرنویس برای دو ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>