گلف در قضیه می گویند زمان برای مهار فاصله

“فاصله بینش گزارش” منتشر شد به طور مشترک توسط انجمن گلف ایالات متحده و سلطنتی & باستانی در شنبه برگ باز به “انشعاب” از قوانین است که می تواند منجر به نخبگان و تفریحی بازیکنان با استفاده از باشگاه ها و توپ های تولید شده به مقررات مختلف است.

در این گزارش گفت که از سال 2013 متوسط فاصله رانندگی در آمریکا مبتنی بر PGA تور و تور اروپا افزایش یافته است و در یک نرخ از حدود یک حیاط در هر سال در حال حاضر به طور متوسط 294 متری.

برترین زنان نشان داده اند که مشابه میزان افزایش در حال حاضر به طور متوسط بیش از 250 متری در تور LPGA.

چنین فاصله می تواند به کاهش چالش استراتژیک بسیاری از دروس به عنوان مثال اجازه می دهد بازیکن برای جلوگیری از خطر یک پناهگاه با دقت اما به سادگی فوق العاده ای از خود درایو بیش از این مشکل بالقوه.

“ما باور داریم که این زمان برای شکستن چرخه طولانی به طور فزاینده ای هدف قرار دادن فاصله ها و دوره های گلف و به کار ساخت یک آینده بلند مدت است که تقویت گلف را ضروری چالش و افزایش زنده ماندن هر دو موجود دوره ها و دوره های هنوز ساخته شود” این گزارش گفت:.

“در رسیدن به این نتیجه گیری ما می دانیم که برخی از این دیدگاه که حاکم بر بدن انجام داده اند ممکن است بیشتر در پرداختن به پیامدهای ادامه افزایش در هدف قرار دادن فاصله و طول دوره.

“ما نمایش ها تکامل یافته اند که حوادث را گشوده و اطلاعات جدید در دسترس تبدیل شده … و ما باور داریم که آن را هرگز خیلی دیر به انجام کار درست برای آینده از این بازی است.”

ما یک مشکل

برخی از معروف ترین در جهان دوره های در حال چیره شده توسط بازیکنان.

قدیمی و البته در سنت اندروز رندر شده است تقریبا بی دندان در شرایط آرام با بسیاری از حرفه ای ها قادر به رسیدن به چند تا از پر 4s توپ را روی گوه.

در آگوستا ملی, صفحه اصلی کارشناسی ارشد این باشگاه خریداری شده اطراف زمین به خودی خود این گزینه طول دوره اما از آن است که در حال اجرا از اتاق به فراتر از سوراخ پسوند در حال حاضر ساخته شده در سال های اخیر است.

این گزارش همچنین گفت: بدن “… را ارزیابی پتانسیل استفاده از یک حکومت محلی گزینه ای که مشخص استفاده از باشگاه ها و/یا توپ در نظر گرفته شده و در نتیجه کوتاه تر هدف قرار دادن فاصله.

“ما همچنین به بررسی کلی انطباق مشخصات برای هر دو باشگاه و توپ.

“هدف در نظر گرفته شده در این بررسی در نظر گرفتن اینکه آیا هر موجود مشخصات باید تنظیم شود و یا هر مشخصات جدید باید ایجاد شود برای کمک به کاهش مداوم فاصله را افزایش می دهد.”

بدن حاکم گفت: آنها برنامه ریزی شده برای انجام تحقیقات بیشتر و دریافت بازخورد از تولید کنندگان در سال آینده یا بیشتر قبل از تصمیم گیری بر هر گونه تغییر در تجهیزات مقررات.

USGA مدیر اجرایی مایک دیویس به رویترز گفت آن را دشوار است برای گرفتن هر کس در گلف کسب و کار در همان صفحه.

“این ممکن است آسان اما همه ما به اتفاق آرا احساس به خصوص پس از گرفتن اطلاعات و دیدن چگونه آن روشن است که چیزی نیاز به انجام,” دیویس گفت: از طریق تلفن.

“در این مرحله ما فقط می خواهم به فاش کردن که ما یک مشکل داریم این بازی نیاز به با هم حل کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر