GolfPass راه اندازی سریال کمدی با کونور مور


ClubHub ارائه حامی

GolfPass در حال راه اندازی یک کمدی جدید نشان می دهد بازیگران کونور مور خواهد شد که به نظر می رسد به طور انحصاری به عنوان بخشی از آن دیجیتال, عضویت در برنامه.

تاسیس در سال گذشته توسط NBC Sports و Rory McIlroy, GolfPass گفت: این teeing تا نشان دهد برای طرفداران ورزش گرسنه اصلی سرگرمی در حالی که پناه در محل به سرعت گسترش Coronavirus.

این کونور مور نشان می دهدارائه شده توسط ClubHub, برای اولین بار سه شنبه. GolfPass ارائه شده است دو قسمت رایگان.

مور شناخته شده است به صورت تصویری impersonations از بالا گلف بازان از جمله تایگر وودز, Ian Poulter, Sergio Garcia, Dustin جانسون و McIlroy. او همچنین برداشت از سایر ورزش, ستاره های چهره های سیاسی و فرهنگی جهان مشهور است.

“کونور درخشان امپرسیونیست و نوآورانه کمدی تاثیر گذار است که جهان از گلف – ورزشی – نیاز به در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت: Fran Solomita VP, دیجیتال, محتوا, Golf Channel/گروه ورزشی NBC. “او اعتصاب یک بازی سرگرم کننده و دوستانه با لحن شوخ طبعی خود را و ما هیجان زده به راه اندازی این سری جدید با چنین استعداد غیر قابل انکار.”

در اولین قسمت, مور تا به برخی از سرگرم کننده با طرفداران در سایت در PGA Tour آرنولد پالمر دعوتی ماه گذشته; با McIlroy در حالی که جعل هویت McIlroy در GolfPass call center; و منجر به یک بحث شامل (مور) به جنگل Johnson, Poulter, مت Kuchar, Bryson DeChambeau و سرجیو گارسیا در مورد واقعی چه کسی است Tiger King.

“در حالی که گلف در تلویزیون می شود تحت فشار قرار دادند و یا حتی لغو این نشان می دهد همه چیز در مورد ارائه طرفداران گلف با برخی از سرگرمی طراحی شده به خصوص برای آنها در طول این زمان,” مور گفت. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد و مقدار زیادی از آن لذت ببرید با ما کار شده است برای پیدا کردن آن, آن را ایجاد کنید و آن را به طرفداران. در وسط تمام این هیجان انگیز است که می دانیم که گلف است که هنوز هم در اطراف و من در اینجا در GolfPass برای پیدا کردن می خندد در طول راه.”

GolfPass ارائه می دهد گلف بازان فرصت را به بازی, بیشتر بدانید, نشان می دهد, سفر و تماشای. آن است که در حال حاضر ارائه یک دو ماه آزمایشی رایگان از آن تصویری عضویت. این پیشنهاد منقضی شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>