دلوت گلف بازان هیجان زده بودند هفته گذشته و پس از شنیدن که دولت در دوره های باز خواهد بود تا تحت مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را آرام stay-at-home سفارشات.

سپس در روز دوشنبه, Duluth, شهردار امیلی لارسون اعلام کرد قصد دارد که Lester پارک — یکی از دو شهر متعلق به دوره های گلف — خواهد بود توقیف همه سال به منظور صرفه جویی در حدود 150.000 دلار در طول یک کسر بودجه ناشی از جاری COVID-19 بیماری همه گیر.

“این کاملا ویرانگر برای ما” گفت: Dan Baumgartner, که با این نسخهها کار برای یک محلی شرکت حسابداری و رئيس جمهور از دوستان از دلوت عمومی گلف. “این سخت بود به خاطر آن بود که یک بیت از یک blindside برای ما. فرماندار بیرون آمد و در روز جمعه هفته گذشته و اعلام کرد که این دوره خواهد بود باز با محدودیت در محل. همه بسیار هیجان زده در مورد این که پس از این میآید (دوشنبه) و از آن یک بیت از یک 180 برای ما است.”

که برگ تنها انگار پارک به عنوان یک دوره شهرداری گزینه در دولوت برای سال 2020 است. انگار در حال برنامه ریزی برای باز جمعه است.

“من به دنبال به جلو به خارج شدن از خانه و انجام چیزی گفت:” علامت گذاری فلورانس, که با این نسخهها کار در St. Louis County حسابرس و شروع گلف در لستر پارک چند سال پیش. “انگار باز است اما من مطمئن هستم که آن را به بسته بندی می شود. من زندگی در کنار دریاچه منطقه و این یک ضرر بزرگ برای جامعه را در اینجا.”

Baumgartner گفت: گروه شده است در تماس با مسئولان شهرستان در گذشته به کمک نمودار Lester پارک سرنوشت — حتی حمایت از یک مطالعه است که البته باز کردن و تعیین سال 2022 آن پایداری — اما اعضای نبودند مشورت قبل از روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

“است که یک قرص تلخ به,” او گفت:.

لوقا موری که مبادرت به فروش ساخت و ساز صنعتی تجهیزات در دو بندرگاه شده است یک گلف باز مشتاق در لستر پارک برای بیش از 10 سال و برنامه های در حال حرکت به اولیا این منطقه در تابستان. او با بازی در حدود 90 درصد از 50 دور در یک سال پیش در لستر پارک.

“این تکان دهنده بود برای شنیدن” موری گفت: این شهر از تصمیم گیری است. “من فرض کنیم که مسیر آنها را به.”

موری می گوید او شده plunked پایین $750 برای بزرگسالان season pass در ماه دسامبر. او انتظار دارد که کمتر در دسترس توپ را روی گوه بار در انگار محدود خواهد شد و مقدار گلف او در این سال او کمتر بنگ برای جفتک انداختن. لستر پارک بود 27-سوراخ تسهیلات در فصل گذشته تنها 18 سوراخ شد برنامه ریزی برای در دسترس خواهد بود در سال 2020 در حالی که بخشی از این اموال در نظر گرفته شد برای توسعه است.

“من در نظر درخواست بازپرداخت را انجام دهید و در نظر گرفتن این پول برای رفتن گلف در جایی دیگر” موری گفت. “ما باید به ببینید که چگونه است که همه نقش.

“به عنوان یک مقیم Duluth, من می خواهم به صرف اکثریت از من گلف بازی هم در دولوت. با در نظر گرفتن 18 سوراخ در لستر من فکر می کنم مردم در حال رفتن به یک زمان سخت تر شدن در انگار. اگر شما می خواهم به گلف, شما در حال رفتن به کشف کردن راه برای این که به معنی رفتن به یک شهر مانند دو بنادر یا کلوکت و یا با رفتن به Nemadji (برتر).”

بر خلاف دوستان کسی که با او صحبت کردیم تا دوشنبه فلورانس, که همچنین بازی در یک لیگ در Enger گفت: او به احتمال زیاد بازی خواهد کرد کمتر گلف در این سال به جای سفر به خارج از شهر.

پیام در سمت چپ انگار پارک با توجه به اینکه یک تخفیف یا بازپرداخت داده خواهد شد نمی شد و بلافاصله بازگشت. این golfduluth.com سایت هنوز لیست 750 دلار به عنوان قیمت برای یک فرد بالغ فصل عبور و 1200 $برای یک خانواده است.

Baumgartner می گوید دیگر سوالات بدون جواب باقی می ماند از جمله اگر آن را یک ایده خوب به تنها یک گزینه البته زمانی که اجتماعی فاصله مورد نیاز است در طول بیماری همه گیر به معنی کمتر گلف بازان به احتمال زیاد قادر خواهد بود به بازی در انگار نسبت به گذشته.

او همچنین متقاعد شده است که بسته شدن Lester پارک است که به سادگی پول صرفه جویی در برنامه ریزی برای شهر است. او امیدوار است مقامات نیست با استفاده از coronavirus به عنوان یک راه مناسب برای تعطیل کردن یک دوره آموزشی در این شهرستان به دنبال فروش و یا برای برخی از زمان.

“شما قطعا امیدواریم که نه, اما شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که راه” Baumgartner گفت. “ما باید 400 یا بیشتر اعضا در دوستان از دلوت عمومی گلف و من رو با چکش با پیامهایی که دقیق احساسات (دوشنبه). من نمی خواهم به فکر می کنم در این شهرستان فعالیت میکردند که راه اما شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر