گلدبرگ: جو بایدن تارا Reade و #MeToo دام

در اینجا یک چیز است که کریستین Blasey فورد و تارا Reade مشترک اند: رهگیری خبرنگار Ryan تیره و تار شد و محوری در انتشار داستان های خود را. قبل از هر کسی که تا به حال شنیده Blasey گریم گزارش داد که سناتور. سناتور کالیفرنیا تا به حال نامه ای از یک جزء ارائه شده توسط یک وکیل متخصص در آزار و اذیت جنسی و تجاوز موارد است. آن را در مورد دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh.

و آن را تیره و تار که کمک کرد Reade سابق سنا aide که متهم جو بایدن از تجاوز جنسی و آزار و اذیت بر روی رادار. در مارس گریم پرسش های مطرح شده در مورد اینکه چرا یک حقوقی صندوق اختصاص داده شده به کمک به #MeToo قربانیان کاهش یافته است را مورد او. او بعد از شکست این خبر که یک زن Reade شناسایی به عنوان مادر او به نام “لری کینگ” در سال 1993 برای درخواست مشاوره برای دخترش که مشغول به کار برای یک “سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با او مشکلی در همه.”

سعی کنید تصور کنید چه اتفاقی می افتاد اگر چند هفته قبل از گریم گزارش Blasey او توییتی در او بموقع Kavanagh بخت و اقبال, “آره. زمان بندی … صبر کنید … تیک تاک.” من حدس می زنم: او هرگز خواسته شده است به شهادت publicly. دموکرات نمی خواهد به جرات قهرمان جمله سیاسی آلوده اتهامات.

البته Blasey نمی جیر جیر آن. Reade آیا بعد از گریم توییتی که بایدن خواهد کرایه ضعیف در دو فرد مسابقه برنی ساندرز. چند هفته بعد یک بمب سیاسی رفت.

پس از مفسران در سمت چپ و راست را در مقایسه با Reade به Blasey معمولا به متهم اصلی دموکرات ها از نفاق. دموکرات استدلال پشتیبانی از جنبشی که شعار “معتقدند زنان” و در عین حال بسیاری از آنها ديپلمات توسط این زن خاص. کیش و مات libs!

اما دموکرات ها هستند که نمی خواست خود را نگه دارید به همان استاندارد اعمال آنها را به دیگران است. آنها هرگز جسارت به تقاضا که خود را مخالفان سیاسی عمل در یک داستان با به عنوان بسیاری از ابهامات به عنوان Reade است.

به روشنی این واقعیت است که Reade بهنگام اتهامات او را برای حداکثر سیاسی تاثیر بدان معنا نیست که آنها درست نیست. اگر بایدن حمله و آن را قابل فهم است که او می خواهم می خواهم برای از بین بردن او را به لحاظ سیاسی. داستان او در مورد که حمله تغییر کرده است اما به عنوان همکار من الیزابت Bruenig اشاره می کند که غیر معمول نیست در بازماندگان.

Reade داستان درباره پرونده آزار و اذیت جنسی شکایت نیز تغییر کرده است, در راه است که به نظر می رسد کمتر قابل توضیح توسط تروما. در مارس 18, او در توئیتر خود نوشت: “وقتی من شکایت علیه جو بایدن برای آزار و اذیت و من بیشتر از کار اخراج شد در ’93.” اما آسوشیتد پرس گزارش داد که سال گذشته به او گفت: “آنها باید این مشاوره دفتر و یا چیزی و من فکر می کنم من راه می رفت در یک بار وجود دارد اما پس از آن من جوجه کشی است.” با توجه به AP او در حال حاضر می گوید: او به این معنا بود که او در مورد جوجه کشی از گزارش کامل خود را تجربه اما با پر کردن “فرم دریافت” گسترده ای با برخی از جزئیات.

دوباره: هیچ کدام از این ها به معنی یک حمله اتفاق نمی افتد. Reade سابق همسایه فیلم آموزش LaCasse می گوید: او به تازگی به خاطر آن است که Reade به او گفت داستان در سال 1995 یا 1996. افراد دیگر باید گفت که Reade مشترک حساب خود را با آنها در سال پیش, اما بدون رفتن بر روی ثبت نام. (برادر او گفت: همان چیزی که اما بازگویی داستان تغییر کرده است.)

هنوز هم که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر آن را سخت به مقایسه Blasey مورد با Reade است. Blasey تا به حال چهار قسم خورده گواهی حسن از مردم چه کسی به او می گفت که او می خواهم حمله شده است و همچنین به عنوان درمانگر یادداشت ها و نتایج حاصل از یک دروغ سنجی. او شهادت دادند و مقطع مورد بررسی قرار زیر سوگند. دموکراتیک درخواست در آن زمان بود به صورت کامل FBI بررسی است.

در ابتدا دموکرات بودند و زود باور که در حال حاضر خوار وکیل مایکل Avenatti معرفی یکی دیگر از متهم جولی Swetnick اما در نهایت متوجه شدم داستان او را نگه نمی کردن. در پایان که اتهام احتمالا کمک Kavanaugh توسط بی اعتبار Blasey مورد در برابر او. این قسمت نشان داد که هر کس که بهترین خدمت کرده است که “بر این باورند زنان” گرفته شده است به عنوان یک نقطه شروع و نه نتیجه.

در حال حاضر فمینیست ها در دام گرفتار است. آنها نمی خواهند به تکرار اشتباهات بسیاری از آنها ساخته شده زمانی که آنها را رد کرد و بیل کلینتون شاکیان و نه آنها را می خواهید به تضعیف #MeToo تابو در برابر چیدن از هم جدا انگیزه و سابقه زنانی که بازشماری تجاوز جنسی. اما فقط به عنوان Reade داستان نمی تواند آرزو دور به دلیل آن را به لحاظ سیاسی و ناخوشایند و نه می تواند آن تناقضات.

در واشنگتن پست Lyz لنز می نویسد که حزب دموکرات باید “اصرار دارند که بایدن کنار” با این استدلال که هیچ تحقیق می تواند به اندازه کافی به او را از گرو در اوردن. من شخصا می خواهم خواب بهتر اگر حزب های مختلف بیشتر پر جنب و جوش نامزد شده است. اما overruling نتایج رای گیری یک چیز جدی است. به تلاش آن بر اساس یک مورد با این حفره های بسیاری خواهد بود یک سیلی به مردم که در واقع انتخاب بایدن.

روز جمعه سایت قانون و جرم و جنایت گزارش شده است که یک برادر یا خواهر از کریستین اودانل سابق جمهوریخواه نامزد در دلاور گفت که بایدن اظهار نظر در سینه او در سال 2008 فوتبال باشگاه, شام, زمانی که او 14. چند نفر گفتند که گفته شد در مورد این اما آن پدید آمده است که بایدن نبود در شام. O’donnell سپس گفت: آن ممکن است اتفاق افتاده در زمین شام در سال 2007 اما بایدن نیست که در یک یا. این یک تظاهرات چگونه به راحتی #MeToo می تواند سوء استفاده به عنوان یک سلاح سیاسی است.

من گمان می کنم که هر آنچه اتفاق می افتد در این کمپین اعتبار جنبش را رنج می برند. اصلی #MeToo داستان های با دقت و با دقت ثبت شده است. در حال حاضر آن را تهدید می کند به تبدیل شدن به یک راه به نقص یک جناح سیاسی در وسط یک حزبی رایگان برای همه. در یک فصل کامل از هولناک و مشمئز کننده ضرر و زیان این است که فقط یکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>