در NAB 2020 (غرفه SU9910)

این واقعیت جدید از ابر تبریز انتقال دهنده

Globecast خواهد بود برجسته آن آخرین جهانی ابر تبریز انتقال دهنده فناوری و مدل سرویس تحولات به عنوان شرکت همچنان به رهبری راه را در سراسر مرحله بعدی در دنیای واقعی استقرار. Globecast می کرد با یک نمونه کارها از مشتریان بیش از گذشته دو سال و یا بیشتر بر روی طیف وسیعی از خدمات ابر; نه حداقل با استفاده از ابر تبریز انتقال دهنده برای راه اندازی در انگلستان از باکره تلویزیون Ultra HD کانال در پاییز سال 2018 است. آن را توسعه داده است یک فن آوری درک که در آن منافع واقعی از ابر تبریز انتقال دهنده دروغ با مجموعه خود را از داشتن خدمات تکامل یافته در راه های خلاقانه به سرچشمه کانال های تلویزیونی – بود که دائم یا pop-up – بر اساس یک OPEX نه CAPEX مدل. این اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری فوق العاده ای و به طور قابل توجهی کاهش زمان به بازار ارائه سهولت بیشتری از ورود برای آن دسته از برنامه نویسان که مایل به شرکت در کیفیت بالا و تلویزیون توزیع شد. Globecast خواهد بود برجسته آن آخرین مشتری تحولات و استقرار در NAB سال 2020 است.

زنده جدید مطالب ورزشی کسب پلت فرم های ویدئویی آنلاین توزیع

Globecast خواهد بود برجسته توسعه آن از یک زنده جدید مطالب ورزشی کسب خدمات طراحی شده برای برآوردن نیازهای مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل آنلاین به عنوان آنها همچنان به وارد کردن ورزش های حقوق بازار است. به عنوان این مبتنی بر اینترنت شرکت شروع به برنده شدن در این ورزش حقوق (در سراسر ارزش طیف) آنها نیاز به یک جدید مدل خدمات از ارائه دهندگان مانند Globecast. آنها نیاز به خدمات رسانه های تامین کننده است که می داند چگونه برای تحویل زنده, پخش, کیفیت, مطالب ورزشی از هر نقطه در جهان بسیار شیوه ای امن برای خود در سیستم عامل آنلاین. Globecast استفاده از آن مشهور تخصص در حق بیمه سطح مطالب ورزشی برای رسیدگی به این حجم عظیمی از مطالب: مدیریت کسب anddistribution در سراسر زنجیره ای و استقرار در حجم بالا با کیفیت برتر را پشتیبانی می کند فن آوری در آن رسانه در مرکز شهر.

Globecast VN – جلسه نیاز رو به رشد برای حق بیمه دو طرفه آی پی اتصال هر زمان و هر مکان

Globecast VN است که عملی و مقرون به صرفه خدمات که bringstwo-راه های بالا پهنای باند IP-بیش-ماهواره و قابلیت اتصال به هر مکان در هر زمان و زمینی که در آن شبکه های موفق و یا متناقض هستند. می توان آن را مستقر سرعت و به آسانی. Globecast VN در پاسخ به این نیاز در سراسر B2B فضا برای سریع و قابل اعتماد IP اتصال در هر مکان و Globecast در حال حاضر دیده می شود قابل استقرار. با Globecast VN, رسانه, رویداد تولید کنندگان و سازندگان محتوا می توانید به راحتی تحویل جریان انتقال فایل وای فای, 4K, 8K و 360 درجه زنده محتوا با استفاده از بومی مبتنی بر IP-انتقال ماهواره ای از مکان های از راه دور از طریق حق بیمه کیفیت و تضمین بالا-پهنای باند حل شده است.

علاوه بر این Globecast VN نیز برای زنده ورزشی و, دیگر سهم حوادث – در این سال انتخابات آمریکا یک مثال نخست – و یا به ارائه یک سیگنال یا سیگنال به یک کنترل از راه دور محل برگزاری: یک کلید به عنوان مثال در حال متشکرم تولید گردش کار که در آن چند فید ها به ارمغان آورد به یک استاد کنترل اتاق برای زندگی می کنند توزیع.

همچنین در نشان می دهد

Globecast نیز برجسته آخرین انبساط به کهکشان 19 پلت فرم بین المللی و کانال های کسب و کار است که آن را به دست آورد و به عنوان بخشی از یک گسترده تر در مقابله با PSSI در سال 2019 از جمله سه باند Ku ماهواره ای فرستنده و مرتبط با مشتریان. این ترتیب افزوده Globecast در حال حاضر گسترده Galaxy 19 مجموعه ای از مشتریان و بلافاصله افزایش Globecast تعهد بین المللی در کانال بازار با 60 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر