جهانی جریان امن هنگامی که در صفحه ظاهر می شود

ویژگی های جدید برای ABR packager

اسلو, نروژ – به نظر می رسد تلویزیون پیشرو در ارائه دهنده نسل بعدی پردازش ویدئویی سیستم عامل برای پخش و جریان بحرانی اعلام ویژگی های جدید در جریان آن نمونه کارها.

بخشی جدایی ناپذیر از متعدد در مقیاس ملی و بین المللی OTT عملیات Adaptive Bitrate سرور packager (ABR) را قادر می سازد فقط در زمان بسته بندی با ویژگی های برای شروع بیش از گرفتن nPVR و VOD. اپراتور می تواند همچنان به ارائه آخرین فن آوری جریان در بهینه سازی هزینه های عملیاتی در حالی که ترکیب از آخرین قابلیت های امنیتی.

محتوای حفاظت از اطلاعات در قالب ارز (CPIX) از داش صنعت فروم طراحی شده است برای جلوگیری از فروشنده قفل در و کاهش فن آوری تکه تکه شدن در OTT فضا و پشتیبانی از تمام سیستم DRM و تبریز انتقال دهنده فرمت های. این اجازه می دهد تا برای سریع تر و کارآمد تر یکپارچگی بین ABR و DRM فروشندگان و در نتیجه سریعتر راه اندازی جدید OTT خدمات. اپراتورها را پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد فراهم گردیده مسیر به CPIX پیاده سازی.

در علاوه بر این به زندگی می کنند جریان الزامات امنیتی مورد نیاز بر روی محتوای تقاضا. به نظر می رسد نرم افزار مبتنی بر راه حل های ذخیره سازی (AMS) ویژگی های امنیتی شده اند سخت و حتی بیشتر با CBCS رمزگذاری-در-استراحت. این ارائه می دهد صنعت استاندارد حفاظت از محتوای ذخیره شده در حالی که نگه داشتن هزینه رمزگذاری و رمزگشایی در حداقل است.

“به نظر می رسد تلویزیون حفظ تعهد ما به استانداردهای باز کاهش مشتریان ما تکنولوژیکی در معرض خطر و نیاز به سرمایه گذاری در راه حل های اختصاصی” گفت: آقای Geir Ertzaas, ABR R&D مدیر در تلویزیون ظاهر می شود. “CPIX و CBCS دو تا از بسیاری از ویژگی های که در آن به نظر می رسد منجر به راه در استانداردهای تصویب. برای OTT اپراتورها به دنبال بهینه سازی عملیات خود را, آن را خوب است بدانید که ABR در حال حاضر پشتیبانی از CMAF بسته بندی با رمزگذاری مشترک. این را قادر می سازد تحویل یکسان تکه برای داش و HLS تصویری قطعات موثر برش CDN هزینه های در نیم.”

آخرین ABR نسخه در حال حاضر شامل کامل end-to-end ABR گردش کار با ظاهر نرم افزار تلویزیون transcoder و Nagra به صورت زنده از کلید در دست OTT راه حل ایجاد گردیده محیط زیست برای دارا و نشر VOD مطالب و اطلاعات مرتبط. برای اپراتورها به دنبال بهبود تجربه مشتری با UHD محتوای HDR10 محدوده دینامیکی است که در حال حاضر در دسترس زندگی می کنند و بر روی تقاضا.

به نظر می رسد از طریق همکاری با Verimatrix پشتیبانی برای VCAS CEI 2.0 رابط کاربری را قادر می سازد استفاده از VCAS موارد در ابر به عنوان به خوبی به عنوان پیش فرض.

به نظر می رسد تلویزیون مستقر در اسلو, نروژ است که اختصاص داده شده به طراحی و تولید در کلاس جهانی تجهیزات و راه حل های برای ارائه حرفه ای خدمات ویدئویی. ماموریت این شرکت است که به ارائه محصولات منحصر به فرد است که باز کردن فرصت های جدید برای توزیع ویدیو. ما از نزدیک کار با مشتریان ما را به اطمینان حاصل شود که ما در خط مقدم تکنولوژی و در همان زمان ارائه کاربر پسند تجهیزات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>