نگه داشتن در ذهن است که Kiminski فقط یک دانشجوی سال اول بود و همان بازیکن است که آغاز شده و در نت برای هیزم آخرین بار این تیم ملاقات کرد و به سختی آن را از طریق دوره اول قبل از کشیده شدن در یک 6-1 خرمن کوبی.

اوه چه تفاوت سه هفته می سازد.

Kiminski ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در روز شنبه منجر به بالا-کشت هیزم به 3-2 پیروزی دوم-کشت سراب قبل از ایستاده اتاق تنها جمعیت 1500 در سنت لوک مرکز حوادث در Proctor.

“شگفت آور” Kiminski گفت. “من بسیار عصبی است. هر زمان وجود دارد توقف, به سوی پایان, آن را فقط آن را بدتر. همه چیز آنقدر شدید است. همه بازی ذهن من بود.”

کلوکت-Esko-کارلتون پیشرفت به کلاس یک چهارم نهایی Feb. 19 در اکسل انرژی مرکز در سنت پل در برابر حریف مشخص می شود پس از کاشت در حال اتمام است. آن خواهد بود که برنامه ششم دولت-مسابقات ظاهر اما برای اولین بار از سال 2009 است.

هیزم (25-3) که در اوایل این فصل تا به حال یک مدرسه-رکورد 17 بازی برنده خط خط را شکست و مدرسه خود را-ضبط با 25 خود را برنده فصل شکوه 24-6-1 علامت خود را 2005-06 کلاس AA دولت دونده تا تیم که مربی کورتنی (Esse) Olin بود.

“من فقط به تو افتخار دختران ما”Olin گفت. “این واقعا شده تاریخی فصل است.

“ما باید اعتماد به نفس در آریا. ما خوش شانس به دو جامد goaltenders (ارشد لورن Maslowski است دیگر) و آریا به عنوان دیده می شود امشب بسیار بسیار ماهر goaltender. که فشار زیادی برای قرار دادن در یک سال اول به خصوص با توجه به شرایط ما در بازی گذشته اما او آمد و بازی چراغ. او مبارزه طوفان است.”

Proctor-هرمانتاوون (19-9) در آمد و به عنوان یکی از دولت, پرطرفدارترین تیم, پس از برنده 10 جمله که 6-1 فاتح از هیزم. اما دو بار از بخش قهرمان سراب کردم بی دقتی خود پایان تبدیل جن و اجازه می دهد تنهاست اهداف به Kiana بندر و دانا جونز در بازی افتتاحیه چهار دقیقه.

“این فقط به نظر می رسید مانند آنها بیرون آمد و با یک کمی بیشتر انرژی است. آنها آن را آورده گفت:” سال اول سراب مربی اما Stauber که بازی در برابر Olin در مدرسه بالا است. “ما ساخته شده یک زن و شوهر در اوایل اشتباهات و آنها را به دست آورد یک تن از حرکت از آن است. ما دست کمی ایمان خودمان, اما ما هنوز هم مبارزه و آن را یک بازی است که همیشه سرگرم کننده و چیزی که شما می خواهید. من با افتخار از آنها بسیار است.”

از آنجا Proctor-هرمانتاوون شد بازی گرفتن.

شفق قطبی Opsahl هدف در اواخر دوره اول کمرنگ شود اما CEC ارشد standout تیلور نلسون قرار داده و هیزم تا 3-1 در 3:31 در دوره سوم پس از شکستن رایگان و نمره بالای قفسه بیش از سراب دروازه بان ابی Pajari که به پایان رسید با 28 موجب صرفه جویی در.

نلسون بلافاصله رفت و ناودان شیشه ای در مقابل هیزم’ دانش آموز بخش است.

“اوه خدای من” او گفت:. “این جمعیت … این جمعیت شد و در کل کشور است.”

سراب قطع منجر به یک هدف زمانی که هایلی Winklesky گل در 15:04 در سوم ساخت برای نهایی شدید دو دقیقه اما Kiminski ایستاده بود ،

“من عصبی بود اما هیجان زده در همان زمان” Kiminski گفت. “هر کس گفت که بهترین آنها تا کنون دیده ام من بازی. آن را قطعا به یاد ماندنی ترین.”

Proctor-هرمانتاوون 1-0-1-2
کلوکت-Esko-کارلتون 2-0-1-3

دوره اول — 1. CEC Kiana, بندر, 3:13; 2. CEC دانا جونز, 3:53; 3. PH شفق Opsahl, 14:53.

دوره دوم — هیچ به ثمر رساند.

دوره سوم — 3. CEC تیلور نلسون (بندر), 3:31; 4. PH هایلی Winklesky (الا Anick), 15:04.

موجب صرفه جویی در — ابی Pajari PH 28; آریا Kiminski CEC 32.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر