دختران کلاس AA هاکی: شماره 2 اندوور رول گذشته فارمینگتون

“من فکر می کنم ما در حال تمرکز بر روی بازی بعدی در حال حاضر ،” اندوور ارشد رو به جلو گفت: فقط چند دقیقه پس از Huskies بسته فارمینگتون در یک کلاس AA دختران هاکی دولت مسابقات چهارم و بازی. “ما از کسب و کار امروز انجام می شود اما ما به دنبال به جلو به یک بعدی.”

که طرز فکر همه فصل برای ردیف 2-رتبه Huskies از: تمرکز بر روی یک بعدی. آن را به خوبی کار کرده و تا کنون به عنوان آنها بهبود یافته به 26-2-0 با پیروزی 6-0 در روز پنج شنبه در اکسل انرژی مرکز.

پنج بازیکن به ثمر رساند حداقل یک گل دوم-کشت Huskies از در پیروزی هر چند خط بالا نمی رکورد یک نقطه.

اندوور ساخته شده است 2-0 سرب در دوره اول در اهداف از دانشگاه مینه سوتا مرتکب مدیسون قیصر — او 23 سال و تاریخ و رو به جلو Madelynn Jurgensen.

یک جفت از اول به ثمر رساند برای Huskies از در دوره دوم به عنوان آنها تمدید شود خود را به 4-0. Defenseman جوزی کنف ساخته شده و آن را 3-0 هنگامی که او از کار اخراج سنگین شات از فقط در داخل آبی که ضرب و شتم فارمینگتون دروازه بان Ryleigh فورلانگ بالا به او blocker طرف در 7:04 دوم. سه دقیقه بعد جلو الا Boerger در زمان خوبی عبور از مدیسون Clough برداشته و یک پشت دست ضربه زدن شات گذشته فورلانگ از در تنگ برای قرار دادن Huskies تا چهار.

Jurgensen اضافه دومین هدف از این بازی 2:44 به سوم و ارشد defenseman کندی کمی که بازی کالج هاکی در مین اضافه شده یکی دیگر از نیمه راه را از طریق دوره به درپوش به ثمر رساند.

اندوور بازی خواهد کرد میننتنکا یا روسو در روز جمعه نیمه نهایی در 6 p. m. در اکسل انرژی مرکز. فارمینگتون را در بازی تسلی دور در ساعت 10 صبح روز جمعه در Tria یخ بازی کردن در خیابان.

Kayla Santl بازی در حالت مسابقات — و نه فقط هر دولتی مسابقات مینه سوتا دختران دبیرستان هاکی مسابقات دولت — سه سال پیش به عنوان یک دانشجوی سال اول.

او می خواست یک طعم و مزه آن قبل از او فارغ التحصیل شد.

هر چند روسو و آمد در روز پنج شنبه در آن حالت اول مسابقات ظاهر در سه سال Santl آرزوی آمد درست است. او تا به حال یک دست در هر دو قوچ’ اهداف در یک 7-2 دست دادن به شماره 5-رتبه میننتنکا در یک کلاس AA دولت چهارم در اکسل انرژی مرکز.

لوسی Bowlby اما کانر اسکورت Jungels و ویویان Jungels همه به اهداف به ثمر رساند به عنوان ادینا شکست Burnsville در کلاس AA یک چهارم نهایی در روز پنج شنبه.

هانا Chorske و اسکورت Jungels هر دو تا به حال دو کمک و دروازه بان Uma Corniea ساخته شده 14 موجب صرفه جویی در.

ادینا (27-1-0) نمایشنامه افرا گراو 3-2 برنده بیش از تپه-موری در روز پنج شنبه در AA نیمه نهایی در 8:30 p. m. دوشنبه.

Tristiana Tatur به ثمر رساند تنهاست با 4:01 چپ در بازی منجر به افرا گراو به پیروزی در کلاس AA یک چهارم نهایی در روز پنج شنبه.

Tatur نیز به ثمر رساند زرشکی گل اول در دوره دوم. زرشکی بازی ادینا در 8:30 p. m. روز شنبه در AA نیمه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید