برای کسانی که به ثمر رساند در خانه و بطری بسیار دقیق تر از Gatorade کولر.

“خوب خوب دوش” خیس اما لبخند Osuchukwu گفت. “آنها شده ایم برنامه ریزی این کار را برای یک سال است.”

و برای Hilltoppers این جشن شده است از دو دهه در ساخت.

کرک به ثمر رساند 33 امتیاز و Kneepkens اضافه شده 24 عنوان دلوت مارشال کشیده دور برای 79-63 پیروزی بر Pequot دریاچه ها در بخش 7AA بسکتبال دختران قهرمانی در ورزشگاه رومانو درآمد Hilltoppers’ حالت دوم مسابقات اسکله و برای اولین بار پس از سال 2000 است.

“فضل فوق العاده ای رهبر” Osuchukwu گفت. “اگر شما به دنبال برای کسی که به نگاه کردن به او خواهد بود. او نشان داد که دوباره امشب.”

دلوت مارشال (25-5) پیشرفت به بازی چهار کلاس AA دولت یک چهارم نهایی برابر حریف مشخص می شود پس از کاشت در حال تکمیل شنبه صبح.

کرک این تیم تنهاست ارشد و یک کاپیتان گفت: — او اضافه شده بود انگیزه پس از Hilltoppers از دست 62-46 در سال گذشته بخش نهایی.

“من در حال اجرا بر روی آدرنالین خالص,” Kirk گفت. “من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به قلب شما را شکسته است. من نمی خواهید برای رفتن از طریق آن دوباره. همه چیز را که اتفاق افتاده است به من بیش از سه سال گذشته ساخته شده است تا به انرژی من امروز.”

کرک تا به حال 19 امتیاز در نیمه اول اما Pequot دریاچه که از دست 92-60 در مارشال فقط یک ماه پیش تا به حال هیچ وجه قصد تکرار این عملکرد است. وطن پرستان (16-14) با استفاده از یک در داخل و خارج از بازی به نگه داشتن چیزهای نزدیک انتهایی تنها 38-37 در شکستن.

پس از یک Pequot دریاچه’ 3-اشاره گر از آن ساخته شده 47-43 در اوایل نیمه دوم, مارشال رفت و در یک 10-1 دونده برای ساخت کوسن آنها حفظ خواهد بقیه ی بازی ها.

دانشجوی سال اول گارد Maci مارتینی تا به حال 16 امتیاز به رهبری Pequot دریاچه آغاز شده است که فصل 1-8 بازیکنان قبل از توسعه نقش خود را در بر داشت و نقطه خود را با توجه به مربی کاترینا (نیومن) مودی.

مودی که منجر Barnum به دولت عنوان قبل از رفتن به ستاره مینه سوتا, Duluth, اتمام فصل سوم به عنوان پرستان مربی.

“ما کار می کرد چند kinks اما آنها با آن گیر” مودی گفت. “من اعتبار ما (چهار) برای سالمندان که به دلیل آنها رهبران بزرگ. این یک تجربه بزرگ برای ما بازیکنان جوان اما من می خواهم به آنها گفت در ازدحام خود را سالمندان این کار را برای شما. خود را سالمندان منجر شما کل راه و تبدیل فصل ما در اطراف. یاد بگیرند که چرا ما نیاز داریم که از اینجا.”

مارشال می توانید مطمئن شوید که در ارتباط با کرک مایل تیم به پیروزی حتی بدون Kneepkens بودن مواد منفجره خود را خود.

Kneepkens, hobbled توسط یک مصدومیت همسترینگ رنج می برد در Hilltoppers’ حذفی بازکن برابر بین المللی آبشار گل 16 از 24 امتیاز در نیمه دوم به عنوان او در ادامه به نگاه بهتر در هر بازی. او بود که همیشه یک smart player اما مجبور شده است به کمی craftier با آسیب خود را. اما به عنوان او می خواست این کرک می خواستم آن را حتی بیشتر. برای او این بود.

“من تنها ارشد و من نمی خواهم به بیرون رفتن سرد” او گفت:.

به جای آن Osuchukwu احساس کمی سرد پس از این یکی.

دلوت مارشال 38-41-79
Pequot دریاچه 37-26-63

دلوت مارشال — فضل کرک 33 Gianna Kneepkens 24, Merlea Mrozik 7, لیلا مونرو 8, Dasia Starks 2, Maritsa هریس 5. در مجموع 28 17-22 79.

3-نقطه اهداف — کرک 4, Mrozik هریس.

Pequot دریاچه ها — کارلی Chaney 17, لزبین مارتینی 6 مورگان Eckes, 3, راشل Voges 4, Maci مارتینی 16 اما بنسون 9 لولا Rysavy 8. در مجموع 22 9-16 63.

3-نقطه اهداف — Chaney 5, K. مارتینی 2, Voges مهدی مارتینی 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im