“اجازه دهید یک صندلی” او گفت:.

Gronner سزاوار حد زیر کاردینالز 68-43 پیروزی بر کوه آهن-Buhl در Romano, بدنسازی, خوراکی رنجرز بی سابقه رگه نه مستقیم بخش 7A تاج. پیشرو راه ارشد بود گارد و آینده دولوت مینه سوتا بولداگ طیا Hakamaki که ریخت و در یک بازی-بالا 28 امتیاز.

برای کرامول-رایت آن کسب و کار ناتمام پس از MIB حیرت زده کاردینالز 50-31 در سال گذشته بخش 7A نهایی.

“است که بسیار سخت از دست دادن” Hakamaki گفت. “ما آماده همه offseason و (به طور منظم) فصل به بازگشت از آن است. ما واقعا می خواستیم این پیروزی و بسیار خدا را شکر. ما صرف چهار ماه گذشته در حال آماده شدن برای هر آنچه که آنها را به ما بزنند.”

برای راه کاردینالز در این یکی جان چوبی نمی خواهد که ساخته شده تفاوت.

کرامول-رایت (28-2) پیشرفت بازی در کلاس یک چهارم مارس 12 در Maturi غرفه در مینیاپولیس در یک زمان و در برابر حریف مشخص می شود پس از کاشت به اتمام است. کاردینالز خواهد شد که ساخت و پنجم دولت-مسابقات ظاهر و برای اولین بار پس از پیشروی از طریق بخش 5A در سال 2017 به احتمال زیاد خواهد شد به بالا-دو دانه.

“در حال حاضر که ما در حال پایین وجود دارد ما می شود یکی از موارد مورد علاقه را به نفع خود تمام چیز” Gronner گفت.

برای Gronner و شرکت ، آن را سخت به احساس مانند آنها سزاوار این یکی پس از سال گذشته بخش نهایی که MIB تعجب آنها را با بیرون آمدن با یک مثلث و دو دفاع.

“من فقط رها” Gronner گفت. “من می دانستم که ما تا به حال بهتر از تیم سال گذشته ما شاید تا به حال این تیم بهتر, اما ما به ضرب و شتم و شما که در پشت سر خود را. سال گذشته احساس افتضاح بود و ما-مربی در سال گذشته ما نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد در این سال چون من احساس می کردم که ما تا به حال بهتر تیم در این سال و اگر ما را نمی, پیروزی از آن من است. این امر می تواند سخت به بلع قرص به دلیل این بود که ما در سال است.”

MIB (23-7) که 13 امتیاز از کلاس هشتم گارد اردن Zubich تنها trailed 28-24 در نیم قبل از Shaily Hakamaki طایع پسر عموی کمک جرقه 19-6 اجرا به شروع نیمه دوم. Shaily Hakamaki به پایان رسید و با 15 امتیاز و Emmalee هوور اضافه شده 11 برای کاردینالز.

MIB که تا به حال یک خط از 39 مستقیم, بخش, برنده, تا به حال سه سالمندان و هیچ juniors و به نظر می رسد فقط یک یا دو سال دور.

“ما می دانستیم که این امر می تواند دشوار است اما ما جنگیدند و که همه شما می توانید بپرسید” رنجرز مربی جف Buffetta گفت. “آنها ما را پرداخت برای هر گردش مالی داشتیم و آنها به ضرب گلوله از چراغ. خود را با دیگر بازیکنان پا و این چیزی است که تیم های خوب انجام دهد. که یک دولت-قهرمانی کالیبر تیم و من امیدوارم که آنها آن را انجام دهد. من خیلی دوست دارم برای دیدن بخش 7A برنده مسابقات قهرمانی کشور در این سال است. امیدوارم این انگیزه تیم ما برای بازگشت وجود دارد.”

در حالی که Gronner و دستیار دیو فاستر در مورد صحبت کردیم که مانع روانی — زیادی — آنها هرگز آن را آورده تا در مقابل این تیم است. این همه طبع گرم در تمرین این هفته است.

“من هرگز به آنها گفتم که چقدر این م من” Gronner گفت. “من مربی آنها را و آنها را با اعتماد به نفس و آماده در تمام هفته در عمل و امشب فقط بازی فوق العاده است.”

کوه آهن-Buhl 24-19-43
کرامول-رایت 28-40-68

کوه آهن-Buhl — Jacie Kvas 2, اردن Zubich 13 بروک Niska 8 Sage Ganyo 9 میا Ganyo 6 Ava ساقی 5. در مجموع 14 6-18 43.

3-نقطه اهداف — Zubich 3, Niska 2, S. Ganyo M. Ganyo 2 Butler.

کرامول-رایت — طیا Hakamaki 28, Emmalee هوور 11, Shaily Hakamaki 15, Natalee Hakamaki 3, Andrea Pocernich 9 کهربا Collman 2. در مجموع 23 9-9 68.

3-نقطه اهداف — T. Hakamaki 4 Hoover 3, S. Hakamaki 3, Pocernich 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im