دختران بسکتبال: کاردینالز مربی به نظر می رسد در یک ویرانگر روز مینه سوتا امور خارجه بسکتبال

آن را تنها بدتر بعد از آن شب هنگامی که Gronner چک کردن توییتر فقط قبل از رفتن به رختخواب و دیدم که ویسکانسین Interscholastic Athletic Association لغو کرده بود تمام باقی مانده زمستان دولتی مسابقات رویدادها با توجه به شیوع کروناویروس.

“من گفتم:” آه ، در اینجا می آید,'” Gronner گفت.

به عنوان است که اغلب مورد با این دو کشور همسایه یکی به دنبال دیگر.مطمئن شوید که به اندازه کافی روز جمعه در دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ همین معنی کرامول-رایت و دلوت مارشال نمی خواهد بود قادر به رقابت در دختران بسکتبال حالت نیمه نهایی که روز و یا به طور بالقوه برای دولت عنوان بعدی.

“من نمی دانم چه می گویند” Gronner گفت: در مورد شنیدن این خبر. “وجود دارد مقدار زیادی از اشک و خشم و همه چیز و که فقط من.”

Gronner رسیده بود توسط تلفن جمعه شب از Bowlero بولینگ و بازی های آنلاین در بروکلین پارک, Minn., نه چندان دور از تیم هتل. کاردینالز برنامه ریزی شده بود در حال پایین وجود دارد به هر حال, بنابراین مربیان پرسید: این تیم اگر آنها می خواستند به ماندن بگیرید.

“یک شب گذشته با تیم” Gronner گفت.

Gronner گفت: “آنها انجام بهترین ما می توانیم برای لذت بردن از خودمان” اما او اعتراف کرد آن را دشوار است برای قرار دادن بر روی چهره شاد. در حالی که تیم دگرگون او فقط تماشا.

“من نه در خلق و خوی,” او گفت:. “ما تا به حال یک رابطه جنسی خشن هشت ساعت در اینجا.”

Gronner قرار دادن کراوات خود را در حدود ساعت 11 صبح جمعه — اتفاقا جمعه 13th — زمانی که دستیار مربی دیو فاستر در زمان تماس از لیگ و اطلاع Gronner, که گفت که او در شوک بود برای حدود پنج دقیقه.

Signs taped to the windows at each entrance of Williams Arena Friday, March 13, 2020, to inform people the state girls basketball tournament was canceled amid concern over the spread of COVID-19. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

نشانه های ضبط شده به این ویندوز در هر ورودی از ویلیامز عرصه جمعه, مارس 13 سال 2020 به اطلاع رسانی به مردم در دولت های دختران مسابقات بسکتبال لغو شد در میان نگرانی از گسترش COVID-19. (تایلر Schank / [email protected])

این تیم بود که در مورد به ترک هتل برای گرفتن یک نیش سریع قبل از رفتن به ویلیامز عرصه که در آن دوم-کشت کاردینالها (29-2) قرار بود به بازی سوم-کشت هنینگ (29-2) در ساعت 2 بعد از ظهر در کلاس نیمه نهایی. دلوت مارشال (26-5) که قرار بود به بازی مشیت آکادمی (26-5) در 8 p. m. در یک نبرد unseeded تیم است.

تلفن تماس بگیرید به احتمال زیاد پس از این MSHSL ارسال آزادی اطلاع رسانی عمومی در ورزش های زمستانی در فصل شد.

این MSHSL گفت: آنها فقط می خواستم برای به دست آوردن اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در هر راه ممکن است قبل از بیش از حد بسیاری از مردم رهبری به ویلیامز.

“همانطور که ما به نام هر کس به اتاق من برخی از بازیکنان در حال حاضر می دانستم که برخی در حال حاضر یافت به نحوی” Gronner گفت. “یک زن و شوهر از آنها در حال حاضر در اشک است.”

این آیا بهتر نیست پس از آن. پرورش بسیاری از صحبت کردن به دلیل Gronner بود در کنار خود. در از دست دادن کامل.

“این بود … تمام جزئیات” Gronner گفت: قبل از توقف دوباره. “من رفت و بی حس. این کلمه. من بی حس شده است. احساسات من را شتافت. من رفته از طریق احساسات است که شما می توانید و من انجام نداده است. هر ساعت من فقط رفتن را از طریق ، من هنوز بی حس به واقعیت است. آن را بسیار نیست حتی در مورد من. من فقط احساس می کنم برای دختران. من می دانم این است که در همه جا اتفاق می افتد, اما که نمی شود آن را آسان تر برای ما و دختران است.”

Gronner بستری کاردینالز نمی تواند کمک کند اما احساس کمی فریب خورده, سرقت, از, بازی, برای, دولت, عنوان, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. اما او همچنین گفت که او متوجه شد و 11 تیم دیگر در همان قایق است. و این در حالی است که این مسابقات. در سه روز گذشته به تنهایی NBA, NHL, MLB حتی مارس جنون خود را به متوقف.

کرامول-رایت پیشرفته به نیمه نهایی با 67-58 پیروزی بر بلگراد-Brooten-Elrosa در روز پنج شنبه به عنوان طیا Hakamaki گل 34 امتیاز و او پسر عموی Shaily Hakamaki بود 15 در چه باد تا آخر دبیرستان بازی برای سالمندان است.

“دانستن من و بازیکنان من در تیم من نیست که قادر به پایان آن را, آن را سخت به بلع قرص,” Gronner گفت. “ما در حال بازی با تمام اعتماد به نفس در جهان است که ما آن را به نفع خود اما هر تیم دیگر نیز می گویند که اما این که چگونه ما احساس می کنیم و آن را خسته کننده ما نیست که فرصت است.”

این فرصت را برای پایان آن در دادگاه است.

خاموش دادگاه مردم در سراسر کشور دیده می شود همه چیز به سرعت در حال آشکار شدن مانند یک هالیوود حماسه در مورد روز قیامت نبوت به ظاهر در حال انجام درست در مقابل چشمان ما و با صف های طولانی برای موارد ضروری راحتی در فروشگاه ها و رستوران ها و دیگر مکان های تجمع ترسناک آرام برای شب جمعه.

هیچ یک از این از دست داده است و در Gronner.

“من می دانم” او گفت:. “آن را از دست ما و من می دانم که وجود دارد بزرگتر مسائل درگیر در این حالت مسابقات بسکتبال اما این باعث نمی شود آن را آسان تر برای خودم و یا تیم من است.”

آن را سخت به استدلال می کنند با یک تصمیم گمراهان در کنار احتیاط با چیزی شبیه به این و Gronner نمی خواهم به احساس می کنم مثل او ستون در اما هستند بسیاری از افراد صدمه دیده در حال حاضر برخی از سوالات باقی می ماند. پس از لیگ پنج شنبه اعلام کرد که روز جمعه جمعیت را صرفا محدود به دولت مسابقات تیم خواسته شد برای ارائه یک لیست از تا 90 کسانی که هنوز هم می تواند حضور که کاردینالز زمان صرف شده در پنج شنبه شب. این همه برای هیچ. هنگامی که کلمه را شکست جمعه این مسابقات لغو شد به هر حال بازیکنان و مربیان درهم به اطلاع رسانی مردمی در بازگشت به خانه به اتلاف سفر کردن. آن را بیش از.

همه این تیم ها می خواستم یکی دیگر از 36 ساعت و در این دوره از مسابقات خواهد قرار داده شده است در این کتاب و همه از این خواهد بود یک مسئله. به جای آن که آنها آن را دریافت. در عوض, آنها فقط بیشتر از اخبار بد و بقیه سابقه مردم خواهد بود صحبت کردن در مورد 50 سال از در حال حاضر زمانی که ورزش را به توقف آمد.

“وجود دارد مقدار زیادی از اشک فقط یک حیطه احساسات بسیاری از چیزهایی که رفتن را از طریق ذهن ما همه در همان زمان” Gronner گفت. “ما تا به حال به همه این تصمیمات است که ما نمی خواهید به توان ساخت. من هنوز در تلاش برای آن را پردازش کند.

“آن خواهید بود جالب است که ما چگونه نگاه در این است. ما به عقب نگاه کنید و به یاد داشته باشید آن را به عنوان ویروس سال و یا خواهد شد و ما به عقب نگاه در خشم و تلخی? هیچ کس نمی داند اما آن را قطعا تاریخی و بی سابقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>