جی جی Sohn می پیوندد Locast مدیره


سابق بالا FCC مشاور و زمان استفاده منصفانه مدافع

جی جی Sohn سابق مشاور FCC صندلی تام ویلر و قبل از آن که سر از استفاده منصفانه طرفداران دانش عمومی اتحاد پیوست Locast هیئت مدیره.

Locast جریان ایستگاه تلویزیون سیگنال های آنلاین با استفاده از کپی رایت carveout به انجام این کار بدون نیاز به دنبال کسب اجازه از ایستگاه و یا پرداخت هزینه مجوز که Locast معتقد است که اساسا “استفاده منصفانه” از سیگنال تحت قانون هر چند شبکه های تلویزیونی آن را متفاوت ببینند و در ماه ژوئیه گذشته شکایت کرد برای جلوگیری از این سرویس است. Locast است countersued.

Sohn در حال حاضر برجسته همکار در جورج تاون قانون, موسسه, فناوری, قانون و سیاست.

“من افتخار دارم برای پیوستن به Locast هیئت مدیره گفت:” Sohn, در بیانیه ای. “من با الهام از کوچک و سازمان های غیر انتفاعی مانند Locast غلبه بر چالش های زیادی را به مصرف کنندگان بیشتری در انتخاب آنها چگونه تماشای کانال های تلویزیونی محلی.”

Locast گفت: “غیر انتفاعی خدمات عمومی” است که در حال حاضر در دسترس در 17 شهر می رسد و بیش از 41 میلیون بیننده.

Locast به دنبال کمک با هزینه های قانونی

این سرویس به اتهام نیست اما می پرسد برای کمک.

Locast شده است با تکیه بر عنوان 17 فصل 1 بخش 111)5 از قانون کپی رایت که برای کسانی که بدون کپی دستی پوشش معافیت از حقوق انحصاری برای پخش انتقالات. که کمک های مالی که معافیت اگر “ثانویه انتقال ساخته شده است توسط یک سیستم کابل است اما ساخته شده توسط یک دولتی یا دیگر سازمان های غیر انتفاعی و بدون هیچ گونه هدف از مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده تجاری و بدون اتهام به دریافت کنندگان ثانویه انتقال دیگر از ارزیابی های لازم برای تامین واقعی و هزینه های معقول نگهداری و راهبری ثانویه انتقال است.”

این سرویس geofenced که به معنی آن است که موجود در خارج مربوطه DMAs و در نتیجه اجرا نمی کند و به قراردادی انحصار مسائل.

با پخش نهایت موجب به اقدام قانونی با گسترش خدمات و استفاده از آن به عنوان یک جایگزین در طول های اخیر retrans اختلافات Locast خواهد شد که برای نشان دادن آن است که واقعا یک سازمان غیر انتفاعی است که آن را مستقیم بدون تجاری استفاده از retransmissions و که این قانون در واقع اجازه می دهد تا برای retransmissions بالای, در علاوه بر این به بیش از هوا.

Sohn را عظیم تجربه و دانش باند پهن سیاست کمک خواهد کرد که راهنمای Locast به عنوان ما به دنبال ما ماموریت غیر انتفاعی گفت:” Locast بنیانگذار دیوید Goodfriend.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>