غول’ Smyly خروجی بازی مقابل رنجرز با آسیب

SAN FRANCISCO Giants چپ دست کشید Smyly خارج شد بازی روز شنبه در Oracle پارک رنجرز تگزاس در نزدیکی آغاز پنجمین دور با آنچه که به عنوان توضیح داده شده در سمت چپ انگشت ناراحتی.

Smyly شد تبادل به غارت Refsnyder و تا به حال 1-1 تعداد هنگامی که بازی متوقف شد. Smyly هنوز ظاهر می شود در برخی از ناراحتی بازدید شد در این تپه توسط مدیر گیب Kapler و مربی L. J. پترا. او بعد از محاکمه به پرتاب برخی از عمل رزین اما نمی تواند ادامه و آمد از این بازی است.

راست دست و مسکن شان اندرسون جایگزین Smyly کردم و الویس Andrus به زمین به دو بازی. پس از اندرسون راه می رفت و هر دو نیک سلک و Adolis گارسیا او جایگزین شد کالیب Baragar که زده بیرون جوی Gallo برای پایان دادن به این تهدید است.

تا آن نقطه Smyly شده است با بهره گیری موثر از شروع اجازه می دهد بازدید سه و دو به دست آورده قابل اجرا بر روی 71 رزین. او تا به حال هفت strikeouts.

Smyly باید فرار از اولین ورود صدمه ندیده زمانی که رنجرز به ثمر رساند خود را اجرا می کند اما این غول botched مختصر و مفید است که اجازه الویس Andrus برای بازگشت به پایه سوم. تاد فریزر و سپس به طور خاص به سمت راست به نمره هر دو Andrus و جوی گالو و به رنجرز 2-0 منجر شود.

Smyly, 31 انداخت 57 رزین از طریق سه نوبت. غول مدیر گیب Kapler بوده و به دنبال بهره وری بیشتر از خود شروع کارکنان توصیه شده است که قادر به تکمیل پنج نوبت در هشت بازی این فصل است.

اما عنوان شده است که برای بسیاری از homestand این غول جرم ارائه شده به اندازه کافی اجرا پشتیبانی برای غلبه بر سکسکه با شروع کارکنان. آینده به شنبه غول بود به ثمر رساند 25 اجرا می شود در چهار بازی در Oracle پارک که شامل خود 9-2 پیروزی بر رنجرز در شب جمعه.

اوان Longoria و داناون سلنو هر دو سوار در دو اجرا می شود به عنوان غول در زمان 4-2 سرب در سوم زمین باز یافته.

در شروع فصل در جولای 26, Smyly به طول انجامید 3 1/3 نوبت پرتاب 64 رزین و اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا در آنچه که تبدیل به یک 3-1 برنده بیش از داجرز.

لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر