SCOTTSDALE, Ariz. — غول کرده پنج کاکتوس بازی های لیگ, اما در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از سوزاندن سوال در مورد زمان پخش, صف, لکه ها و چشم انداز بالا که باید یک شانس برای تبدیل شدن به طور منظم شروع در آینده نزدیک.

هر پنج شنبه در بهار آموزش ما به شما پاسخ ترین پرسش های ما غول کیسه مراسلات پستی و شما را با ارائه به روز رسانی در مورد آنچه در حال وقوع در اسکاتسدیل آریزونا.

یک سوال برای ضرب و شتم نویسنده کری کراولی? رسیدن از طریق ایمیل: kcrowley@bayareanewsgroup.com در توییتر: @KO_Crowley یا در Instagram: @GiantsKerry

سوال از @SanDawg42: آیا شانس شکارچی پنس بیشتر ABs در این سال از Jaylin دیویس? (لطفا بگو نه)

کراولی: این بازی بیس بال, بنابراین همیشه وجود دارد شانس هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

با که گفت, غول انگیزه برای ارزیابی Jaylin دیویس در سطح لیگ این سال و حتی اگر او باز می شود فصل در سه گانه-A به نظر می رسد بسیار بعید است که پنس را پس از اتمام سال با بیشتر در خفاش. دیویس بیش از حد صعودی به stashed در افراد زیر سن قانونی برای یک دوره طولانی از زمان و 2020 فصل بسیار مهم است برای بازیکنان بی تجربه که می تواند ظهور به عنوان اعضای یک آینده هسته.

این امر احتمالا به چیزی عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی برای دیویس را به پایان برساند با کمتر در خفاش از پنس.

سوال از @IsaSmith328: آیا این غول از دست دادن بیش از 100 بازی در این فصل?

کراولی: غول برنده 77 بازی فصل گذشته پس از از دست دادن 100 در سال 2020 نیاز 15-بازی رگرسيون احساس می کند که بعید است با توجه به این تیم باید به اندازه کافی تبادل به نگه داشتن بسیاری از بازی های خود را رقابتی است.

این مهم است به یاد داشته باشید, اما, که 38 کسانی که برنده آمد در یک بازی را اجرا کنید به عنوان غول به حال نخبگان و نزدیک در ویل اسمیت و یک مدیر در بروس Bochy که پیمایش تصمیم گیری های دشوار که می رسند در اواخر نوبت بهتر از هر کسی.

حتی اگر چندین جانباز بازیکنان همچنان به عقب, من فکر می کنم Farhan زیدی نشان داده است به اندازه کافی از توانایی برای بهبود حاشیه فهرستی با under-the-رادار استعداد و مهارت خود باید آنها را از لحاظ تاریخی بد فصل است.

سوال از @My_Favorite_SFG: آیا اسلاتر کشتار بیش از 20 بمب در این سال ؟

کراولی: نه اما حدس می زنم در اینجا این است که آستین اسلاتر را بالا متوسط OPS و او را مجموعه ای حرفه ای در اوج دونفره و خانه اجرا می شود. اسلاتر خواهد شد که شانس خود را برای تکه تکه چپ دست فرشهای اما محرومیت دستیابی به موفقیت است که او را تبدیل به یک روزمره استارت آن را بعید است که او باید به اندازه کافی فرصت برای ضربه زدن 20 خانه اجرا می شود.

اسلاتر دارای پتانسیل برای توسعه جامد را به یک دسته از گزینه ها و ابزار بازیکن برای غول های این سال و آن را نمی خواهد من تعجب اگر او را شکست اردوگاه با این تیم ماند و در فهرست لیگ برای تمامیت فصل به طور منظم.

سوال از @gy1363: زمانی که Mauricio Dubón آمد به غول های سال گذشته, من فکر کردم من شنیده ام که اس اس بود و او را در موقعیت. چرا که او در حال حاضر در حال تبلیغ به عنوان یک سوپر ابزار بازیکن ؟

کراولی: در اینجا نقل قول مستقیم زیدی به خبرنگاران 30 دقیقه پس از 2019 مهلت تجارت که در مورد خواسته Dubón.

“او امیدوارم یک قطعه طولانی مدت پازل” زیدی گفت. “او یک پسر با منطقه خلیج ریشه است که بسیار جذاب به ما. قابلیت بازی به صورت دو لکه در وسط زمین زیر کشت دوم و کوتاه او همچنین برخی از خود به عنوان به خوبی در میدان مرکز و او به اندازه کافی خوب ورزشکار به انجام این کار است.”

آنها همیشه بازدید Dubón به عنوان یک سوپر ابزار بازیکن, اما نگه داشتن او را در زمین زیر کشت در ماه اوت و سپتامبر فصل گذشته تضمین او خواهد بود و راحت پس از آمدن بیش از یک سازمان جدید.

سوال از @CocosCardsBreak: آیا شیث Corry آن را به ماه سپتامبر تماس-یو پی اس در این سال و یا طرح است به او اجازه توسعه به عنوان آنجا که ممکن است با یک سال تمام در افراد زیر سن قانونی?

کراولی: Corry بالاترین-مشخصات چشم انداز در غول های سیستم است که هیچ کس در مورد او ممکن است بالاترین سقف هر جوان پارچ در سازمان است.

این چپ دست بود به سادگی در غالب یک توپ با آگوستا Greenjackets فصل گذشته با ارسال شماره (1.76 دوران 172 strikeouts در 122 2/3 نوبت) که یادآور مدیسون Bumgarner تصدی با آگوستا در سال 2008.

در 21 سال کاری می تواند سریع-سحر طریق افراد زیر سن قانونی و آن را نمی خواهد من شوک به دیدن او بروید و از بالا-یک سان خوزه تمام راه را به سه گانه-ساکرامنتو این سال است. جهش به سان فرانسیسکو به نظر می رسد کمی شیب دار به ویژه به دلیل سپتامبر فهرست اسامی در حال حاضر محدود به 28 بازیکن به جای 40.

تحت قبلی MLB قوانین کاری را تا به حال شانس. در این سال به نظر می رسد به احتمال زیاد آنها را محافظت Corry بازوی او را تعطیل در آغاز ماه سپتامبر و او را دعوت به لیگ بزرگ اردوگاه بهار آینده.

سوال از @3Ringsin5Years: چگونه است که تجربه خود را در بهار آموزش تغییر به عنوان شما را تحت پوشش آن بیشتر است ؟

کراولی: از یک نظر شخصی بهار آموزش به طور چشمگیری تغییر کرده چون من با حضور کالج در ایالت آریزونا که قرار است من برای یک فرصت برای کار کاکتوس بازی های لیگ به عنوان یک تلویزیون آمار در سال 2013. هفت سال بعد من در سوم من بهار را به عنوان ضرب و شتم نویسنده و من در نهایت احساس می کنم باید یک ایده کلی از آنچه در داستان به دنبال و چگونه بازیکنان در تجربه های مختلف و سطوح مهارت رویکرد این زمان از سال است.

پوشش غول نیز تغییر کرده است به عنوان سازمان دگرگون شده از بابی Evans-بروس Bochy عصر به Farhan زیدی-Gabe Kapler عصر.

در گذشته من می خواهم بگویم مدیران و مربیان شد کمی بیشتر در دسترس رسانه ها در طول روز به عنوان ما می تواند با آنها چت در ستاره شرق قبل و بعد از تمرینات و اینسو انسو جمع کردن برخی از چشم انداز مورد که تحت تاثیر قرار دادن آنها و آنچه آنها دنبال آن هستید در طول بازی. این مربیان همیشه hustling در اطراف وجود دارد و به نظر می رسد بیشتر از تاکید بر بهره وری در اردوگاه.

به عنوان جف Samardzija گفت: در اوایل بهار با توجه به تفاوت بین Bochy و Kapler, “راه های متعدد وجود دارد به پوست یک گربه است.” مربیان و مدیران هنوز باز با ما در مورد آنچه که آنها در حال دیدن و آنچه آنها دنبال آن هستید, آن را فقط یک کمی سخت تر به آنها پیگیری کردن گاهی اوقات.

سوال از @JasonAmico: چه غول چشم انداز ما دیده نمی شود در لیگ های بزرگ در عین حال که توطئه شما ؟

کراولی: پاسخ من این است که مارکو Luciano و من مطمئن هستم که وجود دارد یک دوم.

در 17 سال, Luciano آمد از جمهوری دومینیکن به ایالات متحده نوشته شده و یک 1.055 OPS در 38 ایالت آریزونا Rookie بازی های لیگ. که نوع توهین آمیز موفقیت ذهن ترا درهم میشکنند و از همه چیز من شنیده ام او بت سرعت مسخره چشمگیر است.

این معلوم نیست که آیا این غول که در آن Luciano باز خواهد شد خود را جزئی لیگ برتر فصل, اما در حال حاضر 18 ساله shortstop باور نکردنی است و بالقوه می تواند در واقع یک میانه-of-the-order خفاش در لیگ های بزرگ قبل از او از نظر قانونی مجاز به نوشیدن یک آبجو.

سوال از @BoomOrBust08: از لایه میانی چشم انداز یعقوب Heywards و رایان Howards از مزرعه که می تواند نیروی خود را در راه به باشگاه ؟

کراولی: این یک سوال واقعا دشوار چرا که آن را وابسته به بازیکن خاصی بهره گیری از برک آوت فصل است که من مطمئن هستم که هر کسی از جمله بالاترین-رتبه بندی غول های مدیران می تواند تصور. هر سال یک یا دو بازیکن –فکر می کنم درک رودریگز در سال 2018 و مایک Yastrezmski در 2019– از جایی بیرون می آید به همه شوک, اما آن را بسیار سخت برای پیش بینی که جزئی leaguers در حال رفتن به طور ناگهانی به زور راه خود را بر روی فهرست.

چند حدس معدن شامل مسکن تایلر Cyr که مخلوط جامد برش با دینامیت شکاف و مت, فریزبی یک سطح پایین استارت که شد 15-دور پیش نویس انتخاب در سال 2018 و می تواند باز کردن سال در دو-یک پس از یک فصل فوق العاده با سن خوزه غول.

بازیکنان شما ذکر یعقوب Heyward و رایان هوارد هر دو ابزار ارزشمند برای یک تیم بزرگ لیگ, اما آن را قوام که کلیدی در توسعه است.

سوال از @HitEmLowTFue: که در آن شکارچی پنس?

کراولی: در اسکاتسدیل آریزونا.

غول احساس بدون نیاز به عجله شکارچی پنس به کاکتوس بازی های لیگ و باور آنها به شما یک شانس خیلی بهتر از نگه داشتن soon-to-be-37 ساله سالم اگر آنها به سهولت او را به عمل است. Kapler گفت: پنس به احتمال زیاد اولین اوایل هفته آینده –به طور بالقوه شنبه– اما انتظار نداریم که او را به بازی در back-to-back روز برای یک بیت.

سوال از @pmalan1979: یانکی ها را باز پارچ نقطه خواهد کوسه مناسب خود را نیاز دارد ؟

کراولی: این یک سوال است که بدون شک در ذهن بسیاری از غول های طرفداران و به طور بالقوه حتی طرفداران در نیویورک که به تماشای صدمات تلفات باشگاه خود را بیش از سال گذشته است.

جف Samardzija می تواند ظهور به عنوان یک midseason مناسب برای یانکی ها اگر آنها هنوز هم به دنبال برای شروع تبادل کمک کند اما حکومت نه از امکان کوین Gausman یا جلب Smyly تبادل راه خود را بر روی یک رقیب باشگاه ، غول یک تعداد انگشت شماری از جانبازان از جمله جانی کوتو که می تواند تبادل جاهای دیگر اگر تیم سقوط از مشاجره با اواسط سال اما بعید به نظر می رسد آنها را به هر عمده معاملات قبل از روز افتتاحیه.

سوال از @cwilsonsrfork: که در آن خواهد Heliot راموس زمانی که زمین کمپ می شکند ؟

کراولی: آن را نمی خواهد بی حس کردن من برای دیدن غول های قرار داده راموس در سریع آهنگ و او را به صرف اکثریت از فصل خود را در سه گانه-A, اما دو ریچموند به نظر می رسد به احتمال زیاد نقطه برای سازمان شماره 2 چشم انداز زمانی که جزئی لیگ فصل آغاز می شود.

غول خواهید راموس به بازی هر روز و سه یک خود می تواند شلوغ اگر کسی مانند دیویس یا استیون Duggar به پایان می رسد تا از دست رفته در روز افتتاحیه فهرست. فقط با 25 بازی از یک تجربه زیر کمربند خود راموس بیشتر برای اثبات در شرق لیگ.

سوال از Calinonsurfer1: اگر نسبت strikeouts به پیاده روی یک بهار آموزش آمار است که می تواند پیش بینی یک پارچ عملکرد در فصل به طور منظم است که پیش بینی آمار به فکر برای hitters?

کراولی: من مطمئن هستم که وجود دارد را کامل آمار به آهنگ در بهار آموزش hitters یا کوزه که اخباری از فصل به طور منظم عملکرد, اما خروج سرعت نسبتا قوی شاخص از یک خمیر بالقوه برای رسیدن به موفقیت. وجود دادههای پرت –بازیکنان که ضربه توپ سخت و کمتر برای نشان دادن آن– اما یک hitter وظیفه متوسط خروج سرعت به شما می گوید زیادی در مورد راه آنها در حال دیدن توپ و آنچه آنها انجام می دهند با رزین آنها نوسان در.

شما می توانید بالا متوسط سرعت خروج و پایین زاویه پرتاب و ضربه همه چیز را به زمین پس از بازیکنان که در ترکیب بالا خروج سرعت و دمای راه اندازی زوایای بالاتر از 12 به 13 درجه به احتمال زیاد بالاتر از ضربه درصد و انجام آسیب بیشتر است.

سوال از @Dan_Man_25: که likeliest به بت leadoff در برابر righties و چپی?

کراولی: آن را کمی بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه این همه می لرزد و چگونه Kapler ارزش خاصی صف نقاط, اما غول واقعا like Mike Yastrzemski در بالای سفارش در برابر راست دست داد ،

من فکر می کنم این غول را تا پایان آزمایش کمی متفاوت با صف تغییرات در این فصل اما من همچنین فکر می کنم آنها می خواهم برای دیدن Mauricio Dubón توقیف leadoff نقطه مقابل چپ دست داد ،

آن کسی حدس بزنند که چه موقعیت Dubón بازی خواهد کرد و اغلب این فصل اما غول می خواهد او را در ترکیب جایی –و در جایی در نزدیکی بالا در برابر چپی.

سوال از @Sarah_Warburg: آیا شما پیش بینی وجود دارد که یک جامد پنجم نقطه در چرخش و یا آن را بیشتر احتمال دارد که کوزه مانند وب, سوارز, Beede ، خواهد همه را در طولانی امداد/شروع به تقسیم نقش ها برای پر کردن نقطه ؟

کراولی: من فکر می کنم این غول را باز فصل با پنج مرد چرخش و من حدس می زنم این است که تایلر Beede زمین پشت کوتو, Samardzija, Gausman و Smyly.

من مطمئن هستم که می رود به سه گانه-A و چه کسی به پایان می رسد تا به عنوان یک مسکن در لیگ اغل گاو یا حشم اما من می دانم که سازمان واقعا می خواهد برای دیدن لوگان Webb موفقیت در شروع نقش و حتی اگر او باز می شود سال در افراد زیر سن قانونی او می تواند در پایان فصل به عنوان غول’ بهترین استارت در رشته های.

احساس من این است پنجمین نقطه چرخش را تبدیل به مایع اگر غول تجارت یک پارچ اگر کسی مجروح و یا Beede مبارزات پس از چهار تا پنج شروع می شود اما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در اوایل مقدار زیادی از کوزه خواهد شد که شانس برای شروع این سال است.

سوال از @emsyates: چه کسی خلبان پیت نهایی را, رز ؟

کراولی: Madison.

من می دانم من می دانم که او از لحاظ فنی “رفته” از لیسانس اما این نشان می دهد همه چیز در مورد درام. پس از پیتر در مدیسون به پدر و مادر خود تجدید عهد در تاریخ اول فصل همه ما می تواند در این روند. پیتر خانواده به ویژه مادر خود را– یک ارتباط عاطفی به مدیسون و در پایان مادر بهترین می داند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de