غول اضافه کردن سه چشم انداز بالا به کمپ تابستانی فهرست

آینده است که در حال حاضر برای San Francisco Giants.

این تیم اعلام کرد از صبح روز شنبه که آن را به اضافه سه تیم برتر چشم انداز به آن 60-man بازیکن ،

سوم baseman لوئیس تریبیو (شماره 7 در MLB.com’s غول چشم انداز رتبه بندی) خواهد ویلسون (شماره 10) و راست دست پارچ Camilo Doval (شماره 22) تمام شده در واحد سطح در سال گذشته سه سطح زیر لیگ های بزرگ, پس از آن بعید است که آنها باقی می ماند در سن فرانسیسکو زمانی که اردوگاه تابستانی به پایان می رسد. سه احتمال وجود دارد اختصاص داده شده برای این غول ثانویه آموزش سایت برای چشم انداز و عمق بازیکنان. که انتظار می رود در هر دو ساکرامنتو یا سن خوزه.

اما در حال اضافه شدن به 60 بازیکن در استخر وجود دارد در حال حاضر یک امکان است که آنها می تواند به ترویج این فهرست لیگ در برخی از نقطه در طول 60 بازی فصل به طور منظم.

Doval با وجود اینکه بالاترین رتبه از trifecta است به احتمال زیاد برای دیدن لیگ برتر اکشن این سال است. 22 سال است و تمام وقت مسکن او به طور متوسط 12.8 strikeouts هر نه نوبت به عنوان یک حرفه ای با تشکر از fastball است که می تواند رسیدن به سه گانه رقم از سه چهارم بازوی حافظه فراهم می کند که این نخبگان در سطح چرخش و برش تند و زننده. زوج با یک جامد کشویی او نباید هیچ مشکلی در برابر راست دست batters در بالاترین سطح است.

ویلسون و تریبیو هر دو در نظر گرفته بخشی از غول های آینده هسته ای. این تیم به وضوح امیدوار به حفظ و توسعه خود را در مسیر با وجود Minor League Baseball season بودن لغو شد.

ویلسون یک shortstop با قدرت خفاش بود آرزو غول جلوتر از 2019 پیش نویس اما سان فرانسیسکو تصمیم گرفتند برای انتخاب شکارچی اسقف با شماره 10 انتخاب کنید. اما در اوایل سال جاری, غول به دست آورد عضو سابق ایالتی کارولینای شمالی Wolfpack در یک حقوق و دستمزد-کمپرسی تجارت با فرشتگان است.

تنها 19 سال تریبیو است مورد ستایش قرار داد MLB.com شاید به عنوان “بهترین خالص hitter وظیفه در [Giants’] سیستم”. دومینیکن است .895 OPS در لیگ کوچک وجود اینکه برخی از سوالات در مورد دفاعی خود را در محدوده پایه سوم.

اسقف است انتظار می رود برای پیوستن به غول’ 60 بازیکن در استخر هنگامی که او بهبود از COVID-19. او یکی از دو غول برای تست مثبت است.

با شکن Posey معاف برای چه مدیر گیب Kapler به نام “دلیل شخصی”, غول به احتمال زیاد احساس آنها پایین گیر در اردوگاه منجر به چادویک Tromp پیوستن به استخر شنبه. با علاوه بر این از سابق لیورپول چشم انداز و بومی از آروبا, این غول در حال حاضر چهار فو در اردوگاه — یکی نیست در این تیم 40-مرد roster.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>