کشتی ارواح متهم Derick Almena به احتمال زیاد آزاد شده از زندان وکیل می گوید

اوکلند — کشتی ارواح استاد مستاجر Derick Almena می تواند از زندان آزاد شده به زودی در میان coronavirus نگرانی خود را وکیل گفت.

با توجه به Almena وکیل تونی سرا یک قاضی تحت تعقیب است که او می تواند اعطای Almena انتشار از سانتا ریتا زندان زیر تلفنی شنوایی روز جمعه در شرایطی که او با پوشیدن مچ پا نظارت بر در خانه است.

اگر چه این یک معامله انجام می شود, سرا گفت: آن را به دنبال “قوی” است که مشتری خود را می تواند منتشر شود.

“من بسیار خوش بینانه است که او را بسیار به سرعت” سرا گفت.

قاضی نشان داد او همچنین می خواهید یک لیست از شرایط نظر خود را در خانه حبس و در جایی که دقیقا او خواهد ماند اگر منتشر شد, او گفت:.

Almena متهم از 36 فقره قتل نفس غیر ارادی برای مرگ و میر ناشی از سه ده که جان در اوکلند انبار آتش on Dec. 2, 2016. او شده است در زندان پس از 7 ژوئن 2017.

سررا قبلا ثبت حرکت به انتشار Almena از زندان به دلیل نگرانی های بهداشتی اطراف coronavirus. حرکت تکذیب شد توسط آالمدا کانتی برتر قاضی دادگاه Trina تامپسون در ماه گذشته. اما پس از آن حداقل سه زندانی در زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

“او تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت و آنها واقعا نمی مراقبت از آنها” در دوبلین زندان سرا در مصاحبه با گفت: این سازمان خبری در ماه گذشته. به عنوان او استدلال کرد که قبلا سرا گفت: مشتری خود را به یک پرواز خطر و یا تهدیدی برای امنیت عمومی.

Almena که به دست آورده در حدود 60 پوند از آنجا که زندانی است از قبل موجود شرایط است که می تواند او را بیشتر مستعد ابتلا اگر او قرارداد COVID-19.

سررا قبلا سعی در کاهش مشتری خود را وثیقه در موارد متعدد برای اولین بار است که اعطا شد در سال 2017 از $1.08 میلیون به $750,000. با وجود تلاش های دیگر برای کاهش آن به قید وثیقه باقی مانده است در $750,000 پس از آن.

“او در آنجا بوده است تقریبا سه سال است. هر کس انتظار دارد که حتی سپاه پاسداران که اهل بیت جمعیت از تمام زندان ها و زندان رفتن به ابتلا به ویروس” سرا گفت: در ماه گذشته. “آنها در حال تلاش برای محافظت در برابر آن, اما ما اصرار به عنوان یک عمل بشر دوستانه” برای آزادی او و سه بچه, وکیل گفت.

از سه شنبه سانتا ریتا زندان جمعیت است 2,012 زندانیان متوسط بودن 2,600. بخش آملدا اعلام کرده است که تنها زندانیان مظنون به ارتکاب جدی و جرایم خشونت آمیز خواهد بود رزرو و نگهداری در زندان و بیش از 300 منتشر شده است در اوایل میان COVID-19 نگرانی.

در ماه سپتامبر یک قاضی اعلام mistrial پس از یک هیئت منصفه آویزان 10-2 اکثریت در حمایت از محکومیت در Almena 36 فقره است. در مورد او که قرار بود برای شروع دوباره برای محاکمه مجدد در پایان ماه مارس عوض کردم و در ادامه به 6 جولای پس از دادگاه بسته به علت coronavirus پناهگاه در محل سفارش.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>