کشتی ارواح متهم Derick Almena محروم انتشار

اوکلند — کشتی ارواح استاد مستاجر Derick Almena رد شد از آزادی از زندان در میان نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

با وجود آالمدا کانتی برتر قاضی دادگاه Trina تامپسون نشانه شنبه که او را عطا Almena, 49 آزادی از زندان با این شرط که او با پوشیدن مچ پا نظارت او به جای محروم شب جمعه در یک تلفنی بین وکلای با توجه به کارمند ،

وثیقه قرار بود به مجموعه ای با برخی از شرایط اما اطلاعات ممکن است تا روز دوشنبه یک کارمند گفت. یک منبع گفت: این سازمان خبری که به قید وثیقه خواهد بود کاهش از $750,000 به $150,000.

Almena متهم است با 36 فقره قتل نفس غیر ارادی برای مرگ و میر ناشی از سه ده که جان در Dec. 2, 2016 کشتی ارواح انبار آتش در شرق اوکلند.

روز چهارشنبه آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه اعلام کرد که قاضی تامپسون او را نزد خود نشان داد او را آزاد Almena از زندان با این شرط که او با پوشیدن مچ پا نظارت دستبند. دادستان مخالف آزادی و خواست اگر او بودند به منتشر شد که او را بدون تماس با هر یک از 36 خانواده های قربانیان یا شاهدان در مورد.

Almena وکیل تونی سرا قبلا در زمینه حرکت به انتشار Almena از زندان به دلیل نگرانی های بهداشتی اطراف coronavirus. حرکت تکذیب شد توسط تامپسون ماه گذشته اما از آن به بعد حداقل 11 زندانی در زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

Almena دفاعی تیم گفت: او تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت در حالی که در زندان از جمله افزایش وزن و شرایط از پیش موجود است که می تواند او را بیشتر مستعد ابتلا اگر او قراردادی ویروس.

Almena دیگر وکیل مدافع, Vincent Barrientos گفت: این سازمان خبری روز چهارشنبه که در زندان به دکتر که مورد بررسی قرار Almena تعیین سلامت او رو به وخامت گذاشته در طول حبس خود را.

“من نمی خواهم برای قرار دادن کلمات در دهان او” Barrientos گفت: “اما باید یک COVID شیوع رخ می دهد در آن وجود دارد Almena می تواند مشکل جدی باشد.” وکیل گفت: Almena “باقی مانده است در یک دولت آسیب پذیر و سلامت خود را به خطر انداخته است و هر روز او همچنان در بازداشت است.”

تامپسون همچنین با صدور تهوع منظور هر دو دادستان و وکلای مدافع در رابطه با این مورد محرومیت آنها از صحبت کردن با رسانه ها در این مورد است. دقیق پارامترهای تهوع سفارش نیست.

تامپسون به طور مشابه صادر تهوع سفارشات در سال گذشته در اولین آزمایشی که در آن شرکت متهم حداکثر هریس بود تبرئه شد; هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک تصمیم به اتفاق آرا در Almena را به اتهام. تامپسون دهان بند وکلای مدافع در طول زمان هنگامی که سه منصفه رد شد برای سوء و همچنین به عنوان یک تهوع منظور از ژانویه تا داوران گرفت در مارس 2019.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>