شبح شهرستانها در COVID-19 جهان

میدان قدیمی شهر پراگ عاری از گردشگران در میان COVID-19 بیماری همه گیر. عکس: Screencap ویدئو توسط Lukas/یوتیوب.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

ما اغلب کاردانی نزد یک شهر خالی با داستان های علمی تخیلی.

فیلم هایی مانند امگا مرد (1971), I am Legend (2007) و بسیاری دیگر به ذهن می آیند. آنها همه از ویژگی های به یاد ماندنی عکس از شخصیت های اصلی خود را راه رفتن را از طریق خیابان ها خلوت در پست آخرالزمانی شهرستانها که شلوغ زندگی تا به حال نابود شده است یک بیماری همه گیر آخرالزمان انسان زنده و یا تهاجم بیگانه است.

اما چنین صحنه در حال حاضر یک واقعیت در نقاط مختلفی از جهان به عنوان بشریت به شدت تلاش می کند برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر. یکی از هر سه نفر در جهان هستند که در حال حاضر تحت نوعی از مستند.

با یک جامعه نویسندگان و مترجمان پوشا بیش از 100 کشور Global Voices به فارسی وارد یک لیست از فیلم ها نمایش خالی از شهرستانها در سراسر جهان.

شمال مقدونیه

با 854 موارد COVID-19 تایید و 38 مرگ و میر این بیماری در شمال مقدونیه تحمیل کرده است یک مستند در سراسر کشور و یک حکومت نظامی از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح در روزهای هفته و همچنین به عنوان یک کامل مقررات منع رفت و آمد در تعطیلات آخر هفته.

این ویدیو توسط Bube Domazetov نشان می دهد ترک در مرکز پایتخت اسکوپیه. آن ثبت شده بود در مارس 28.

Filip Stojanovski جهانی صدای ” منطقه ای ویرایشگر برای مرکز و شرق اروپا اظهار داشت:

تنها زمانی که شما می توانید به خیابان ها اسکوپیه بدون بسیاری از مردم است که در طول تابستان موج گرما یا فصل تعطیلات. این ویدئو احساس غیر واقعی تقریبا به عنوان اگر این فیلم مصنوعی مانند نگاه کردن به یک CGI معماری 3D مدل از محل.

جمهوری چک

پایتخت جمهوری چک یکی از پر بازدید ترین شهرهای اروپا — آن را دریافت به طور متوسط از 8 میلیون گردشگر در سال بیش از شش برابر جمعیت ساکن.

این کشور شده است تحت مستند از مارس 16, تنها با فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و دور و رستوران ها مجاز به کار گیرند. بیش از 5000 موارد COVID-19 تایید شده است و بیش از 143 نفر کشته شده اند توسط مارس 13.

Filip Noubel جهانی صدای’ سردبیر یک چک بومی و زمان پراگ ساکن گفت:

با دیدن این نشانه های تاریخی رایگان از جمعیت احساس می کند هر دو غیر واقعی و رهایی بخش به عنوان شهر قطعا دچار بیش گردشگری. ناگهان این شهر بازگشت و به ما ساکنان و ما نمی توانیم جلوگیری از گرفتن عکس از یک متروکه پل چارلز خالی میدان قدیمی شهر.

این ویدیو توسط vlogger Lukas ثبت شده در آوریل 22 را نشان می دهد خالی پراگ.

فرانسه

یکی از شهر های اصلی فوتبال باشگاه المپیک مارسی نقش آن سرود به عنوان خوانده شده توسط طرفداران در ورزشگاه بلندگو در 8 p. m., هر شب.

“این بسیار وهم آور می گوید:” کلر اولریش که ترجمه به صداهای جهانی’ نسخه فرانسوی.

بیش از 130,000 موارد تایید شده اند در فرانسه از جمله بیش از 1700 در استان Alpes-Côte d’azur که در آن مارسی واقع شده است.

در اینجا یک صدای جیر جیر با باشگاه:

صدای جیر جیر: صدای خود را بازتاب میکند هر شب در 8 p. m. در نارنجی یامونا [ورزشگاه] به پشتیبانی روزمره ما قهرمانان.
روزانه مبارزه ادامه با OM.
متن آهنگ: “با اسلحه / اسلحه / ما شهروندان مارسی / و ما پیروز خواهیم شد / Go OM!”

استرالیا

این ویدیو توسط, Andaman حرفه ای هواپیماهای بدون سرنشین فیلمبرداری خدمات در ملبورن نشان می دهد که 5 میلیون-قوی شهر به عنوان اگر آن را به حال متوقف شده در زمان.

نویسندگان کوین رنی که در ملبورن زندگی می کند گفت:

یک شهر بیش از 5 میلیون نفر به خوبی شناخته شده برای آن بسیار سنگین ترافیک هر دو خودرو و عبور و مرور در اطراف منطقه کسب و کار مرکزی (CBD). آن را حتی ساکت تر در روز پس از این فیلم گرفته شد.

آن است که یادآور صحنه هایی از استنلی کرامر را 1959 فیلمهای هالیوود “در ساحل” با بازی گرگوری پک و آوا Gardiner. آن را در مورد پایان روز و پس از یک جنگ هسته ای.

افغانستان

Khojasta Sameyee که گزارش بومی افغانستان به صورت Global Voices به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو ساخته شده و خودش رانندگی در خیابان های کابل ، او می گوید:

این ویدئو نشان می دهد سومین روز از قرنطینه در شهر کابل. دولت قفل شده پایین شهر کابل برای بیش از سه هفته از مارس 28 و تصویری را نشان می دهد معمولا بسیار شلوغ منطقه از کابل به نام Qale-e-فتح.

گزارش موارد مثبت coronavirus در افغانستان رسیده 665 در آوریل 13.

اخیر بیشتر موارد شامل 16 در کابل هشت در هرات دو در قندهار دو در لوگر دو در ولایات دایکندی دو در تخار یکی در بامیان و پروان.

بنگلادش

بنگلادش سرمایه است که به طور گسترده ای شناخته شده برای آن ترافیک گلایه اما از آنجا که دولت دستور داد به طور کلی تعطیلات عمومی در 26 مارس 21 میلیون-قوی شهر به دست آورد یک نگاه پاک کن.

در اینجا یک ویدیو از داکا از بالا به YouTube آپلود توسط Naibur رحمان شادی در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. اصلی خیابان تقریبا خلوت با فرد خودرو پیمودن در حالی که قایق ها و کشتی باقی می ماند منظمی پارک شده در Buriganga رودخانه.

تعداد COVID-19 نفر در بنگلادش به عنوان از آوریل 13 سال 2020 است 803 با 39 مرگ و میر.

هند

در مارس 22, نخست وزیر نارندرا مودی به نام به صورت بی سابقه ای “Janata حکومت نظامی” (مردم حکومت نظامی) از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر به کاهش خطر گسترش COVID-19.

غیر ضروری و اورژانس خدمات تمام مغازه ها و خدمات بسته بودند در “مردم حکومت نظامی” را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از حمل و نقل عمومی. در مارس 24, 21-day مستند آغاز شد. مردم را منع شد یک آزمایش واقعی و بسیار دیگر مستند که ثابت می شود بیشتر به چالش کشیدن برای دولت هند از نظر مدیریت جنبش مردم است.

کانال یوتیوب از هند اکسپرس آنلاین منتشر شده یک ویدیو را با تصاویری خیره کننده از شهرهای مختلف هند تحت مستند — از جمله بمبئی, دهلی نو کلکته, Pune, Chandigarh, و, Ludhiana.

هند ثبت شده 9,635 COVID-19 موارد با 331 مرگ و میر به عنوان از آوریل 13 سال 2020 است.

نپال

نپال اعلام کرد یک هفته در سراسر کشور مستند در مارس 24 بود که بعد از تمدید تا 15 آوریل است. همانطور که در آوریل 13, نپال تایید کرده است 14 COVID-19 موارد و بدون مرگ و میر.

در یوتیوب وجود دارد مقدار زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین ویدئوها مختلف نپالی شهرستانها تحت مستند مانند Hetauda بازار پخرا و دهرن.

در اینجا یکی از Harisiddhi حومه در للیتپور یک شهرستان در لبه سرمایه کاتماندو آپلود شده توسط برجسته کاتماندو:

پاکستان

استان سند کشور پاکستان است که کراچی پایتخت وارد 14 روز مستند در مارس 24.

این هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از کراچی یک شهرستان از 16 میلیون نفر را نشان می دهد خیابان های خالی فقط قبل از این مستند. آن آپلود شده توسط Shahtaj بوتو.

پاکستان تایید کرده است 5,496 موارد با 93 مرگ و میر به عنوان از آوریل 13 سال 2020 است.

آرژانتین

رومینا ناوارو جهانی صدای کمک کننده زندگی می کند که در بوینس آیرس بود و تصویری از آرژانتین با روزنامه La Nación.

آرژانتین ثبت شده 2,208 فتح کرد گرفته شد موارد به عنوان از آوریل و همچنین 97 مرگ و میر. در سراسر کشور قرنطینه شده است در محل پس از 20 مارس.

رومینا میگه:

آنچه در ذهن من رسید این است که شرایطی که دیوانه ترافیک پر سر و صدا و شلوغ پیاده رو که من استفاده می شود به نفرت از بوئنوس آیرس و در حال حاضر به نوعی من آنها را از دست ندهید. این شهر پایتخت که معمولا پر جنب و جوش و بی خوابی در حال حاضر به نظر می رسد غمگین و خواب آلود اما هنوز هم بسیار زیبا.

نیویورک

منطقه شهری شهر نیویورک و نیوجرسی جدید کانون COVID-19 بیماری همه گیر. ایالت نیویورک ثبت شده 195,031 موارد توسط مارس 13, از 500,000 در کل ایالات متحده است.

Shanori Samea که می نویسد: در مورد افغانستان برای صداهای جهانی است که یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. او این ویدئو توسط رویترز نشان میدهد این شهر خالی مترو:

نیجریه

Ọmọ Yoòbá که مدیر ترجمه برای Yorùbá در Global Voices به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در نیجریه و کشورهای جنوب صحرای آفریقا و بزرگترین شهر لاگوس با توضیح زیر:

لاگوس محبوب به نام Lasgidi توسط جمعیت جوانان در نیجریه معروف آن مشغول و فرهنگ شلوغ اما آن را متوقف به حباب برای 10 روز در حال حاضر. بخشی از لاگوس در این ویدیو Òkè Afá در امتداد Ìsọlọ Èjìgbò جاده با این حال با مستند مردم هنوز هم دیده می شود در حال حرکت در مورد برخی از در نظر گرفتن یک پیاده روی, دویدن, برخی برای خرید مواد غذایی در حالی که دیگران به انجام یک چیز و یا دیگر.

خود شهر یا روستا متاثر شده است یک مستند ، است وجود دارد یک ویدیو ؟ به اشتراک گذاری لینک ها در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>