getTV به هوا ترمیم قسمت های از کلاسیک جنجالی انواع سری “به SMOTHERS برادران کمدی ساعت” نه در تلویزیون نشان داده شده در دهه

CULVER CITY, CA – فوریه 28 سال 2020 – این راهپیمایی getTV برتر خواهد شد یاد اواخر سال 1960 انواع سری “Smothers برادران کمدی ساعت.” نشان می دهد که تاکنون در تلویزیون نشان داده شده در تقریبا سه دهه هوا خواهد هر جمعه در طول ماه.

“این Smothers برادران کمدی ساعت” ویژه برخی از بزرگترین نامها در موسیقی راک, آواز خواندن, بیشترین بازدید خود را زندگی می کنند از جمله این که درب و Jefferson Airplane.

نشان می دهد یکی از اولین نشان می دهد در تلویزیون به ویژگی های سیاسی کمدی و طنز با آن critical views جنگ ویتنام و دولت نیکسون. از آنجا که این بخش نشان می دهد به طور مداوم قطع و bleeped توسط شبکه بازرسان و حتی اگر این نشان می دهد در ده بالا از پربیننده ترین نشان می دهد در هوا CBS ساخته شده بدنام تصمیم به لغو آن است. امروز آن را در نظر گرفته نه تنها جلوتر از زمان خود اما یکی از تلویزیون بزرگترین و تاثیر گذار ترین سری.

(نگاه به آینده اطلاعیه در مورد Smothers برادران حضور زنده به دنبال بازگشت به حرفه خود و پاسخ دادن به سوالات از مخاطبان.)

لنگر توسط Sony Pictures Entertainment گسترده تلویزیون و فیلم, کتابخانه getTV ملی است شبکه تلویزیونی اختصاص داده شده به مورد علاقه خود را در فیلم و مجموعه های تلویزیونی است. getTV ویژگی های اکشن, جنایی, کمدی و وسترن مجموعه تلویزیونی همراه با تصاویر متحرک از تمام دوره. برای اطلاعات get.tv و اتصال با شبکه در Facebook و Twitter @getTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>