جورج فلوید تظاهرات: اوکلند را Glenview همسایه ها نشان می دهد تا برای علت

اینجا را کلیک کنید اگر شما نمی توانید مشاهده گالری در یک دستگاه تلفن همراه.

اوکلند — مدت کوتاهی پس از 5 p. m. روز شنبه, عبور اتومبیل honks شروع به پر کردن هوا در کنار پارک بلوار و آنها صدا مانند تشویق و حمایت.

در گوشه ای از پارک بلوار و Wellington Street پنی Goldwasser عینک تی شرت که گفت: “Black Lives Matter” برگزار شد و نشانه آن است که گفت: “یکی دیگر از سفید یهودی می گوید توقف کشتار مردم سیاه و سفید” در یک طرف و “جورج, Finger Ahmaud” در پشت.

“تمام زندگی را هر زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده” Goldwasser گفت. “مردم در حال ایستاده در اینجا تقریبا هر روز. بسیاری از همسایگان در اینجا بسیار نگران و ناراحت سفید برتری در این کشور است. ما باید برای پایان دادن به آن. ما رو به پال خواستار قطع بودجه دولت ، ما رو به یک نمایشگاه و فقط زندگی برای همه است.”

OAKLAND, CA – ژوئن 11: Allan بریل از Glenview منطقه گروه از عمل طول می کشد یک زانو را به عنوان او دارای یک امضا در اعتراض به خشونت پلیس و نژاد پرستی و در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و جورج فلوید در بلوار پارک در اوکلند کالیفرنیا در روز پنج شنبه 11 ژوئن 2020. یک زن و شوهر از ده ها تظاهر کنندگان پراکنده در امتداد بلوار پارک در زمان شرکت در تظاهرات سازماندهی شده توسط Glenview گروه های منطقه برای عمل است. (ری چاوز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

که مورد علاقه متحرک Allan بریل که تاسیس Glenview گروه های منطقه برای اقدام در مدت کوتاهی پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 و گفت: ثبت نام دارندگان همراه پارک آغاز شد و روزانه در ژوئن 3 و به احتمال زیاد همچنان به آینده نزدیک تغییر خاص در روز. او گفت: حدود 600 نفر شرکت کردند و تا کنون با به عنوان بسیاری از 300 در روز اول خود را.

“من می گویند پارک بلوار نشده است یک نقطه داغ برای اعتراض, اما پس از آن دوباره نه شهرهای کوچک در سراسر کشور که اکثریت سفید اما با داشتن Black Lives Matter تظاهرات در خیابان” گفت: Brill, که همچنین با اشاره نگرانی های بهداشتی در سراسر کشور بود.

“ما می توانیم فرزندان و نوه ها همه را به پوشیدن ماسک. اگر کسی نیست ما می توانید از آنها بخواهید به آن را قرار داده,” او گفت:. “این یک محل تجمع برای مردمی که نمی ممکن است بخواهید برای قرار دادن سرنوشت خود را در دست اوکلند اداره پلیس یا معترضان که نمی محتاط بودن.”

Goldwasser که در زندگی Glenview, محله از سال 1992 گفت: آنچه به خود جلب کرد او روز شنبه بود که فقط هفته از اعتراض پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

“بسیاری از سازمان کار کرده اند برای بسیاری از سال را به این اتفاق می افتد. این فقط اتفاق می افتد. اما من فکر می کنم جورج فلوید وحشتناک, مرگ, شما می دانید, در فیلم, در حال کردن زن توسط پلیس برای هشت دقیقه است. […] است که باعث می شود آنچه رخ داده به جورج فلوید طنین انداز.”

سارا Blain ایستاده بود نزدیک با دخترش آدری بایرن برگزاری علائم و تکان دادن در عبور وسایل نقلیه در پارک.

“چهارشنبه گذشته ما فقط شاهد رفتن مردم توسط” گفت: Blain که با اعتراض گروه های مانند همسایگان برای عدالت نژادی در روزهای شنبه در فرویتول خیابان و مک آرتور بلوار.

“من فکر می کنم که می گوید این یک شوکی است که مرتب کردن بر اساس اشتباه است چون من نمی دانم چرا مردم شده اند در خواب” بایرن گفت.

Thaki چودری گفت: او آمد و از شمال اوکلند خانه برای پیوستن به خارج از حس گالوانیزه حوادث و احساس مشابه توسط دوستان است.

“ما متوجه ما نمی تواند فقط به نظاره نشست و در مورد چیزی شکایت کنند و نه چیزی در مورد آن انجام. آن نبود تا به مردم در دولت و یا افرادی که با شما می دانید که کنترل اهرم قدرت آن بود تا به هر یک از ما به بیرون رفتن وجود دارد نشان می دهد ما همبستگی خود را.”

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>