ژن Zahas اوکلند تاجر و آموزش و پرورش حمایت می میرد از COVID-19

اوکلند — ژن Zahas یک دیرین تاجر و مدافع شدید برای فرصت های آموزشی, درگذشت مارس 7 COVID-19 رمان coronavirus. او 78.

ژن Zahas یک دیرین اوکلند اقامت تاجر و آموزشی مدافع درگذشت سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. او 78 ساله است. (حسن نیت ارائه میدهد)

متولد 26 ژوئن 1941 در اوکلند او را در پر جنب و جوش چند قومی غرب اوکلند جامعه و فارغ التحصیل از اوکلند دبیرستان در سال 1958. پس از به طور خلاصه به حضور در دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, او فارغ التحصیل از دانشگاه اورگان در سال 1964.

پس از ازدواج آفتابی جزایر در سال 1965 او باز برای اولین بار در پنج منطقه خلیج شعب جانستون عرضه یک خنک کننده و تعمیر و نگهداری تامین عمده فروش است که در سراسر کشور در طول سال با کمک از پدر در قانون جک جزایر Sr. زن و شوهر طلاق گرفته در سال 1977 اما همچنان دوستانه و متصل در طول سال از خانواده و جامعه حوادث.

در سال 1971 Zahas پیوست باشگاه روتاری اوکلند که در آن او به عنوان رئيس جمهور در طول 1998-99 و خزانه دار از سال 1999 تا زمان مرگ او. در علاوه بر این به میراث او به عنوان یک تاجر و یک افتخار پدر سه فرزند Zahas تلاش به نمایندگی از بیش از یک و نیم دوجین اوکلند باند اندازه گیری مبارزات کمک افزایش اوکلند متحد منطقه مدرسه و دیگر نهادهای شهرستان در طول یک به خصوص مملو دوره است.

“در غرب اوکلند او یک کارفرما” اوکلند شهردار ژان Quan به یاد می آورد آخرین پنج شنبه. “خود را انبار بود مانند کمپین مرکز برای نشانه ها و توزیع برای مبارزات. مدارس و کتابخانه های شما از آن نام او فقط باز درهای خود را و اجازه دهید ما را بیش از.”

Quan به نام Zahas افتخار از غرب اوکلند کاملا در رابطه با این اطمینان فرصت ها عبور نمی کند جوانان شهرستان و مشتاق به کمک به دیگران باشد.

“او یکی از کسانی نادر Oaklanders,” Quan گفت. “هنگامی که مردم دیگر به ترک شهر و یا تبدیل شده به دور از مدارس به خاطر خود بچه ها وجود ندارد, او پا است. او فقط آرام و مهربان و صبور فرد است.”

در یک پیام ویدئویی اذعان جمعه به عنوان یک سراسر شهر بود بعد از انعکاس به افتخار هفته مقدس فصح و مذهبی دیگر شهدای اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت: “من می خواهم به ویژه تسلیت به دوستان و خانواده از ژن Zahas. ژن درگذشت COVID-19 این هفته است. او باور نکردنی باشگاه روتاری, جامعه, داوطلب, اوکلند, مادری, حمایت عمومی ما سیستم مدرسه. من می دانم که من شخصا او را از دست ندهید.”

Zahas همچنین خدمت در انجمن برای اوکلند بودجه کمیته مشورتی و همچنین مارکوس پرورش آموزش و پرورش صندوق محلی و ارتش رستگاری شهری مشورتی هیئت مدیره و اهدا فضا برای اوکلند دوار سالانه KinderPrep درایو.

او جان سالم با شریک زندگی خود را وندی هوارد فرزندان خود ژاکلین, Christopher و Lukas, دخترش, در قانون آنجلا پسرانش در قانون دیوید و TJ, خود نوه, امت, Matilda, آملیا و شکارچی, خواهر خود Elene و یک خانواده بزرگ است.

خصوصی خدمات مراسم تشییع جنازه در Mountain View در گورستان اوکلند برگزار خواهد شد با رعایت بهداشت عمومی به منظور محدودیت اما بزرگتر یادبود به علامت گذاری زندگی خود را برنامه ریزی شده است برای بعد از این سال.

یادبود هدیه ممکن است فرستاده شده به یونانی ارتدوکس کلیسای جامع معراج 4700 Lincoln Avenue, Oakland, CA 94602 و اوکلند دوار وقف صندوق 1736 Franklin Street, Suite 200, Oakland, CA 94612.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>