GB Labs FastNAS F-16 نیترو نصب شده در پادشاهی خلاق


Aldermaston انگلستان, 17 فوریه سال 2020 – GB آزمایشگاه نوآوران قدرتمند و رسانه هوشمند راه حل های ذخیره سازی برای رسانه ها و سرگرمی های صنایع امروز تایید کرد که متخصص تولید فیلم شرکت, پادشاهی, خلاق, استودیو نصب شده GB Labs’ FastNAS F-16 نیترو سازی سیستم.

Aldermaston انگلستان, 17 فوریه سال 2020 – GB آزمایشگاه نوآوران قدرتمند و رسانه هوشمند راه حل های ذخیره سازی برای رسانه ها و سرگرمی های صنایع امروز تایید کرد که متخصص تولید فیلم شرکت, پادشاهی, خلاق, استودیو نصب شده GB Labs’ FastNAS F-16 نیترو سازی سیستم.

پادشاهی خلاق موسس و مدیر عامل سیمان هریسون گفت: “ما با استعداد تیم در خانه با این نسخهها کار از نزدیک با مارک های اصلی – در درجه اول در خودرو اما به سرعت در حال گسترش به بازارهای جدید برای ارائه تصویری قدرتمند محتوا طراحی شده برای تعامل با مخاطبان در هر پلت فرم از تلویزیون به رسانه های اجتماعی.

“با این حال ما گسترش همراه با ظهور 4K, multi-cam شاخه ها و افزایش تقاضا برای سریع برگرد بدان معنی است که ما به عملی محدودیت از آنچه ما موجود سیستم ذخیره سازی می تواند انجام دهد. ما تا به حال برای پیدا کردن یک راه بهتر برای مدیریت و کار ذخیره سازی.”

برای اکثریت وجود آن پادشاهی خلاق متکی بود چه هنوز هم بسیاری از تکیه بر امروز یعنی ذخیره سازی محتوای ویدئویی منحصر به فرد درایوهای آنها را پشتیبان گیری و راه رفتن آنها را بالا و پایین راهروها و یا انتقال آنها را از طریق پیک.

“همانطور که ما شروع به گرفتن بزرگتر و پیچیده تر پروژه گفت:” پادشاهی خلاق سر از فن آوری های خلاقانه بن Treston “به ویژه هنگامی که همکاری بین سردبیران مهم شد معلوم شد که روش های قدیمی بودند و دیگر قابل دوام. امروز ما چند سردبیران کار بر روی بسیاری از قطعات از محتوا از همان پروژه است. شما نمی توانید فردی به اشتراک گذاری هارد دیسک و دیدار امروز انتظارات برای سرعت و قابلیت اطمینان در این نوع از حالات.”

این FastNAS F-16 نیترو سیستم مطابق با آن اهداف برای سرعت و قابلیت اطمینان و ارزش در ذخیره سازی مشترک. بر خلاف دیگر NAS محصولات در بازار FastNAS است و هدف ساخته شده است برای حفظ حجم کار سنگین و ارائه عملکرد پایدار و قابل اعتماد بر اساس بهترین نژاد فن آوری به طور انحصاری در خانه است که متشکل از یک عملکرد بالا در واحد منحصر به فرد با ترکیبی دیسک فن آوری طراحی شده توسط GB آزمایشگاه اختصاصی هسته سیستم عامل.

GB Labs مدیر عامل-CTO Dominic Harland گفت: “پادشاهی خلاق پدید آمده از یک motorsport جهان ساخته شده برای سرعت و چه مدرن ذخیره سازی مشترک است طراحی شده است برای مقابله با. FastNAS F-16 نیترو به راحتی با ظرفیت نیاز به سرعت – و ایمنی در هنگام برخورد با turnarounds سریع و خم های تیز.”

###

در مورد GB آزمایشگاه:
GB Labs رهبر جهانی در رسانه هوشمند سازی ایجاد یک ذخیره سازی مشترک اکوسیستم برای صنعت رسانه. با درک دنیای واقعی مشکلات صنعت فن آوری لبه برش طراحی شده است برای منحصر به فرد “هسته ای” نرم افزاری است که برآورده شدن نیازهای کاربران نهایی. بدون در نظر گرفتن که در آن تولید است که در حال فیلم برداری, چگونه بزرگ این تیم است و یا به اندازه بودجه GB آزمایشگاه می تواند با ارائه یک راه حل برای اطمینان از مهلت آشنا هستند و در طول کل فرایند محتوای امن است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در: www.gblabs.com و یا تماس بگیرید: اروپا (+44) (0)118 455 5000 یا در ایالات متحده آمریکا (+1) 661 493 8480.

شرکت تماس با ما
مت ارزش
GB Labs Limited
ایمیل: m.worth@gblabs.co.uk
تلفن: +44 (0)118 455 5012

تماس با رسانه ها
کارا Myhill
مانور بازاریابی
ایمیل: kara@manormarketing.tv
تلفن: +44 (0) 789 9977222

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر